Jsem strašně zklamaná - po porodu nemám chuť na sex

Napsat příspěvek
Velikost písma:
72725
20.3.14 19:47

@Vjů20 je to celkem normální, upraví se to během roku - většina ženských s tím cca tuto dobu bojuje :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Barushe
20.3.14 20:06

Prej uz 10 tydnu :lol: promin ;) :hug:
Je to zcela normalni. Hormony udelaji svy a jestli kojis a kojit budes dyl, tak se muze stat, ze se to zlepsi az kdyz dokojis :?
To se stalo mne. U obou deti jsem zacala mit chut na sex az kdyz jsem je prestala kojit. U dcery po pul roce, u syna ted po roce :roll:
Ale prezili jsme to :lol: :mrgreen: :hug:

  • Citovat
  • Upravit
KackaDoup
20.3.14 20:24

@avm3 kojila jsem ostosest a nemela jsem to, nemyslim ze kojeni je to zaklinadlo ;)

  • Citovat
  • Upravit
25243
20.3.14 20:26
@KackaDoup píše:
@avm3 kojila jsem ostosest a nemela jsem to, nemyslim ze kojeni je to zaklinadlo ;)

To ne, ale bšžné to je.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9659
20.3.14 20:41

@Vjů20 stává se to… Pomůže, když budeš mít i čas pro sebe a budeš mít méně zátěže. Občas večeře jen ve dvou…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
844
20.3.14 21:22

U me pomohlo prestat kojit a brat Azalii..a chut byla opet na svete:-) :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Thesis
20.3.14 22:10

Jsem 11 měsíců po porodu -v těhotenství chuť nula a po porodu taky. Teď mám 10 týdnů před druhým porodem a stále chuť nula. Tuším že i po porodu to bude stejné. :oops:

  • Citovat
  • Upravit
81
21.3.14 12:37

Ani nevite jak bych si rada oddychla ale nejde to. Stres a hlavne nervi a to vse kvuli tchyni ze nedokaze pochopit ze je tu miminko proste tu triska s dvermami a mala se mi budi a breci a ja jsem z toho na prasky uz :( uz nevim co delat nejradeji bych ji namlatila pry vzdy zapomene rika ale ja uz mam ke vsemu nechut hlavne po tom co tady dela chceme se stehovat jenze se nenaskytlo neco co by bylo prijatelne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
38
21.3.14 15:28

Moje dcera bude mít za měsíc dva roky a chuť stále žádná. je mi to na obtíž, ale strašně mě to mrzí, manžela miluju, ale jak přijde na sex, cítím skoro až odpor a jsem ráda, když je to šup, šup. nedávno jsme měli krásný sex, že se mi to líbilo, ale to bylo snad po půl roce. přemýšlím, jestli pořád čekat nebo vyhledat nějakého psychologa, nebo prostě už nevím jak to řešit. dřív bych souložila pořád.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7021
21.3.14 15:37

Holky hodně to prý dělají rozházené hormony, někdy je prý nutný na chvíli změnit stravu či i u někoho léky. Ale bylo by potřeba si dojít na nějaký odběr krve, jestli to je jen normání dočasný stav nebo skutečně jsou hladiny některých hormmonu třeba hodně mimo hranic.
Ale většinou se o srovná samo. držte se.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
81
23.3.14 10:00
@orsinka píše:
Moje dcera bude mít za měsíc dva roky a chuť stále žádná. je mi to na obtíž, ale strašně mě to mrzí, manžela miluju, ale jak přijde na sex, cítím skoro až odpor a jsem ráda, když je to šup, šup. nedávno jsme měli krásný sex, že se mi to líbilo, ale to bylo snad po půl roce. přemýšlím, jestli pořád čekat nebo vyhledat nějakého psychologa, nebo prostě už nevím jak to řešit. dřív bych souložila pořád.

Presne tak, take jsem mohla driv skoro porad ale tet se mi to hnusi. A kdyz uz na to dojde tak me to vubec nic nedela prijde mi jaako kdybych mela k tomu odpor. Miluji ho strasne moc udelam pro nej cokoliv ale tohle nejde. Porad se na neco vymlouvam ze sem unavena apod. ani nevite jak moc bych chtela ale nejde to :( nekdy me z toho je i do place kdyz vidim jakou ma chtic a ja nemam vubec chut se ani mazlit snazim se to zmenit ale vubec to nejde. Az za mesic pujdu pro antinu tak se chci optat doktora protoze me to srasne trapi :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
38
23.3.14 20:00

Tak mi pak dejte vědět, jestli vám něco poradil

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Intimní balzám INTIMISS

  • (4.7) + 30 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty