Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj, tak já taky jsem po třetí těhotná a jizvu občas cítím, ale cítila jsem i mimo těhu. Od posledního porodu mám 7 let.
ja mam prave strach s toho porodu jak to zvladnu a chtela bych cisare radeji.. oba porody jsem mela hodne stehu.....od posledniho porodu mam cca 2 roky
@Zombik tak ja o cisari vubec nepremyslim, věřím že to bude v pořádku..pri prvnim porodu mě tak blbě zašili, ze jsem 2 mesice si nemohla sednout a pri druhem to vsechno popraskalo, takze te presivali, ale udělali to tak perfektně, že jsem již druhý den seděla na tvrdé židli. Teď budu rodit zas jinde, ale doufám, že vše bude ok ![]()