Jsem těhotná a bolí mě jizva po nástřihu hráze

62
25.2.19 14:48

Ahoj, tak já taky jsem po třetí těhotná a jizvu občas cítím, ale cítila jsem i mimo těhu. Od posledního porodu mám 7 let.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11
25.2.19 16:44

ja mam prave strach s toho porodu jak to zvladnu a chtela bych cisare radeji.. oba porody jsem mela hodne stehu.....od posledniho porodu mam cca 2 roky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
62
28.2.19 15:37

@Zombik tak ja o cisari vubec nepremyslim, věřím že to bude v pořádku..pri prvnim porodu mě tak blbě zašili, ze jsem 2 mesice si nemohla sednout a pri druhem to vsechno popraskalo, takze te presivali, ale udělali to tak perfektně, že jsem již druhý den seděla na tvrdé židli. Teď budu rodit zas jinde, ale doufám, že vše bude ok ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty