Jsem těhotná ano ne ?

273
2.2.21 21:45

Jsem těhotná ano ne ?

Ahojky všechny zdravím. Chtěla bych se podělit o tom jak se momentálně cejtim a jestli bych nemohla bejt těhotná. Mám 34 let první dite ve 22, druhé ve 26 a teď se snažíme o třetí. Ms jsem měla 14.1., během plodnych dnů jsme měli dvakrát sex, ovulace byla ty dny, poznám to na sobě. Ms mám pravidelnou jako hodinky co 27-28dni, neberu antinu už 12 let, a nechce se mi věřit ze by hned po dvou sexech bylo zaděláno, ale proste mám nějaký divny pocit takový jsem u svých předešlých těhotenství nikdy neměla. Nevím jak to vysvětlit ale fakt se cejtim od te doby co jsme měli sex ze se zadarilo a ze jsem v tom 8o… dneska jsem 7 dni po prvním sexu a měla jsem na toaletaku růžový hlen- tohle neznám nezažila jsem to nikdy. V podbrisku mě pořad popichava někdy poboliva ale divny je ze jen na levý straně nemělo by to spis bolet cely? :? Mám strach jestli to není třeba mimodelozni těhu? Jinak akorát pálení žáhy každý den ( na to netrpim) a jsem strašně unavená. Další jiné příznaky nemám. Měli jste to někdo podobne? O první dite jsme se snažili tři měsíce, o druhé dva měsíce a ze by to napotřetí bylo hned napoprvé?? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1460
2.2.21 21:59

Nejspis vsugerace.po vynechani ms udelej test.tady ti nikdo nerekne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
757
2.2.21 22:00

Promiň ale máš už 2 děti, to by si mohla vědět že 7 dní po sexu je na těhotenské příznaky brzo. Stejně ti tady nikdo neřekne přesně jestli si těhotná nebo ne. Nezbyde ti nic jiného než čekat, zda dorazí ms a pak případně testovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1267
2.2.21 22:04

7 dní po sexu je opravdu hodně brzy počkej zda nepřijde MS a pak se testni. 😊Často si lidi vsugeruji to co není 😊hodně štěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
2.2.21 22:09

Spineni by mohlo byt zahnizdeni, casove by to odpovidalo.
Ale na jine priznaky je fakt hodne brzo.
Proste pockejte az na vynechani ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3885
2.2.21 22:11

@Luciekrr slyšela jsi někdy o těhotenském testu :nevim:??
To je takový papírek asi za 30Kč, ten ti dá odpověď :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20158
2.2.21 22:12

Sedm dní po sexu se fakt neprojeví mimoděložní těhotenství. Počkej do menzes, pak testuj. Dřív nemá smysl dělat jakýkoliv závěry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
2.2.21 22:18

@JOHNDENVER to samozřejmě vím problém je v tom ze těhotenství se na testu projeví až po vynechání ms, dřív ne… takže mě jen zajímalo jestli měl někdo taky třeba stejne příznaky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
2.2.21 22:19

@Kaktusanda každé těhotenství je jiné a neměla jsem takové příznaky u svých předchozích hlavně ta bolest na levé straně podrisku a ten hlen dnešní tak mi to vrtá hlavou… :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
2.2.21 22:21

@Luciekrr ahoj.ja to tak měla..pichalo mě na levém boku a citlivá prsa cca 7-8 dní po ovulaci. Vůbec jsem nečekala že by to fakt mohlo být ono..a ono bylo :) 10 den po ovulaci pozitivní test..tak držím pěsti abys ti to taky vyšlo ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
2.2.21 22:31

@Jiriiinka tak to jsem rada ze nejsem jediná která má příznaky 7 dni po ovulaci :lol: já taky koukala ale opravdu to pichani vlevo mě docela děsí a říkám si to musí bejt ono co jiného… no tak sem zvědavá. Test si teda 10 dni po ovulaci dělat ještě nebudu to je brzo, má mám dostat až v pondělí tak udělám v pondělí a uvidíme. Ale vnitřně to nějak cítím ze jsem v tom, ikdyz tomu nemůžu pořad nějak uvěřit ze by to bylo tak rychle… já přece jen 34 let manžel 39 a v tomhle věku to jde většinou špatně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
2.2.21 22:39

@Luciekrr joo taky mě to píchání děsilo..říkala jsem si že mám asi zánět nebo co to je 😂 vůbec mě to nenapadlo..
Ono to asi tak má být, ze to přijde když to člověk nečeká tak brzy 😂 tak moc držím palce aby to klaplo a bylo vše v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
2.2.21 22:43

@Jiriiinka díky. Byl by to pěkný říjnový dáreček manželovi ke 40tinam :D tak snad… jen mám z toho takové smíšené pocity bojím se strašně těhotenství po 8 letech a hlavně porodu… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3885
2.2.21 23:19
@Luciekrr píše:
@JOHNDENVER to samozřejmě vím problém je v tom ze těhotenství se na testu projeví až po vynechání ms, dřív ne… takže mě jen zajímalo jestli měl někdo taky třeba stejne příznaky…

tady mají všichni příznaky před MS :nevim:
K čemu ti bude, že měl někdo stejné (vsugerovane) pocity??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
2.2.21 23:46
@JOHNDENVER píše:
tady mají všichni příznaky před MS :nevim:
K čemu ti bude, že měl někdo stejné (vsugerovane) pocity??

A jeste je tu velmi popularni byt tehotna a presto menstruovat.
Nejlepe az do ctvrteho mesice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat