Jsem těhotná - kdy jít k dr.?

Anonymní
25.10.20 14:18

Jsem těhotná - kdy jít k dr.?

Ahoj, holky zjistila jsem v pátek že jsem těhotná. Podle poslední menstruace jsem v 6.tydnu (gestacni tyden), otěhotněla jsem před třemi tydny. Vím že je brzy, proto jsem se chtěla zeptat kdy bych měla zajít na gynekologii, abych tam nechodila zbytečně brzy. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5513
25.10.20 14:20

Tak za 2 týdny stačí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1613
25.10.20 14:21

Klidně stačí kolem 8tt, ale každý lékař to má nastaveno jinak. Zavolej si tam a oni tě objednají podle jejich zvyklostí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
25.10.20 14:21
@Anonymní píše:
Ahoj, holky zjistila jsem v pátek že jsem těhotná. Podle poslední menstruace jsem v 6.tydnu (gestacni tyden), otěhotněla jsem před třemi tydny. Vím že je brzy, proto jsem se chtěla zeptat kdy bych měla zajít na gynekologii, abych tam nechodila zbytečně brzy. :)

No co nejdříve, přeci aby se těhotenství potvrdilo z krve. :) než se člověk objedná, kdesi cosi, tak ubehne týden. Jinak 15den těhotenství to lékař z krve pozná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19644
25.10.20 14:23

Pockala bych a zavolala dr koncem týdne, at si te objedna. Kdyz pujdes pak ten dalsi tyden, uz budes teda 8tt a bude uz neco vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
25.10.20 14:24

Jo aha sorry blbě jsem si to přečetla, jinak v 6tt jsem byla na prvním ultrazvuku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5243
25.10.20 14:27

Klidně až za 6tydnu, záleží to na tobě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 14:27

K mému dr. se neobjednava, je v ordinaci jeden den v týdnu :D tak ještě počkám, právě si říkám že je to brzy a může se cokoliv stát. Některá zjistí že je těhotná až bůh ví kdy, tak počkám 14dni a půjdu. Šetřím se, jsem na sebe opatrná. Mooc diky :)

• Citovat
  • Nahlásit
8067
25.10.20 15:10

Pokud si nikdy neměla potíže typu zamlklé nebo mimoděložní tak stačí za dva týdny.. kolem 8tt..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7616
25.10.20 15:14
@Anonymní píše:
Ahoj, holky zjistila jsem v pátek že jsem těhotná. Podle poslední menstruace jsem v 6.tydnu (gestacni tyden), otěhotněla jsem před třemi tydny. Vím že je brzy, proto jsem se chtěla zeptat kdy bych měla zajít na gynekologii, abych tam nechodila zbytečně brzy. :)

Zde je takových diskuzi milion kdy jít na gyndu…Co za plat rovnou dr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
967
25.10.20 15:24

Já šla až tak ve 13tt, už tam bylo vidět pěkné strasidylko :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
907
25.10.20 15:37
@Semtex píše:
Já šla až tak ve 13tt, už tam bylo vidět pěkné strasidylko :lol:

Takže jsi byla bez screeningu? Nebo někde berou takhle na rychlo? U nás je třeba objednací doba 4 týdny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5175
25.10.20 15:49
@Mayaa007 píše:
No co nejdříve, přeci aby se těhotenství potvrdilo z krve. :) než se člověk objedná, kdesi cosi, tak ubehne týden. Jinak 15den těhotenství to lékař z krve pozná.

To je doufám vtip ;) v 8-9tt stačí. Dřív bych tam bez obtizi nelezla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
967
25.10.20 16:01
@mackA159 píše:
To je doufám vtip ;) v 8-9tt stačí. Dřív bych tam bez obtizi nelezla.
@thalasan píše:
Takže jsi byla bez screeningu? Nebo někde berou takhle na rychlo? U nás je třeba objednací doba 4 týdny.

Jj ještě bych to stihla, na poslední chvíli, ale nesla jsem tam. Můj doktor je maník přes ultrazvuk, má dobrý přístroj, kterým se chlubí, a skenoval mě ním na každé poradně, což mi stačí a jemu ostatně taky. Samozřejmě ty velké uzv screeningy mám.

Screeningy krevní je podle nej užitečné mit zejména pro pripad, abys měla “splněno”, kdyby něco se přihodilo, a někdo ti pak mohl chtít omlatit o hlavu, žes tam nebyla :mrgreen: :P ale prý zkušený gynekolog koneckoncu pozná možný problém i z toho ultrazvuku a dalších věcí, jen na to musí mit oko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 16:53

Taky jsem tehotna, sestra me objednala na 9. tyden, kdyby neco, mam volat. Dle me staci, dr mi vypise zadanku na screening a pak k ji pujdu az o nem znovu…

Myslim, ze ten 8-9tt uppne staci, pokud te nic netrapi ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama