Jsem už zničená

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 21:33
Jsem už zníčená

Pěkný večer přeji. Doufám, že mě někdo tady povzbudí i když si za to mohu sama. Potřebuju se ze všeho vypsat.
Jsem zníčená ze vztahů, které mám. Nemohu trefit někoho normálního.
Nyní jsem ve vztahu 3 roky, máme spolu roční dítě a ještě jedno mám z předchozího vztahu. Vždy trefím na nějého alkoholika nebo ještě něco horšího. Sama vysloveně nesnáším alkohol a když příjde můj přítel z hospody, jsem z toho mimo a i přes to, že na nás v několika hádkách sousedi zavolali policii, tak jsem se s tím naučila žít a snažím se to ignorovat jen pro to, aby nebyli hádky. Snažím se ignorovat to, že per po každým víkendu pochcané přikrývky, snažím se ignorovat to jeho ego, po tom co má v sobě pár promile a snažím se ignorovat všechen vztek, který si bere z práce domů. Někdy se stane, že taky vybouchnu, ale to rychle přejde a jeho to víc popuzuje k tomu, aby do mě ryl ještě víc. Při každé hádce mě vyzahuje z domu. Říká mi, že si mám vzít starší dceru a jít do pí*i a, že se o mladší nějak postará. A já bych nejraději šla, ale mám rodinu, která mi nemůže pomoct ani s hlídáním ani finančně a nemám kam jít. Nemůžu se sebrat bez peněz a jít někam bydlet, nemůž jít na ubytovnu s malými dětmi. Ničí mě to, co jsem to za čloěka, který nemůže svým dětem dopřát pohodlný rodinný život. Snažím se bay neposlouchali ty naše hádky. Nic z toho nevidí, jen pak nemám naladu se jim věovat a celkově moe nálada je na bodě mrazu, takže to odnáší i oni. Nejsem tak silná osobnost, abych prostě jen šla a zvládla to všechno sama. Vím, že jsoutakové matky, ale já taová nejsem. Vím, že mě nejšpíš ukamenujete tady, ale ne všichni jsou na tom jako já. Chtěla jsem s ním vydžet aspoˇn, než mladší budou tři roky, než půjde do školky, ale ž jsem opravdu mimo. Nedokážu nějk racionálně přemyšlet. Bojím se, že příjde z práce a bude mít zase špatnou náladu. Nenávidím, že mě ignoruje vždy mu lezu do zadku a snažím se aby to co nejrychleji skončilo. Doma má denně uvařeno, čisto ani po něm nepožaduji, aby se staral o děti. Přijde z práce vyřve se a sedne k PC, kde traví zbytek dne ( když má dobru náladu) jakmile padne pátek, táhne do hospody, příjde ve stavu, kdy se ani nedokáže zvednout aby šel na záchod pak i celý vikend je pořád v lihu. Chodí normálně do práce, nemá něaké problémy, ale doma být prostě nechce s námi. Už ani nevím, jestli využívá toho, že nemám kam jít, nebo to, že mu proště ženská doma s dětmi nevyhovuje a chce zpátky svůj dosavadní život. On ale zapříčinil můj vyhazov z bytu, ve kterém jsem byla předtím. Vysloveně se snažil abych šla k němu. Z počátku byl hodný ani nepil a jakmile jsem porodila, všechno se otočilo. Nejlépe by mi dal 2 tis výživně a tím by to všechno skončilo. Bohužel tohle je nejrealnější možnost, která v téhle situaci může být. Já už ale nechci být na všechno sama. Nechci koukat na další dítě, který pláče protože nemá rodinu a tátu, kterou by si zasložilo. Jak mám já zaplatit z rodičovského příspěvku jídlo, bydlení a vše okolo. Mám se spoléhat na to, že mi ty alimenty dají. Nějaká sociálka, ta mi nepomůže. Mám své zkušenosti z dob největší nouze. Stídává péče nehrozí, to že by jsme se dělili o dítě, které jsme si spolu udělali, vždy to odnáší jen matka. Tatínek nechce a tím to končí. Pro mě by byla nejlepší možnost jít do práce a spoléhat jen na sebe, ale tohle je s ročním dítětetem a postojem otce nereálné. Mám chuť se na vše vyklašlat. Už opravdu nevím jak dál. Je to rozmazlenej spratek, co dostal vše bez jakékoliv snahy. Nebaví mě to.Ani nevím proč se píšu, jen se z toho potřebuju vypsat. Prosím o zanechání anonymu.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Eule
Ukecaná baba ;) 1032 příspěvků 09.08.18 21:41

Že natrefíš na blbce se stát může, ale pořídit si s takovými dítě, je už dost před čáru. Nelituju Tě, ale ty děti, chudáci, když musí žít v tomto. Doufám, že je to troll a né pravda, protože je mi z toho špatně… Nerozumím, nechápu, proto ani radu nemám, snad jen: bacha na dluhy a začni šetřit co to jde…

quanavera
Kecalka 391 příspěvků 09.08.18 21:45

Chudaci deti tos jim ale zaridila zivot, musis si najit nekoho normalniho a tomuhle prestat delat sluzku.

vertunka
Závislačka 4642 příspěvků 09.08.18 21:45

Dočetla jsem jen do půlky. Když je chlap takový hovado jak říkáš, tak proč jsi si s ním dělala dítě? Nebo takovej předtim nebyl??

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 21:46

@Eule Psala jsem,že se takhle nechoval.Byl úplně jiný.Vůbec nepil začalo to až po pordu mé dcery.Nepotřebuji něčí lístost,zvášt ne od někoho,kdo neumí ani pořádně číst.Sama si uvědomuji vše než kdokoliv jiný na Emimnu,a to jen proto ,že v té situaci opravdu jsem.Možná si zašloužím takové poznámky,ale i přes to se mi zdají taková slova od někoho,kdo si přečetl pár řádku,dost silná.

barbarossa
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 09.08.18 21:50

Ty jsi opravdu presvedcena,ze je lepsi otec,ktery rve,je vecne v lihu,nazyva matku sprostymi slovy,vyhazuje ji a v nejlepsim ji bere jen jako sluzku,matraci a soucast vybaveni? Vzdyt presne tak to totiz u Vas je. To radeji azylovy dum,spolubydle­ni…setrit,jit do prace a byt v klidu nez s nekym takovym. Ty sis jej vybrala sama,ale chudaci deti,ze maji takoveho otce a otcima.

solip
Kecalka 454 příspěvků 09.08.18 21:50

Me teda pobavila tahle veta: „Nechci koukat na další dítě, který pláče protože nemá rodinu a tátu, kterou by si zasložilo.“ Vazne si myslis, ze to dite ted ma tatu, ktereho si zaslouzi? Mne to z tveho popisu neprijde, ze by to byl zrovna otec, ktery by diteti neco dal. Hraje si s ni? Cte ji? Mazli ji? Prebaluje, koupe, pomaha? Pokud tam je opravdu jen na to, aby vas zivil, tak detem rozhodne chybet nebude. Chapu, ze bez penez a na materske nemas moc moznosti… Ale co zkusit nejaky azyl? Nebo se obratit na nejakou organizaci, ktera pomaha maminkam v nouzi? Tobe totiz zrejme nezbyde jina moznost, nez odejit, pokud je pravda to, co pises. Nejspis je jen otazkou casu, kdy na tebe vztahne ruku a nebo nedej Boze i na tvou starsi dceru.

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2495 příspěvků 2 inzeráty 09.08.18 21:50

Je mi to líto, ale to začal fakt pít až když si byla těhotná? Já to nechápu ženský, to si nemůžete dát pozor s kým do vážného vztahu jdete? Vždyť musely být nějaké signály, co je to za člověka?

Akinee
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 09.08.18 21:51

Doporučila bych ti odstěhovat se do azylového domu pro matky s dětmi, určitě bude pro tebe i tvoje děti lepší být s nimi nějakou dobu sama a v pohodě, než v takovém prostředí. Určitě by nebyla od věci i odborná pomoc psychologa, ať zapracuješ na vlastním sebevědomí a příštím šťastnějším výběru partnera, se kterým si určitě hned nepořizuj dítě. :nevim: Sebeobviňováním nic nevyřešíš a jen si zbytečně ubližuješ. Držím palce, ať to pro sebe i ty děti zvládneš.

Příspěvek upraven 09.08.18 v 21:53

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2495 příspěvků 2 inzeráty 09.08.18 21:52

No budeš muset od něj odejít, věř mi dětem chybět nebude a tobě se uleví :hug:

Peta02
Kecalka 369 příspěvků 09.08.18 21:53

Promin, nedocetla jsem cele, už třičtvrtě textu mi přišlo dost hrozny. Když nemůže pomoct rodina, je nějaká možnost si něco ušetřit a osamostatnit se. Ano, asi to bude nějakou dobu trvat, ale všechno lepší než tohle. Co azylovy dům? Co nějaká brigáda s dětmi, aby to šetření šlo rychleji? Hledej způsoby jak pryč, jestli si myslíš e to děti nevnimaji je to blbost, vnímají a jednou ti to vyctou, nebo pokud mas syna, muže se chovat jednou stejně jako tvůj muž.

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 09.08.18 21:53

Jo holka jediny mozny reseni je se sebrat a udělat sama prvni krok,jsem podobna tobě, vim jak se citis, taky ten krok musim udělat, jinak se nezmeni nic, jen ty můžeš neco zmenit,odstěhuje se k rodičům a bez do práce,nic jiného nejde.

Mango_Lassi
Extra třída :D 13895 příspěvků 09.08.18 21:55

Co na to říct? Asi máš nějaký problém se sebevědomím, když si necháš líbit tohle všechno.
Začala bych chodit do psychologické poradny a vůbec bych se snažila pochopit, kde děláš chybu ve výběru.

tini
Ukecaná baba ;) 1383 příspěvků 6 inzerátů 09.08.18 21:55

No byt tebou,syslim si penize bokem a jakmile to pujde,zkusit dat mladsi do skolky,jit do prace a odejit s detmi do pronajmu.Jina rada neni.Tohle neni k zivotu.Jedine co mas z nej,jsou penize,jinak kazi zivot detem.Jeste by ti to jednou deti vycetly,proc jsme mami neodesli.Ja osobne bych sla i na ubytovnu,tohle bych nedala,pochcanyho chlapa,brrr

ivašot.
Kelišová 6570 příspěvků 09.08.18 21:57
@Anonymní píše:
@Eule Psala jsem,že se takhle nechoval.Byl úplně jiný.Vůbec nepil začalo to až po pordu mé dcery.Nepotřebuji něčí lístost,zvášt ne od někoho,kdo neumí ani pořádně číst.Sama si uvědomuji vše než kdokoliv jiný na Emimnu,a to jen proto ,že v té situaci opravdu jsem.Možná si zašloužím takové poznámky,ale i přes to se mi zdají taková slova od někoho,kdo si přečetl pár řádku,dost silná.

ode mě žádnou lítost nečekej. A nevěřím, že před porodem to byl slušný chlap a porodem se z něj stal dobytek, kterej se zechčije do postele. A ty na to všechno budeš koukat společně s dětma, protože nechceš být sama :poblion: . Vzchop se a odejdi kamkoliv třeba do azyláku, nic nebude horší než ta tvoje „rodina“

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >