Jsem úzkostlivá matka

Anonymní
20.5.16 23:20

Jsem uzkostlivá matka

Ahoj, potřebuju se vypsat.. Mam roční holčičku a jsem strašně uzkostlivá. Před těhotenstvím a v těhotenství jsem taková vůbec nebyvala! Ale jak jsem porodila tak to šlo.. jenomže malá parkrát měla rymu a ja jsem to dávala za vinu sobě a začala jsem mit uplné stresy jestli je dobře oblečena a jestli zase neni přehřátá. Ted jsem na tom tak že kdykoliv ji něco koupím musím se přesvědčit na internetu a nebo zkoumat z čeho to je a jestli jeto teplé atd. Vůbec nevím jak ji oblíkat každy den mam z toho deprese které mě tak moc ničí. Já vím že toje blbost ale ja to nedokažu ovládat když chci jit ven tak ji i 10× převleču. A také nevím kdy ji dát nákrčník, kdy ji dát punčochače pod gatě, kdy bundičku.. :(

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

31695
20.5.16 23:28

Možná bych si o tom popovídala s psychologem…10 krát převlíkat, a studovat všechno, to úplně normální není, a musí to být pro tebe strašně náročný :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
20.5.16 23:54

Taky bych zkusila psychologa na tu úzkost… moje dítě máo vrstvu víc než nosím já až do cca 20°C

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4837
21.5.16 00:44

Teda jestli jsi to nepřikrmila, tak bych řekla, že to má už znaky obsedantně kompulzivní poruchy. :think: :think: Chtělo by to probrat s psychologem a odstranit příčinu, protože tohle tě musí fakt mučit a tvoje malá by asi taky uvítala „volnější režim“. :hug: Držím palce a radím řešit to zavčasu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.16 06:06

Mám kamarádku se čtyřletým chlapečkem. Když jsme na hřišti, tak mu během dvou hodin tak 6× nasadí a sundá mikinu, při větší zimě bundu. Nosí s sebou ještě teplejší bundu, někdy mu ty bundy střídá. Ona to na rozdíl od Tebe nevnímá jako něco zvláštního. Na klukovi se toto chování hodně odráží. Když chápeš, že to naní ok, tak s tím něco dělej dřív než z toho bude dítě na nervy. Jdi třeba k psychologovi, nebo zkus se prostě držet. Převlíkej dítě tak čssto jako sebe.

Anonym - kámoška sem chodí

• Nahlásit
  • Citovat
35689
21.5.16 06:46
@Anonymní píše:
Mám kamarádku se čtyřletým chlapečkem. Když jsme na hřišti, tak mu během dvou hodin tak 6× nasadí a sundá mikinu, při větší zimě bundu. Nosí s sebou ještě teplejší bundu, někdy mu ty bundy střídá. Ona to na rozdíl od Tebe nevnímá jako něco zvláštního. Na klukovi se toto chování hodně odráží. Když chápeš, že to naní ok, tak s tím něco dělej dřív než z toho bude dítě na nervy. Jdi třeba k psychologovi, nebo zkus se prostě držet. Převlíkej dítě tak čssto jako sebe.Anonym - kámoška sem chodí

taky mam takovou kamaradku, vylety jsou des - kazdych 10 metru se stoji a neco sundava/nandava/podava/odebira/zveda. ale zlepsila se s druhym deckem, ona ani vykonnost matky hysterky neni neomezena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7294
21.5.16 07:17

Asi by to chtělo toho psychologa. Protože i přes to, že se o malou tak bojíš a chceš jí chránit, tak jí spíš ubližuješ. Ono to asi pro ní nebude zas tak příjemné, když jí pořád převlékáš. Aby pak taky nebyla moc úzkostná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3686
21.5.16 07:23

Zajdi si někam. Není to p*del

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.16 07:40
@Anonymní píše:
Mám kamarádku se čtyřletým chlapečkem. Když jsme na hřišti, tak mu během dvou hodin tak 6× nasadí a sundá mikinu, při větší zimě bundu. Nosí s sebou ještě teplejší bundu, někdy mu ty bundy střídá. Ona to na rozdíl od Tebe nevnímá jako něco zvláštního. Na klukovi se toto chování hodně odráží. Když chápeš, že to naní ok, tak s tím něco dělej dřív než z toho bude dítě na nervy. Jdi třeba k psychologovi, nebo zkus se prostě držet. Převlíkej dítě tak čssto jako sebe.Anonym - kámoška sem chodí

Já s dvanáctiletým a je to to samý, běží z práce přes celé město, aby ho vyzvedla ze školy, kterou má 800 m od domova, počká, až přijde babička pak jde zase zpět do práce. Prý to tak chtějí oba, protože oba jsou z toho na nervy…když byl miminko, tak snad do půl roka nechodili vůbec ven, páč něměl všechna očkování a něco by chytl, když jsme je vyzvedli s kamarádkama u nich doma, aby šli s náma na hřiště, tak sice šla, ale byla z toho nervózní - Páťa je unavenej, že, jo Páťo, už musíme jít domů. Byla nějaká celá v tenzi, pak už jsme na ně radši nezvonili… :?

• Nahlásit
  • Citovat
24405
21.5.16 07:54

Myslím, že na dítě přenášíš svoje problémy a strachy. A to není dobré.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
21.5.16 09:33
@Anonymní píše:
Já s dvanáctiletým a je to to samý, běží z práce přes celé město, aby ho vyzvedla ze školy, kterou má 800 m od domova, počká, až přijde babička pak jde zase zpět do práce. Prý to tak chtějí oba, protože oba jsou z toho na nervy…když byl miminko, tak snad do půl roka nechodili vůbec ven, páč něměl všechna očkování a něco by chytl, když jsme je vyzvedli s kamarádkama u nich doma, aby šli s náma na hřiště, tak sice šla, ale byla z toho nervózní - Páťa je unavenej, že, jo Páťo, už musíme jít domů. Byla nějaká celá v tenzi, pak už jsme na ně radši nezvonili… :?

Tak nějak ti mamánci musí začínat. Horší to bude pro tu, která ho dostane, protože jenom máma ví, co chlapeček rád, přítelkyně, manželka začíná být pak velký nepřítel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1072
21.5.16 09:37

Já taky občas nevím jak malou obléct :D Chvíli je venku sluníčko a pak se zatáhne a je zas o 5 stupňů méně. Já malou (14M) oblékám tak jako sebe ( tepláčky, tílko, tričko s dlouhým rukávem a mikina) + sebou většinou vezmu ještě jednu vrstvu ( buď lehkou bundičku nebo třeba vestu) Kočár to uveze a já nemám strach, že by jí byla zima. Svléknout jí můžeš vždycky. Punčochy dávám jen když je venku opravdu zima. Teď bych je dala jen pod sukýnku nebo kraťásky. Za chvíli bude léto, tak to budeš mít jednodušší :D Nevím jestli je to na psychologa, možná bych na jedno sezení zašla a uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama