Jsem zamilovaná do učitele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  13.04.18 16:06
jsem zamilovaná do učitele

Ahoj, musím se z toho vypsat. Proč jsem se zrovna já musela zamilovat do o 30 let staršího učitele? Vím, že nejsem jediná dívka, které se to už stalo, ale stejně mě to štve. Je těžké ho ve škole vídat, zvlášť když je to můj třídní. Nesnáším, když se baví s jinou studentkou. Pořád na něho musím myslet a hrozně to bolí. Nejhorší na tom je, že on nevypadá jako bych mu byla jedno. Smějeme se spolu, koketujeme a občas si píšeme na fb. Lichotí mi (nebudu sem psát, co přesně mi říká). Nejsem ale naivní a vím, že vztah z toho nikdy nebude, nešlo by to. Možná mě na tom láká, že je učitel. Poraďte mi, jak se odmilovat. Možná by mi stačilo s ním něco mít, nevím.. třeba to je jen nevybouřenost a touha zkusit něco jiného.

Reklama

Reakce:

nostress
Extra třída :D 12350 příspěvků 13.04.18 16:18
@Anonymní píše:
Ahoj, musím se z toho vypsat. Proč jsem se zrovna já musela zamilovat do o 30 let staršího učitele? Vím, že nejsem jediná dívka, které se to už stalo, ale stejně mě to štve. Je těžké ho ve škole vídat, zvlášť když je to můj třídní. Nesnáším, když se baví s jinou studentkou. Pořád na něho musím myslet a hrozně to bolí. Nejhorší na tom je, že on nevypadá jako bych mu byla jedno. Smějeme se spolu, koketujeme a občas si píšeme na fb. Lichotí mi (nebudu sem psát, co přesně mi říká). Nejsem ale naivní a vím, že vztah z toho nikdy nebude, nešlo by to. Možná mě na tom láká, že je učitel. Poraďte mi, jak se odmilovat. Možná by mi stačilo s ním něco mít, nevím.. třeba to je jen nevybouřenost a touha zkusit něco jiného.

Možná by ti stačilo s ním něco mít? :roll: A možná by ti stačilo vědět, že to, co píše a říká tobě, píše a říká každé druhé studentce. A pokud je ještě k tomu ženatý, tak na něj rychle zapomeň, a poohlédni se po nějakém klukovi tvého věku.

Detsa
Kelišová 6413 příspěvků 13.04.18 16:23
@Anonymní píše:

Takže by to nevadilo být s někým ve věkové generaci tvého otce? :think:

Anonymní  13.04.18 16:25

Zažila jsem před lety totéž. Dnes zpětně viděno, na to ráda vzpomínám, protože to byl zvláštní a hezký pocit. V mém případě to bylo oboustranné a naštěstí to zůstalo v platonické rovině - i mezi námi byl asi 30letý rozdíl. Vím, že pocit je to mámivý, ale doporučuji nikam dál nezacházet. Pravděpodobně toto poblouznění časem vyšumí. Moc bych ti to přála. A zůstane jen ta pěkná vzpomínka. Mně pomohlo, že jsem se seznámila a následně i zamilovala do vrstevníka - díky tomu jsem si uvědomila, že je spousta věcí, které mi může dát jen stejně starý klučina. Byl to zase jiný druh zamilování a k tomu věku přece jen lépe seděl. Došlo mi, že s o tolik starším mužem bych těžko vymetala zábavy a podnikala spoustu jiných vylomenin :mrgreen:
Prosím o anonym.

Anonymní  13.04.18 18:19
@Detsa píše:
Takže by to nevadilo být s někým ve věkové generaci tvého otce? :think:

Není to nijak neobvyklé. Osobně bych nemohla mít absolutně nic s vrstevníkem. Mí sexuální partneři byli vždy be věku mého otce, ne-li spíše dědečka.

Detsa
Kelišová 6413 příspěvků 13.04.18 18:29
@Anonymní píše:
Není to nijak neobvyklé. Osobně bych nemohla mít absolutně nic s vrstevníkem. Mí sexuální partneři byli vždy be věku mého otce, ne-li spíše dědečka.

Každý dle svého vkusu a u tebe možná zkušenosti. Zní mi to až odevzdaně vůči tvým vrstevníkům. Ale platí to i u normálního vztahu, že by sis takového muže hledala? :nevim:

Huk
Kecalka 460 příspěvků 13.04.18 18:58

To k pubertě patří. Přijde mi divné, že to pan učitel hraje na studentku, ten by (hlavně on) měl mít rozum.
Chápu, že ti vrstevníci třeba proti němu přijdou jako paka, ale představ si, že tobě bude 30 a jemu 60. Plus, jak už tu padlo, je docela možný, že má studentky pro zábavu a budeš pro něj jen jedna z mnoha.
Na tvém místě bych si to užívala jak to je a o nic víc se nesnažila. Brzo bude léto, prázdniny, potkáš někoho jiného…

Anonymní  13.04.18 19:50
@Detsa píše:
Každý dle svého vkusu a u tebe možná zkušenosti. Zní mi to až odevzdaně vůči tvým vrstevníkům. Ale platí to i u normálního vztahu, že by sis takového muže hledala? :nevim:

Ano, vyjádřila jsem se poměrně nepřesně, sexuální i životní partneři byli (a jsou) věku mého otce a dědy ;).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Hlavně se nebojte lékaře, říká odborník na křečové žíly

O žilním onemocnění se příliš nemluví a nepěkně vypadající žíly na nohách se... číst dále >

Články z Expres.cz

Skandály mistrovství světa: Kokain, (boží) ruka, karate. To byl Maradona

Už se to blíží, sportovní událost roku, fotbalové mistrovství světa, začne... číst dále >

Tajemství Jiřího Krampola? V kasinu to pořádně roztáčel a utratil statisíce

Finanční situace téměř Jiřího Krampola je taková, že se oblíbený herec musel... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odpadky a modřiny. Co dělají rodiče úspěšných dětí jinak než vy?

Vychovávat dítě není žádná legrace. V době, kdy se záplava informací z... číst dále >

Příběh Lindy: Neumím být věrná

První láska mi zlomila srdce a já od té doby mužům příliš nevěřím. Současný... číst dále >

Reklama