Jsem závislá na muži - jak si zvýšit sebevědomí?

Anonymní
12.7.13 14:31

Jsem závislá

Je to tak a bije to do očí. Kdysi jsem byla poměrně úspěšná, samostatná a žádoucí žena. Potkala jsem jeho, a věděla jsem že je to on, a bylo mi hned jasný že když mě tak láká že to nebude jen tak.
Od té doby uteklo sedm let a jedno dítě. Vyklubalo se v jejich průběhu několik aférek, je to zkrátka notorickej sms proutník, a mr. velká huba a ty kozy mu to žerou. No sice se utěšuju tím že je důležité že se vrací k nám ale už fakt nevím. Vždycky jsem měla pocit že já ho jakoby miluji víc. Od něj už jsem to neslyšela snad několik let. Prostě se mnou vy. ebává. Ale já z boje neuteču, to teda ne, pořád jsem to já a on. jenže jak na to? Když není doma, myslím jen na něj, pak taky loudím sex, říkám mu jak se mi stýská když se déle nevidíme, vyčítám pozdní příchody, dělám narážky na každou holku i kolegyni…jsem doma, s dítětem, s omezenými penězi, a i když jsem doma ráda, konkurence je prostě dneska na každém rohu a já jsem jako ohrátá deska.
A já se ptám jak z maminy na mateřské udělat zase žádoucí, jak ho zase začít zajímat víc než cokoli jiného.(o vzhledu to v mém případě není, vypadám velmi dobře) Jak získat nadhled který jsem ztratila. A jak být zase tou sebevědomou bytostí co si nenechala kakat na šišku…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6884
12.7.13 14:38
@Anonymní píše:
Je to tak a bije to do očí. Kdysi jsem byla poměrně úspěšná, samostatná a žádoucí žena. Potkala jsem jeho, a věděla jsem že je to on, a bylo mi hned jasný že když mě tak láká že to nebude jen tak.
Od té doby uteklo sedm let a jedno dítě. Vyklubalo se v jejich průběhu několik aférek, je to zkrátka notorickej sms proutník, a mr. velká huba a ty kozy mu to žerou. No sice se utěšuju tím že je důležité že se vrací k nám ale už fakt nevím. Vždycky jsem měla pocit že já ho jakoby miluji víc. Od něj už jsem to neslyšela snad několik let. Prostě se mnou vy. ebává. Ale já z boje neuteču, to teda ne, pořád jsem to já a on. jenže jak na to? Když není doma, myslím jen na něj, pak taky loudím sex, říkám mu jak se mi stýská když se déle nevidíme, vyčítám pozdní příchody, dělám narážky na každou holku i kolegyni…jsem doma, s dítětem, s omezenými penězi, a i když jsem doma ráda, konkurence je prostě dneska na každém rohu a já jsem jako ohrátá deska.
A já se ptám jak z maminy na mateřské udělat zase žádoucí, jak ho zase začít zajímat víc než cokoli jiného.(o vzhledu to v mém případě není, vypadám velmi dobře) Jak získat nadhled který jsem ztratila. A jak být zase tou sebevědomou bytostí co si nenechala kakat na šišku…

ty si asi moc neveris.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
771
12.7.13 14:39

Začni v něčem podnikat… z domova… a jestli se ti zadaří, tak budeš kakat na šišku ty jemu… :palec: já kdybych nepracovala (prodej na internetu), tak se doma unudím k smrti a to mám 3 měsíční holku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6884
12.7.13 14:39

Nemuzes na par dni v tydnu jako vypomoc do puvodni prace?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1532
12.7.13 14:43

Anonymní: Tak pokud vypadáš „velmi dobře“,tak to asi bude spíš tím, co máš v hlavě ;). Nikoho v životě nedonutíš, aby tě miloval a navíc se sebou necháš pěkně vorat - chtělo by to trochu sebeúcty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2299
12.7.13 14:44

Přestala bych loudit sex, přestala bych mu říkat, že se mi stýská, přestala bych vyčítat pozdní příchody a odpustila bych si narážky na holky a kolegyně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
12.7.13 15:04

?yslím že jste zakladatelku nepochopili.To s tím jestli si věří nemá vubec nic společného at je to vnitřní pocit nebo to věřim si oblasti jsem krásná ženská!
Já sem velmi namyšlená, sebevědomá a pocity mám někdy stejné stejně jako zakladatelka.Teda né že by mi chlap lítal za nákejma jinejma, ale v té oblasti že mám pocit že já miluju víc, já mám pocit že to není takové jako bylo ;)

Zakladatelko. Zrovna sem o tom včera přemýšlela čim to asi je, jestli tím že jsme ted vlastně snadná kořist když jen sedíme doma s děckem :think: nebo tím že ví že ted mu ani nemužu za nákym pláchnout když sem bez koruny :lol: nebo nevim jak to popsat. Říkala sem si že ani nák nežárlí. Když už byl první syn větší, jezdila sem na výlety, chodila na kafíčka, nakupovat, byla sem prostě všude a neměl o mě přehled že kolem mě mnohem víc skákal a bál se o mě a ted s dítětem co jenom knučí, leze a nonstop volá mamamamama sem radši doma :think: a pocituju že jsem takovej inventář domácnosti.
Nějak nevim jak to celé popsat. Myslim si že mě miluje, myslim si že sem ještě k světu ale něco mi ted schází. Moc sem ti neporadila, ale aspon víš že v tom nejsi sama :lol:
Já mám jedinej plán a to je že brzo se seberu a pojedu na dovču bez něj, myslim že pak zas bude skákat.-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.7.13 15:10

Já si ještě před nějakou dobou nevěřila, teď po porodu začínám cvičit a sebevědomí se dostavuje a i když jdu s dětma, stane se, že nějakej chlápek se otočí ba i pískne atd :jazyk:
to zvedne sebevědomí jak blázen a ten můj ( podobný vztah jak píše zakladatelka) si začal všímat daleko víc, když přijde domu z práce a jsem víc nalíčená než byl zvyklý, už se vyptává, kontroluje maily a fb a trvá na tom abych mu psala do práce smsky (prej aby neměl starost) :P
to že jsme doma, přece neznamená, že o chlapa, kterej bude lepší a ohleduplnější nezakopnem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
12.7.13 15:26
@mladamamina3 píše:
Já si ještě před nějakou dobou nevěřila, teď po porodu začínám cvičit a sebevědomí se dostavuje a i když jdu s dětma, stane se, že nějakej chlápek se otočí ba i pískne atd :jazyk:
to zvedne sebevědomí jak blázen a ten můj ( podobný vztah jak píše zakladatelka) si začal všímat daleko víc, když přijde domu z práce a jsem víc nalíčená než byl zvyklý, už se vyptává, kontroluje maily a fb a trvá na tom abych mu psala do práce smsky (prej aby neměl starost) :P
to že jsme doma, přece neznamená, že o chlapa, kterej bude lepší a ohleduplnější nezakopnem

a komu odpovídáš. vždyt zakladatelka sama píše že to se sebevědomim nemá co dělat :nevim: a podle mě ani s počtem chlapu co po nás jdou. nikdy sem nemšla problém dostat koho sem chtěla a stejně ten pocit mám také. tady přece nejde o to zbalit nákého pepíčka ale bejt hvězdou pro chlapa doma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
12.7.13 15:34

Já teda nevím, ale podle zakladatelčina popisu mi přijde, že její partner je divný.. A notorickáý SMS proutník?
Podle mě by se měl zamyslet hlavně on.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.7.13 15:40

@Kamča.dalmatinka
Pokud o ni má ten chlap zájem tak se chytne za nos a začne se sakra snažit ale jestli ne tak třeba bude naopak rád když bude sms proutník s ním. Tím neříkám, aby zakladatelka začala flirtovat na netu a nabízet se nebo něco takového ale sebevědomí vedle vola je vlastně k ničemu, to se bude trápit pořád

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5052
12.7.13 15:53

Já když pominu to, že ti manžel pokukuje jinde tak mám stejné pocity. Bude to tím, že sedíme doma s dětma a hrabe nám. Taky si říkám má mně vůbec rád?

Určitě bych ho přestala kontrolovat a loudit sex a ostatní něžnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.13 16:12

Zakladatelka

@Kamča.dalmatinka
jo pochopila jsi to úplně přesně, nemyslím že nejsem sebevědomá jen nejsem ta jednička kterou jsem byla a chlap je pořád jen chlap takže kam sukně tam poklopec…já ani neřeším ty jeho flirty s.re mě to že doma jsem na tom podobně jak vysavač, pokud mě nepotřebuje tak mě nijak zvlášť nevnímá

• Nahlásit
  • Citovat
nepř. G12
12.7.13 16:13

Tak přestaň dělat tohle:
pak taky loudím sex, říkám mu jak se mi stýská když se déle nevidíme, vyčítám pozdní příchody, dělám narážky na každou holku i kolegyni
protože jinak se mu už domů nebude chtít chodit vůbec

• Nahlásit
  • Citovat
1980
12.7.13 16:37

To je sice hezký, že si o sobě myslíš, že vypadáš dobře a jsi atraktivní ale jemu to tak připadat nemusí. Vždyť jsi sama popsala jak se k němu chováš ( loudíš sex, vyčítáš pozdní příchody, ukazuješ mu že se ti stýská, máš na něj narážky a kecy ), to by se nelíbilo nikomu, podle toho co jsi napsala, tě má jistou a ví, že pokaždé za ním přilezeš. Tak se chovej se normálně, jsi snad dospělá. Pak se třeba změní i jeho postoj k tobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama