Stala se ze mě loudilka

Anonymní
12.7.13 06:44

Stala se ze mě loudilka

Už dlouho žiju s přítelem, máme tříletého syna. Já jsem v sexu byla vždy náruživá, jenže můj přítel až tak ne. Dlouho se mnou celkem držel krok, ale už po mě asi netouží. Chuť na sex mám tak 1× denně, možná vám to připadá moc, no mě ne. Problém je v tom, že on spontálně dostane chuť na sex tak jednou za týden maximálně, většinou tak o víkendu po pár pivech. Svým louděním se mi daří ho sice svést, ale tak max co 2 spíš co 3 dny, navíc si pořád stěžuje, že je unavený z práce nebo má starosti, ale já jsem na tom stejně a stejně chuť mám tak v čem to je? Ještě bych chtěla říct, že když už se přes týden zadaří, tak chce, abych po něm skákala, hned je s tím hotový a já z toho nic moc nemám akorát jsem udýchaná. Ale i to je lepší než nic. Jednou mi ruply nervy, už je to pár měsíců a to jsem mu řekla, že je frygidní asexuál studený jak kámen a pak se chvíli víc snažil, ale spíš se asi nutil. Co mám dělat? Už dlouho chce druhé dítě, ale až tak moc tomu nedá a nechci se dostat do stavu, že mu tu budu polopatě tlačit do hlavy, jak to chodí s dětma atd… Samozřejmě s patřičným výrazem a tónem, ale připadám si jak papiňák. Nevím jak o tom s ním mluvit, ale s citem.To je fajn, že mi dává pusinky a vyznává lásku, ale já bych někdy byla radši, kdyby se choval jako divoký samec. Už jen nostalgicky vzpomínám, jak mi roztrhal košilku… Co mám dělat? Nevíte třeba které jídlo je nejvíc afrodiziakum? Děkuji všem za rady a kdo jste na tom stejně, pište.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1224
12.7.13 06:47

Začátky jsou vždycky nejlepší :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7867
12.7.13 06:55
@Anonymní píše:
Už dlouho žiju s přítelem, máme tříletého syna. Já jsem v sexu byla vždy náruživá, jenže můj přítel až tak ne. Dlouho se mnou celkem držel krok, ale už po mě asi netouží. Chuť na sex mám tak 1× denně, možná vám to připadá moc, no mě ne. Problém je v tom, že on spontálně dostane chuť na sex tak jednou za týden maximálně, většinou tak o víkendu po pár pivech. Svým louděním se mi daří ho sice svést, ale tak max co 2 spíš co 3 dny, navíc si pořád stěžuje, že je unavený z práce nebo má starosti, ale já jsem na tom stejně a stejně chuť mám tak v čem to je? Ještě bych chtěla říct, že když už se přes týden zadaří, tak chce, abych po něm skákala, hned je s tím hotový a já z toho nic moc nemám akorát jsem udýchaná. Ale i to je lepší než nic. Jednou mi ruply nervy, už je to pár měsíců a to jsem mu řekla, že je frygidní asexuál studený jak kámen a pak se chvíli víc snažil, ale spíš se asi nutil. Co mám dělat? Už dlouho chce druhé dítě, ale až tak moc tomu nedá a nechci se dostat do stavu, že mu tu budu polopatě tlačit do hlavy, jak to chodí s dětma atd… Samozřejmě s patřičným výrazem a tónem, ale připadám si jak papiňák. Nevím jak o tom s ním mluvit, ale s citem.To je fajn, že mi dává pusinky a vyznává lásku, ale já bych někdy byla radši, kdyby se choval jako divoký samec. Už jen nostalgicky vzpomínám, jak mi roztrhal košilku… Co mám dělat? Nevíte třeba které jídlo je nejvíc afrodiziakum? Děkuji všem za rady a kdo jste na tom stejně, pište.

Anonymko, tohle je prostě náročný. Evidentně máte každý jinak nastavený sexuální apetit a dle mého s tím mnoho nenaděláš. U nás je to zas naopak, já dříve sex mívala ráda a dnes bych nemusela vůbec. To jsem ti moc neporadila, viď? Akorát, je to tedy jen můj názor, ale když ho budeš do toho stále tlačit, abys mu to neznechutila úplně, ale fakt nevím, jen hádám. A když si uděláš dobře sama, nepomůže to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1135
12.7.13 07:09

Jó taky by mne zajímalo, kde choděj v těch filmech na to, že chlap chce vždycky a ženský bolí hlava :).Ale měla jřem kdysi přítele, který to musel mí 5× denně a když ne, nebylo s ním k vydržení. Tak to si radši občas zaloudím, tohle byl děs.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7797
12.7.13 07:33
@carola píše:
Anonymko, tohle je prostě náročný. Evidentně máte každý jinak nastavený sexuální apetit a dle mého s tím mnoho nenaděláš. U nás je to zas naopak, já dříve sex mívala ráda a dnes bych nemusela vůbec. To jsem ti moc neporadila, viď? Akorát, je to tedy jen můj názor, ale když ho budeš do toho stále tlačit, abys mu to neznechutila úplně, ale fakt nevím, jen hádám. A když si uděláš dobře sama, nepomůže to?

Pokud plánují dítě, tak jim to, že si to zakladatelka udělá moc nepomůže :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.13 07:38
@verjanku píše:
Pokud plánují dítě, tak jim to, že si to zakladatelka udělá moc nepomůže :mrgreen:.

Asi tak a ne že bych to občas nedělala, ale není to ono. Já potřebuju muže a ne ruku. A pro ty koho napadla další možnost zdůrazňuju svojeho. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
12.7.13 07:38

Zkuste se třeba podívat spolu na nějaký erotický film. Na něco, co ho dostane do varu. Na netu je toho spousta. Jestli na to nejste zvyklí, tak navrhni nějaký lehčí erotický film a uvidíš, co to s ním udělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.13 07:46
@Káča31 píše:
Zkuste se třeba podívat spolu na nějaký erotický film. Na něco, co ho dostane do varu. Na netu je toho spousta. Jestli na to nejste zvyklí, tak navrhni nějaký lehčí erotický film a uvidíš, co to s ním udělá.

Nevím, jestli by do toho šel, krom toho by mu hned bylo jasné, proč to dělám, to leda bych v noci omylem přepla telku na Hustlera nebo tak něco. :-P

• Nahlásit
  • Citovat
9367
12.7.13 07:47

Annonymko, přestaň loudit.. já byla v pozici toho, na koho bylo neustále doráženo… znechutil mi sex úplně maximálně… v podstatě jsem ani neměla šanci začít já… kdykoliv na mě sáhnul, chtěl sex… :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5502
12.7.13 07:51

@verjanku ani kvůli dítěti není nutní sex denně :)

jinak zakladatelko, každý to máte v sobě nastavený jinak a musíte si najít nějaký kompromis… pokud ty chceš denně, on jednou týdně a ve skutečnosti to máte tak jednou za 2-3 dny, tak to ten kompromis nejspíš i je… zbytek si holt musíš vynahradit sama… a s tím, že začínat musíš většinou ty, ani to mi nepřijde tak divné, že když on moc chuť nemá, tak ho svedeš… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5502
12.7.13 07:52

@xsaleen tohle znám a je to pravda, když pak za vším je sex, tak to stojí za houby… to už chu´t není vůbec žádná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9367
12.7.13 07:55

@janica252 jj, to už člověk vypozoruje i z chování, a pak a jéje, zase sex… nechci.. no my to dotáhli do stavu, kdy jsem s ním spala jednou za měsíc a stejně jsme se rozešli, protože vůbec neposlouchal, co říkám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.7.13 07:55

A co zkusit otočit a nějaký čas se tvářit, že to nepotřebuješ. Třeba se chytí za nos a bude si říkat, co za tím je a pochlapí se. Ale hrozí riziko, že mu to bude vyhovovat a sex nebude vůbec k jeho radosti. Nejlepší je asi ale zjistit pravou příčinu toho, proč to odmítá. Únava každopádně může hrát velkou roli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.13 07:56
@xsaleen píše:
Annonymko, přestaň loudit.. já byla v pozici toho, na koho bylo neustále doráženo… znechutil mi sex úplně maximálně… v podstatě jsem ani neměla šanci začít já… kdykoliv na mě sáhnul, chtěl sex… :poblion:

Taktiku že to vydržím, že příjde sám, jsem zkoušela několikrát. Buď nereaguje, nebo vystartuje a pak zas nic.Ano já bych neměla tlačit, neměla bych být sobecká, ale on taky na mě nebere ohledy a stále je tu otázka jak teda otěhotním, když budem sexovat málo?

• Nahlásit
  • Citovat
1166
12.7.13 07:58
@xsaleen píše:
Annonymko, přestaň loudit.. já byla v pozici toho, na koho bylo neustále doráženo… znechutil mi sex úplně maximálně… v podstatě jsem ani neměla šanci začít já… kdykoliv na mě sáhnul, chtěl sex… :poblion:

souhlasím s xsaleen :palec: člověk se pak už ani nemá na co těšit :roll: přestane tě to bavit a kdykoliv se ten druhý k tobě přitulí, tak stejně víš co bude následovat :roll: ve chvíli kdy dochází k loudění a psychickému nátlaku, tak se začnete vzdalovat jeden od druhého. Zkoušela jsi mu dát třeba 2-4 týdny pokoj? Určitě jestli je unavený z práce a ty ho doma ještě k tomu deptáš sexem, tak nemůže být o nějakém vzrůšu ani řeč, natož myšlenka ;)
dej mu teď čas, ať se hodí do klidu a pak se dočkáte i miminka :kytka:
:hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama