Manžel vůbec nežárlí

134
11.7.13 21:49

Manžel vůbec nežárlí

Dobrý večer,
mám takový „problém“ je to sice prktotina, proti problémům ve vztazích některých ostatních lidí ale mě to trošku trápí.
Mám manžela, který na mě vůbec nežárlí. Řeknete si, že mám být ráda, co doma s žárlivcem ale aspoň malinko žárlivosti by mě potěšilo. On byl teď o víkendu s kolegy na takové pánské jízdě, já sama doma s dětmi, tak jsem z toho byla trošku vyčerpaná, tak mi navrhnul abych taky někam s někým vyrazila např. na víkend. Tak jsem jen tak z legrace pronesla, že vezmu bývalého spolužáka a pojedem někam spolu na víkend. Ještě jsme ho popícha, že v rámci ušetření bychom vzali jenom jeden společný pokoj, ale že mu to snad nevadí. A on na to úplně s klidem, že ne, ať jedu, odpočinu si a užiju si to 8o. No já kdyby on jel třeba s kolegyní někam na víkend, to by se mi teda nelíbilo, ale jemu to u mě vůbec nevadí, sám mě posílá.
Nevím zda je to taková povaha, nebo mi tak věří, nebo si myslí, že už jsem tak neatraktivní, že by po mě nikdo z cizích chlapů nevyjede. On tvrdí, že mi věří ale já mu taky věřím a s kolegyní bych ho nikam na víkend nepustila. Kde je příležitost tam člověk i věrný může ujet např. v opilosti.
Máte doma taky někdo někoho takového a vadí vám to nebo jste naopak rády?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

nepř. G12
11.7.13 21:50
@saguaro píše:
Dobrý večer,
mám takový „problém“ je to sice prktotina, proti problémům ve vztazích některých ostatních lidí ale mě to trošku trápí.
Mám manžela, který na mě vůbec nežárlí. Řeknete si, že mám být ráda, co doma s žárlivcem ale aspoň malinko žárlivosti by mě potěšilo. On byl teď o víkendu s kolegy na takové pánské jízdě, já sama doma s dětmi, tak jsem z toho byla trošku vyčerpaná, tak mi navrhnul abych taky někam s někým vyrazila např. na víkend. Tak jsem jen tak z legrace pronesla, že vezmu bývalého spolužáka a pojedem někam spolu na víkend. Ještě jsme ho popícha, že v rámci ušetření bychom vzali jenom jeden společný pokoj, ale že mu to snad nevadí. A on na to úplně s klidem, že ne, ať jedu, odpočinu si a užiju si to 8o. No já kdyby on jel třeba s kolegyní někam na víkend, to by se mi teda nelíbilo, ale jemu to u mě vůbec nevadí, sám mě posílá.
Nevím zda je to taková povaha, nebo mi tak věří, nebo si myslí, že už jsem tak neatraktivní, že by po mě nikdo z cizích chlapů nevyjede. On tvrdí, že mi věří ale já mu taky věřím a s kolegyní bych ho nikam na víkend nepustila. Kde je příležitost tam člověk i věrný může ujet např. v opilosti.
Máte doma taky někdo někoho takového a vadí vám to nebo jste naopak rády?

Vůbec nic bych v tom nehledala a byla bych ráda, že nemám doma hysterického žárlivce :-)

• Nahlásit
  • Citovat
836
11.7.13 21:55

Mám doma žárlivce a tiše Ti závidím :kytka: Hýčkej si ho a zbytečně ho neprovokuj, žárlivost NENÍ důkazem lásky, ale naopak dost nesnesitelná vlastnost. Mimochodem, jak „nepustila“ s kolegyní, neumím si dost dobře představit, jak se to dělá partnera někam nepustit :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
11.7.13 21:56

Žárlivost je nedostatek důvěry. Buď ráda, že ti věří a nepopichuj, nebo třeba pak přestane a budete mít na problém zaděláno…
Pálí tě dobré bydlo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
11.7.13 21:57

Mám taky takového muže - dneska jsem mu říkala, že se mám sejít s bývalým kolegou z práce, muž ví, že se mi líbïl. Říkala jsem mu, jestli mám brát malou s sebou na to kafe nebo jestrli ji pohlídá? prej pohlídá a mám si to užít :twisted: na otázku, zda mu nevadí, že s ním jdu na kafe odpověděl, že ne, proč by to mělo vadit?? :mrgreen: ale tak já jsem za to ráda, l že nedělá scény :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.13 21:58

Já mám taky „nežárlivce“, alespoň to tvrdí:) a popravdě, nezkoušela jsem, kam jeho „nežárlivost“ až sahá… s jeho povahou nevěřím tomu, že by opravdu v určité situaci nežárlil - to by snad ani nebyl chlap!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
11.7.13 22:00

Prý já mu taky věřím, ale s kolegyní bych ho nepustila :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to je víra jak hrom :mrgreen: ale, já mám doma také nežárlivého manžela, nežárlí vůbec, a není to tím, že bych mu připadala neatraktivní. Jednou jsem se ho ptala, jestli vůbec nežárlí a on na mne tak bezelstně kouknul a povídal, že jako proč, že ví, že bych ho nikdy nepodvedla, vždyť ho přeci miluju, ne? A jestli se chci jít pobavit nebo si orazit, že je jen rádm že mi to může dopřát.
Co by za to ty se žárlivcem daly, nebo většina tady, kdyby manžel řekl, ať si jede na víkend orazit, že pohlídá děti, že si to zasloužíš, ty místo vděku nebo radosti či spokojenosti provokuješ spolužákem a společným pokojem. Já vyrukovat s takovýme řečma, můj manžel by na mne hleděl a netušil by, co si má myslet, proč takové nesmysly říkám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
97
11.7.13 22:00

Jee, uplne te chapu! Mam doma neco podobneho. Takze ti vlastne neporadim, ale aspon te chapu. Taky by me sem tam potesil nejaky projev zarlivosti. Si ti chlapi myslej asi, ze nas maj jiste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2528
11.7.13 22:05
:mavam:

Příspěvek upraven 10.12.13 v 18:47

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3910
11.7.13 22:05

Celou dobu jsem si myslela, že taky nemám žárlivce, že je mu absolutně jedno, co kde dělám. Chodím pravidelně s kamarádkama večer ven, jemu to nedělá vůbec problém. Chodíme i spolu pravidelně na večeře a bavit se. Minule jsme byli spolu na jedné diskotéce, ještě s jeho kamarádama a on ví, že asi 2 jeho kamarádi po mě jdou. Tak když jsem se pohybovala v jejich okolí, bystřil zrak ;-) Mě to tak trošku potěšilo, ale zároveň jsem ráda, že mi věří, nedělá mi žádné scény. :srdce:
Já jsem zase úplný opak, jsem hodně žárlivá a hodně nedůvěřivá :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47759
11.7.13 22:07

Mám taky doma takového chlapa, když má volno, tak můžu kam chci, s kým chci, ale nechodím, užívám si rodinné pohody a že jsme chvíli spolu, prostě mi věří :jazyk:
Buď ráda za to co máš, kdysi jsem žila se zarlivcem a to bylo peklo :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4666
11.7.13 22:08

No jestli je to váš jediný manželský nedostatek :) :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6235
11.7.13 22:16

I já mám takového muže :D pravidelně venčím psa s kamarádem, v zimě to byly „noční“ procházky okolo řeky se svařákem v termosce a prima náladou a on se tváří, jakože nežárlí. Ale myslím, že když jsem někde venku s nějakým kamarádem, tak přeci jen žárlí, i když mi pořád říká, ať si někam vyrazím zrovna jako tobě zakladatelko. Ale vidím mu pak na očích, že když se ptá, jak jsem se měla, je trochu nervózní :mrgreen: ale ví jak moc ho miluju a veří mi :srdce:
Já jsem zrovna jako ty taky žárlivá a s kolegyní bych ho teda nikam nepustila :lol: a na procházku okolo řeky se svařákem s kámoškou už teprve ne!! :lol: :lol: a přitom mu věřím, že by mě nepodvedl :nevim: prostě to tak mám :nevim:
Máme v tomto sice jiná měřítka, ale já zas dělám ústupky v jiných věcech, než on :nevim: hlavně že nám to klape :D :* (momentálně je muž někde na pivu :mrgreen: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4200
11.7.13 22:20

@saguaro - já mám doma to samé. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
11.7.13 22:29

No teda já marně hledám, kde máš ten problém :lol: bud´ráda ne..navíc z tohohle mi přijde, že tě spíš jen tak popichoval a čekal co ty na to :mrgreen:

jinak mám doma taky nežárlivce a jsem za to velice ráda, navzájem si věříme…kdyby tomu tak nebylo tak s ním nejsem tolik let, protože pro mě osobně je osobní svoboda ve vztahu důležitá - jelikož nikdo nikoho nevlastní a jsem svobodná bytost a nikdo mi nebude říkat co mám a nemám dělat ani manžel ne ;)

p. s. kdysi sem se ho přesně na tohle ptala, jestli nežárlí, jelikož sem byla na večeři se svym bejvalym…věděl to, řekl mi at´ si to užiju a nedal na sobě nic znát, ale pak se mi přiznal, že byl stejně jako na trní a byl rád když sem přišla domů 8) já to mám podobně…taky ho pustim…a víte co o to víc si ho vážim a ani ve snu by mě nenapadlo jeho důvěru zneužít…prostě je to jenom večeře nebo pivo, nic víc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama