Zeptal se vás někdo, jestli nejste těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
klenott
Kecalka 268 příspěvků 22.01.18 12:57
Jsi tehotna?

Dnes se me kamarad zeptal jestli nejsem tehotna, ze pry jsem trochu pribrala 8o Teda nejsem zadna modelka, mam asi 3 kila nadvahu, ale za tlustou se nepovazuju :mrgreen: Stalo se vam to nekomu taky? Docela me to zaskocilo..

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
GabinkaCh
Závislačka 2562 příspěvků 22.01.18 12:59

Takže dieta :mrgreen:

Levandulina
Kelišová 5765 příspěvků 18 inzerátů 22.01.18 13:00

Kamarádku občas někdo pustil v MHD sednout, ale těhotná nebyla… :mrgreen:

jessikka
Extra třída :D 10829 příspěvků 22.01.18 13:01

Nestalo, ale divné mi to nepřijde. Chyba je u tebe, ne u kamaráda :-)

klenott
Kecalka 268 příspěvků 22.01.18 13:02

@GabinkaCh No asi fakt ze jo :lol: Jako ja mam postavu hruska, takze vetsi zadek a stehna, nemam nejake vystouple brisko.. Ale stejne to v cloveku hloda :mrgreen:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12207 příspěvků 22.01.18 13:02
@klenott píše:
Dnes se me kamarad zeptal jestli nejsem tehotna, ze pry jsem trochu pribrala 8o Teda nejsem zadna modelka, mam asi 3 kila nadvahu, ale za tlustou se nepovazuju :mrgreen: Stalo se vam to nekomu taky? Docela me to zaskocilo..

Ne. Ale nemám jen 3 kg nadváhu :-) On je vymakaný svalovec, že má potřebu řešit váhu druhých? 8o

Pavlinka10615
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.18 13:04

@klenott ne, a kdyby se mi to stalo, tak se nad sebou zamyslim :mrgreen:

geileenka
Extra třída :D 11518 příspěvků 22.01.18 13:04

Stalo vloni v zimě. Taky jsem se z toho cítila dost divně. Nutno ale podotknout, že jsem měla takový dlouhý zavinovací svetr a na tom kabát stažený v pase, takže ten svetr pod tím páskem opravdu vytvářel bříško. No a že jsem v té době byla trošku více vypapaná, než jsem zvyklá, to je taky pravda. Začala jsem na sobě díky tomu více pracovat.

berusa.m
Závislačka 2751 příspěvků 22.01.18 13:05

Ještě se mě nikdo přímo nezeptal, ale někdy tak vypadám a lidi si to jistě mysleli. :mrgreen: Když přiberu, jde mi to automaticky do břicha. Zadek, stehna nebo prsa nic. Ale břicho mám jak balón.

ka2ka
Extra třída :D 13155 příspěvků 22.01.18 13:05

A jsi těhotná?

Kelliee
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 22.01.18 13:06

Já udělala kravinu jinou. Spolužačky (o které jsem jen tak letmo věděla, že je těhotná)jsem se zeptala, kdy to čeká. No a ona měla už měsíc po porodu :oops: Zůstalo jí velké bříško :oops:
Když jsem byla v pubertě, tak na mě měli taky takové poznámky. Ale většinou mi přímo řekli, že jsem tlustá. A taky jsem nadváhu neměla, jen oplácaná. Fakani.

klenott
Kecalka 268 příspěvků 22.01.18 13:06

@Russet Hele nevim, byla to takova divna situace. Meli jsme dnes na VS zkousku a ja jsem se pripravovala u stolu a najednou se prede mnou zjevil a zeptal se.. Fakt me to nejdriv celkem rozhodilo, nevedela jsem co mu na to mam odpovedet.. On je jinak moc mily, ale tohle bylo zvlastni.. Zadny svalovec ani krasavec to ale neni.. :mrgreen:

vertunka
Závislačka 4731 příspěvků 22.01.18 13:08

To se mi opravdu nikdy nestalo. Spis naopak, nikdo mi neveri, ze mam 14 dni do terminu :mrgreen:.

klenott
Kecalka 268 příspěvků 22.01.18 13:08

@ka2ka NE! :mrgreen:

NikysekR
Extra třída :D 10377 příspěvků 12 inzerátů 22.01.18 13:09

Me ne (uff :mrgreen: ) ale moji zname, co pracuje u nas v obchode za kasou se kdosi ptal, kdy to ceka :mrgreen: Ta byla chudera uplne ruda a dotycny co se zeptal, taky :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >