Reklama

Zeptal se vás někdo, jestli nejste těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klenott
Kecalka 258 příspěvků 22.01.18 12:57
Jsi tehotna?

Dnes se me kamarad zeptal jestli nejsem tehotna, ze pry jsem trochu pribrala 8o Teda nejsem zadna modelka, mam asi 3 kila nadvahu, ale za tlustou se nepovazuju :mrgreen: Stalo se vam to nekomu taky? Docela me to zaskocilo..

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 22.01.18 12:59

Takže dieta :mrgreen:

Levandulina
Kelišová 5385 příspěvků 8 inzerátů 22.01.18 13:00

Kamarádku občas někdo pustil v MHD sednout, ale těhotná nebyla… :mrgreen:

jessikka
Extra třída :D 10738 příspěvků 22.01.18 13:01

Nestalo, ale divné mi to nepřijde. Chyba je u tebe, ne u kamaráda :-)

klenott
Kecalka 258 příspěvků 22.01.18 13:02

@GabinkaCh No asi fakt ze jo :lol: Jako ja mam postavu hruska, takze vetsi zadek a stehna, nemam nejake vystouple brisko.. Ale stejne to v cloveku hloda :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 10942 příspěvků 22.01.18 13:02
@klenott píše:
Dnes se me kamarad zeptal jestli nejsem tehotna, ze pry jsem trochu pribrala 8o Teda nejsem zadna modelka, mam asi 3 kila nadvahu, ale za tlustou se nepovazuju :mrgreen: Stalo se vam to nekomu taky? Docela me to zaskocilo..

Ne. Ale nemám jen 3 kg nadváhu :-) On je vymakaný svalovec, že má potřebu řešit váhu druhých? 8o

Pavlinka10615 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.18 13:04

@klenott ne, a kdyby se mi to stalo, tak se nad sebou zamyslim :mrgreen:

geileenka
Extra třída :D 11244 příspěvků 22.01.18 13:04

Stalo vloni v zimě. Taky jsem se z toho cítila dost divně. Nutno ale podotknout, že jsem měla takový dlouhý zavinovací svetr a na tom kabát stažený v pase, takže ten svetr pod tím páskem opravdu vytvářel bříško. No a že jsem v té době byla trošku více vypapaná, než jsem zvyklá, to je taky pravda. Začala jsem na sobě díky tomu více pracovat.

berusa.m
Závislačka 2728 příspěvků 22.01.18 13:05

Ještě se mě nikdo přímo nezeptal, ale někdy tak vypadám a lidi si to jistě mysleli. :mrgreen: Když přiberu, jde mi to automaticky do břicha. Zadek, stehna nebo prsa nic. Ale břicho mám jak balón.

ka2ka
Extra třída :D 12785 příspěvků 1 inzerát 22.01.18 13:05

A jsi těhotná?

Kelliee
Zasloužilá kecalka 774 příspěvků 22.01.18 13:06

Já udělala kravinu jinou. Spolužačky (o které jsem jen tak letmo věděla, že je těhotná)jsem se zeptala, kdy to čeká. No a ona měla už měsíc po porodu :oops: Zůstalo jí velké bříško :oops:
Když jsem byla v pubertě, tak na mě měli taky takové poznámky. Ale většinou mi přímo řekli, že jsem tlustá. A taky jsem nadváhu neměla, jen oplácaná. Fakani.

klenott
Kecalka 258 příspěvků 22.01.18 13:06

@Russet Hele nevim, byla to takova divna situace. Meli jsme dnes na VS zkousku a ja jsem se pripravovala u stolu a najednou se prede mnou zjevil a zeptal se.. Fakt me to nejdriv celkem rozhodilo, nevedela jsem co mu na to mam odpovedet.. On je jinak moc mily, ale tohle bylo zvlastni.. Zadny svalovec ani krasavec to ale neni.. :mrgreen:

vertunka
Závislačka 4623 příspěvků 22.01.18 13:08

To se mi opravdu nikdy nestalo. Spis naopak, nikdo mi neveri, ze mam 14 dni do terminu :mrgreen:.

klenott
Kecalka 258 příspěvků 22.01.18 13:08

@ka2ka NE! :mrgreen:

NikysekR
Extra třída :D 10300 příspěvků 3 inzeráty 22.01.18 13:09

Me ne (uff :mrgreen: ) ale moji zname, co pracuje u nas v obchode za kasou se kdosi ptal, kdy to ceka :mrgreen: Ta byla chudera uplne ruda a dotycny co se zeptal, taky :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >