Jsme svoji - dokument

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9.1.22 10:28

Jsme svoji - dokument

Včera jsem viděla dánský dokument Jsme svoji. Na ČT. Jedná se o pár s Downovým syndromem.
Na ČSFD to zatím moc hodnocení nemá.
Jak dokument působil na vás?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23295
9.1.22 10:36

Překvapilo mě, ze mladá paní ma i špatne vlastnosti :) myslela jsem, ze lidé tohoto postiženi neumí myslet způsobem jako ona ( třeba jsk chtela tu čelenku) a myslím, ze jim to nevydrží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10722
9.1.22 10:43

Za me teda nuda.. vubec se mi to nelibilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.22 10:43

@jahuhudka musím říct, že jsem to také netušila. Že mi přišlo, že spoustu věcí si vědomě „vydupala“.
Ale co mě vážně mile překvapilo byl ženich. Měl smysl pro práci, řád…jak se staral o statek, o psa, o miminko, k svou ženu, domácnost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.22 10:44

@Ketris já jsem čekala, že nám dokument osvětlí fungování takového manželství (kde berou peníze, kdo doma uklízí, vaří…). Prostě, že nám to něco přinese

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23295
9.1.22 10:54

@Myška zlatá s o on byl úžasný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.22 10:57

@jahuhudka on mi přišel úplně jinde než ona, v dobrém slova smyslu. Ale přijde mi také že ona ho dost trápila. On byl šťastný na statku a ona pořád chtěla město nebo život hvězdy. On byl rád, že ona ho má ráda a pak ona vždycky, že neví, že možná, že odejde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.22 10:58

Úplně mě ten dokument nepřesvědčil o tom, že by svatba „těchto lidí“ byla správná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8845
9.1.22 11:34

@jahuhudka tak downici mivaj nizky iq ale socialni inteligenci maji v poradku, tak prostor na vychytralost tohoto druhu je, no..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8845
9.1.22 11:35

@Myška zlatá invalidni duchod urcite..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8845
9.1.22 11:36

Jinak Downuv syndrom je postizeni, ale kazdej takovej clovek ma osobnost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23295
9.1.22 11:36

@Tarjei vidíš a já prave myslela, ze jsou to,,ciste duše,, Ze neumí lhát a pretvarovat se nebo něco přizpůsobit ve svůj prospěch

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.22 11:37

@Tarjei to nikdo nezpochybňuje. Ale viděla jste dokument? Má toto manželství smysl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.22 11:38

@jahuhudka já si myslela něco podobného, že nedokáží myslet v takové souvislosti. Jakoby něco využít, domyslet to do takové míry

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5204
9.1.22 12:24
@Myška zlatá píše:
@Tarjei to nikdo nezpochybňuje. Ale viděla jste dokument? Má toto manželství smysl?

Vychytralá paní a chlap ňouma. Situace mnoha zdravých párů, jejichž právo na sňatek přitom nikdo nezpochybňuje. To, jestli někoho manželství „má smysl“, nemá a nemůže hodnotit nikdo jiný, než ten, kdo v něm žije. Jelikož manželství uzavřeli a oba v něm setrvávají, evidentně pro ně nějaký smysl má.

Btw, ty tvoje uvozovky u „těchto lidí“ svědčí o mnohém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat