Slečna do trojky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
8.1.22 22:13

Slečna do trojky

Dobrý večer lidičky. Mám takovou otázku. Už jich tu na toto téma byla nejspíš mnoho, ale dávám to tady znovu ať mám čerstvé informace. Mám přítele, který bude mít narozeniny. Chci pro něho překvapení. Sháním slečnu do trojky. Nevíte kde hledat? Někde tady v Ov nebo poblíž. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Floralys
8.1.22 22:15
@Vanessa197 píše:
Dobrý večer lidičky. Mám takovou otázku. Už jich tu na toto téma byla nejspíš mnoho, ale dávám to tady znovu ať mám čerstvé informace. Mám přítele, který bude mít narozeniny. Chci pro něho překvapení. Sháním slečnu do trojky. Nevíte kde hledat? Někde tady v Ov nebo poblíž. Díky

V bordelu. A ty na psychiatrii. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Schelby123
8.1.22 22:20

@Floralys no Jo to jsou zas kecy někdo proste chce zkusit 🤷🏻Tak hned neodsuzuj

• Citovat
  • Nahlásit
Floralys
8.1.22 22:30
@Schelby123 píše:
@Floralys no Jo to jsou zas kecy někdo proste chce zkusit 🤷🏻Tak hned neodsuzuj

No dobře, ale nemusí to hledat na emimino, na to jsou snad jiný stránky, ne? Nebo jako že by nějaká mamina odsud uspala dítě a šla? 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Schelby123
8.1.22 22:32

@Floralys no tak jestli se tady řeší hemoroidy nebo ze chce někdo někoho do trojky tak si myslím ze to jedno ne?

• Citovat
  • Nahlásit
6480
8.1.22 22:34
@Vanessa197 píše:
Dobrý večer lidičky. Mám takovou otázku. Už jich tu na toto téma byla nejspíš mnoho, ale dávám to tady znovu ať mám čerstvé informace. Mám přítele, který bude mít narozeniny. Chci pro něho překvapení. Sháním slečnu do trojky. Nevíte kde hledat? Někde tady v Ov nebo poblíž. Díky

Aby se ti to nevymstilo a pritel nezjistil, ze nova slecna je sukatel.ejsi nez ty a navzdy neostrouhala. Ano stava se to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Floralys
8.1.22 22:36
@Schelby123 píše:
@Floralys no tak jestli se tady řeší hemoroidy nebo ze chce někdo někoho do trojky tak si myslím ze to jedno ne?

No to určitě není. Hemeroidy jsou zdravotní problém, kdežto trojka je problém duševní. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
1467
8.1.22 22:46

A co by se jako melo delat? Zpivat nebo zavodit? :lol:

Prived mu chlapa, to bude na 100% prekvapeny a na narozeniny nikdy nezapomene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Floralys
8.1.22 22:47
@zrnko píše:
A co by se jako melo delat? Zpivat nebo zavodit? :lol:Prived mu chlapa, to bude na 100% prekvapeny a na narozeniny nikdy nezapomene.
:potlesk:
  • Citovat
  • Nahlásit
70665
8.1.22 23:44
@Floralys píše:
V bordelu. A ty na psychiatrii. :mrgreen:

Ty nebudeš moc normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
9.1.22 07:35

Pokud hledáš tak spolehlivě na Amaterech někoho najdeš ale musím ti říct, že opravdu to není pro každého. Musite to mít vzájemné nastavené a absolutní důvěru. Velký množství tvých předchůdců to neunesli nebo to přerostlo a ty vztahy se jim díky tomu rozpadli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
654
9.1.22 08:24
@Vanessa197 píše:

Kterej člověk chce svému milovaného partnerovi dobrovolně předhodit do postele někoho jiného? Přemýšlím jak moc “dobrovolné” je takové rozhodnutí, jestli spíš o tom chlap nemele už minimálně pátým rokem až to daná osoba ze zoufalství povolí. 8o :roll:

Příspěvek upraven 10.01.22 v 06:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Floralys
9.1.22 08:45
@Venetia píše:
Ty nebudeš moc normální

Proč? Protože si myslím, že normální láska je toliko mezi dvěma lidmi? Tři je na normální lidi moc velký číslo. Teda v posteli. Normálně. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
6273
9.1.22 08:45
@Schelby123 píše:
@Floralys no tak jestli se tady řeší hemoroidy nebo ze chce někdo někoho do trojky tak si myslím ze to jedno ne?

Hemoroidy úzce souvisí s těhotenstvím a dětmi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Floralys
9.1.22 08:55
@botl píše:
Hemoroidy úzce souvisí s těhotenstvím a dětmi.

Spíš se zadnicí… :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat