Slečna nespokojená se svou postavou

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
11
8.1.22 20:34

Slečna nespokojená se svou postavou

Nerozumím jako chlap tomu, proč dívka kterou jsem nedávno poznal se mi v následné konverzaci popsala, že je NA MĚ moc velká kobyla a tím, že vše končí. Z její strany prý nepřekonatelný problém - holka do nepohody, že jo. Jinak velice sympatická, trochu citlivější. Ostatní (kolegové) by nás obdivovali jako harmonickou dvojici. Ne, že bychom byli středem pozornosti, ale náznaky zaznamenány. Dáma je nyní pryč, ale spíše ze zvědavosti se snažím rozklíčovat proč sama sebe přede mnou hodnotí. Slzu jsem zatlačil, sympatická baba. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19663
8.1.22 20:43
@Zoko píše:
Nerozumím jako chlap tomu, proč dívka kterou jsem nedávno poznal se mi v následné konverzaci popsala, že je NA MĚ moc velká kobyla a tím, že vše končí. Z její strany prý nepřekonatelný problém - holka do nepohody, že jo. Jinak velice sympatická, trochu citlivější. Ostatní (kolegové) by nás obdivovali jako harmonickou dvojici. Ne, že bychom byli středem pozornosti, ale náznaky zaznamenány. Dáma je nyní pryč, ale spíše ze zvědavosti se snažím rozklíčovat proč sama sebe přede mnou hodnotí. Slzu jsem zatlačil, sympatická baba. :roll:

Jde o fyzicke proporce? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14128
8.1.22 20:44

Prostě jsi na ni neudělal dojem. Milosrdná lež.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9792
8.1.22 20:45
@Prof. Farnsworth píše:
Prostě jsi na ni neudělal dojem. Milosrdná lež.

to si nemyslim.. klidne muze mit komplexy, necitit se pro zakladatele dost dobra.. treba cekala, ze ji bude presvedcovat o opaku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Floralys
8.1.22 20:54

Má tě na háku, ale neumí ti to tak napsat. Asi si vybrala někoho mladšího. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
2283
8.1.22 20:54

Přijde mi to jako by slečnu předešlí partneři shazovali co se postavy týče a slečna si je teď sama sebou nejistá a ukončí to dřív než aby ji zas nějaký chlap kritizoval za to jak vypadá :nevim: Každopádně je škoda, že všechny háže do jednoho pytle a sama si tím zbytečně zavírá dveře…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Floralys
8.1.22 20:55
@Floralys píše:
Má tě na háku, ale neumí ti to tak napsat. Asi si vybrala někoho mladšího. :mrgreen:

Nebo hezčího. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Floralys
8.1.22 20:55
@Floralys píše:
Nebo hezčího. :mrgreen:

Nebo bohatšího. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
2391
8.1.22 20:57

Já bych řekla, že to klidně mohla myslet upřímně. Kolik ženských by vedle sebe nechtělo menšího chlapa… I když třeba nejsi nižší, tak jsi třeba drobnější postavy? A ona si vedle tebe připadá veliká? A chtěla by chlapa, co bude mohutnější než ona… :nevim: nemusí být nutně nespokojená se svou postavou… Jen tomu přizpůsobuje výběr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2391
8.1.22 20:58

@PeBa12 nebo tak no… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
8.1.22 20:58

Ahoj, to se stát samozřejmě může, že si vedle tebe připadá moc velká (také se mi to jednou stalo). Ale z vlastní zkušenosti ti řeknu, že když mi za to protějšek stál, snažila jsem se to překonat a postupem času si zvykla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
8.1.22 21:03

@pazitka Neviděl jsem smysl ji vysvětlovat tak zřejmou věc, jako že je postavou zcela normální a přirozená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
8.1.22 21:06
@Kamkam píše:
Já bych řekla, že to klidně mohla myslet upřímně. Kolik ženských by vedle sebe nechtělo menšího chlapa… I když třeba nejsi nižší, tak jsi třeba drobnější postavy? A ona si vedle tebe připadá veliká? A chtěla by chlapa, co bude mohutnější než ona… :nevim: nemusí být nutně nespokojená se svou postavou… Jen tomu přizpůsobuje výběr.

Jsem drobnější postavy. Jinak ona byla dle mého docela plachá, tak nevím zda by si s klukem s „ideální“ postavou sedla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1005
8.1.22 21:49
@Zoko píše:
Jsem drobnější postavy. Jinak ona byla dle mého docela plachá, tak nevím zda by si s klukem s „ideální“ postavou sedla.

Jak s tím souvisí plachost?
Může to být tak, že se svou postavou spokojená je, s tvojí už méně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11648
8.1.22 21:54

Já jsem byla vždycky kus, nosím velikost 42-44 a na rovinu přiznám, že jsem nikdy neměla partnera, který by byl oproti mně výrazně hubenější a když, tak byl ale hodně vysoký. Vůbec mě takový člověk nepřitahoval, byť jsme si rozuměli. Možná to dotyčná měla stejně :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat