Reklama

Jsou to štípance od štěnic?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 16:23
Jsou to štípance od štěnic?

Ahoj holky, potřebuji poradit. Syn je už druhý den takto poštípaný. Před pár dny jsem slyšela u nás v ložnici komára. Nevím, jestli to není od něj. Vím, že šel i po mě a manželovi. Pak za pár dní se syn vzbudil a má to jen na rukou a obličeji. Nevím, jestli to není třeba od nějaké mušky??? Večer jsem seděla u tv a cítila jsem, jak mě dobla. Dneska jdeme koupit do zásuvky repelent, a modlím se, aby to bylo jen nějaký schovaný komár, nebo mušky. Postel jsem prohlížela, připadám si jak blázen :( Čtu pořád na netu, jak má vypadat štěnice, nebo štípnutí od ní. Má to jen červené, všude píšou, že by měl mít uprostřed pichu černou tečku. Nepoznáte některá, z čeho to může být :( Nikde jinde to nemá, prohlížela jsem i tělo, pouze obličej, ruce taky nejsou celé

Reklama

Reakce:

Stevia
Závislačka 3574 příspěvků 07.10.18 16:30

Komár

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 07.10.18 16:38

Taky to vidím spíše na komára než na štěnice.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 16:38
@Stevia píše:
Komár

Opravdu, je to takhle poznat?

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5685 příspěvků 9 inzerátů 07.10.18 16:56

Komár. Než koupíš ten sajrajt do zásuvky, tak si přečti, co to je. Radši bych čtrnáct dní krmila vlastní krví komáry, než to jeden den v noci dýchala.

Stevia
Závislačka 3574 příspěvků 07.10.18 16:57

Ji jsem si jista na 99,9% :mrgreen: Štěnice nebo blecha v žádném případě, to jsou úplně jiný štípance…
Kup jak já říkám komárovnik a bud v klidu :kytka:

jannina1
Závislačka 4028 příspěvků 07.10.18 17:19
@Janli píše:
Komár. Než koupíš ten sajrajt do zásuvky, tak si přečti, co to je. Radši bych čtrnáct dní krmila vlastní krví komáry, než to jeden den v noci dýchala.

No tak to je pekna blbost,co pises.Staci na par hodin dat do zasuvky a mas po komarech.Staci dat zasuvku na odpoledne a pred spanim vyndat.
Komari prenaseji vsechno mozne,to tedy radeji na par hodin zasuvku!!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 18:43

Holky, moc děkuji. Hodně se mi ulevilo :kytka: Já do tý zásuvky to musím dát. Syn kvůli tomu nepůjde zítra do školky, vypadá hrozně

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5685 příspěvků 9 inzerátů 07.10.18 19:57

@jannina1 četla jsi někdy návod? Vřele doporučuju! Jen bezpečnostní rizika pro děti - je to prudký jed a dobře přístupný, protože zásuvky jsou nízko. Každá uklízí úklidový chemikálie, aby se k nim děti nedostaly a tohle si klidně necháte v zásuvkách 8o . Ne díky, na komáry stačí sítě do oken, místo toho, aby někdo vědomě dýchal takový humus natož chudáci děti :roll: .

Katjerina
Kecalka 111 příspěvků 1 inzerát 07.10.18 20:45

Hlavně nic do zásuvky, máme vyzkoušeno, Alpa a hřebíček, nechat 24 hodin vylouhovat a dát v otevřené lahvičce, k posteli, či k postýlce dítěte, tak aby to samozřejmě nevylilo nebo nevypilo. Komár sice do místnosti vlítne, ale nesaje. Večer vidím komára, nechci ho po bytě nahánět, v noci nesosá, přes den ho najdu a zabiju nenasosaného 8)

jannina1
Závislačka 4028 příspěvků 07.10.18 21:20
@Janli píše:
@jannina1 četla jsi někdy návod? Vřele doporučuju! Jen bezpečnostní rizika pro děti - je to prudký jed a dobře přístupný, protože zásuvky jsou nízko. Každá uklízí úklidový chemikálie, aby se k nim děti nedostaly a tohle si klidně necháte v zásuvkách 8o . Ne díky, na komáry stačí sítě do oken, místo toho, aby někdo vědomě dýchal takový humus natož chudáci děti :roll: .

No tak se nechej postipat s vyhledem na boreliozu a rocni brani ATB.
A psala jsem snad jasne,ze zasuvka nemusi byt v ucinnosti ani v noci.Staci ji dat do zasuvky treba odpoledne a opustit pokoj.Vecer pred spanim ji vyndat a uklidit.Co je na tom nejasneho?Nebo radeji stipance s infekci nebo borelkou?

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5685 příspěvků 9 inzerátů 07.10.18 22:26

@jannina1 Jak už bylo výše zmíněno existují i přírodní přípravky a jiné způsoby jak se komárů zbavit. Existují i sítě do oken. Nedám dítěti do pokoje jed, který ho může zabít při vdechnutí. V návodu je vysloveně napsáno, že je nutné utěsnit terária a klece s ptáky, protože menší zvířata by přípravek usmrtil. I na samotné lahvičce je varování, že vdechnutí a požití může způsobit smrt. A tohle fakt necháváš v dětském pokoji?

Katjerina
Kecalka 111 příspěvků 1 inzerát 09.10.18 00:47

Dospělému ty sajraty do zásuvky nevadí, ale děti a zvířata to dýchat nesmí i kdyby jen na chvíli.A nemá cenu to mít v zásuvce, když v místnosti nikdo není, protože se stejně musí vyvětrat než se tam dítě zase dá. Navíc existují i pokojové rostliny co odhání veškerý hmyz. Nemusí se hned používat drastická chemie.

kuboslavka
Povídálka 36 příspěvků 09.10.18 08:38

Ještě bych trochu váhala nad blechou. Dcera měla úplně stajné štípance od blechy. Taky jsem nevěděla co to je, než jsem zjistila, že blechy má naše bytová kočka, nevím kde k nim přišla.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >