Reklama

Je tu ještě nějaký nespavec, jako já?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lollitka
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 07.10.18 03:00
Je tu ještě nějaký nespavec, jako já?

Ahojte,
jen zjišťuji, jestli je tu ještě někdo vzhůru, já začala mít opět své nespavé období, snažím se usnout už asi 4 hodiny a nic. Mám v sobě 6 mg Lexaurinu a stejně nemůžu zabrat. Jste na tom někdo podobně? Děkuji.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineZZloba89
Kecalka 332 příspěvků 07.10.18 04:07

Já, nemám v sobě teda lexaurin ale čokoládu :lol:

rokris
Kelišová 6009 příspěvků 07.10.18 04:31

Já. A nemám v sobě nic. :lol:

Enicka
Zasloužilá kecalka 788 příspěvků 07.10.18 04:45

Ja v sobě taky nic nemam.

Uživatel je onlineZZloba89
Kecalka 332 příspěvků 07.10.18 04:49

Proč nespíte? Já dumám nad jménem pro miminko a nedá mi to. Času ještě dost, ale to nejhezčí už dostala naše starší.
Máte tip? Ještě teda netušíme co to bude..

Enicka
Zasloužilá kecalka 788 příspěvků 07.10.18 05:13

Nespim,protože sem spala přes den.Bylo mi zle ,asi nějaká střevní chřipka. S jménem neporadim,jsem ve 33 tt a jméno taky ještě nemáme. Budeme mít chlapečka.

scentini
Závislačka 3403 příspěvků 07.10.18 05:42

Nespim, protoze steneci miminko chtelo curat a ted mi bere perinu :cert: a cekam, kdy se vzbudi moje miminko :mrgreen: .

Lollitka
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 07.10.18 07:31

@ZZloba89 Čokoládu jsem si dala pak taky :-), nakonec jsem cca ve 4:00 tak nějak usnula, ale už zas nespím, jsem vyčerpaná a ne a ne zabrat. Jinak jméno pro miminko - mně se pro holčičku líbí Adélka, Anička, Gábina, Dominika… a pro kluka Kuba, Dominik… možná bych doporučovala vzít si kalendář a všechny jména si projet (pokud tedy chcete dávat nějaké, které tam je).

Anna766
Hvězda diskuse 69098 příspěvků 07.10.18 07:40

Jestli to dřív neměli jednodusší hele,frkli děcku jménu po mámě,po tátovi,po bábě,po dědkovi,po druhý bábě,po druhym dědkovi,po kmotře,po kmotrovi a když jim s desátým dítětem došly vzory,tak tam flákli nějakýho svatýho a bylo to.

mrav
Neúnavná pisatelka 16708 příspěvků 07.10.18 09:27

Dnes jsem se vzbudil ve čtvrt na šest. A hádejte kdo mě vzbudil? Dcera. :zed: :zed: Kdyby takto vstávala do školky… :roll:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >