Je tu ještě nějaký nespavec, jako já?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lollitka
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 07.10.18 03:00
Je tu ještě nějaký nespavec, jako já?

Ahojte,
jen zjišťuji, jestli je tu ještě někdo vzhůru, já začala mít opět své nespavé období, snažím se usnout už asi 4 hodiny a nic. Mám v sobě 6 mg Lexaurinu a stejně nemůžu zabrat. Jste na tom někdo podobně? Děkuji.

Reakce:
ZZloba89
Kecalka 372 příspěvků 07.10.18 04:07

Já, nemám v sobě teda lexaurin ale čokoládu :lol:

rokris
Kelišová 6468 příspěvků 07.10.18 04:31

Já. A nemám v sobě nic. :lol:

Enicka
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 07.10.18 04:45

Ja v sobě taky nic nemam.

ZZloba89
Kecalka 372 příspěvků 07.10.18 04:49

Proč nespíte? Já dumám nad jménem pro miminko a nedá mi to. Času ještě dost, ale to nejhezčí už dostala naše starší.
Máte tip? Ještě teda netušíme co to bude..

Enicka
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 07.10.18 05:13

Nespim,protože sem spala přes den.Bylo mi zle ,asi nějaká střevní chřipka. S jménem neporadim,jsem ve 33 tt a jméno taky ještě nemáme. Budeme mít chlapečka.

scentini
Závislačka 3457 příspěvků 07.10.18 05:42

Nespim, protoze steneci miminko chtelo curat a ted mi bere perinu :cert: a cekam, kdy se vzbudi moje miminko :mrgreen: .

Lollitka
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 07.10.18 07:31

@ZZloba89 Čokoládu jsem si dala pak taky :-), nakonec jsem cca ve 4:00 tak nějak usnula, ale už zas nespím, jsem vyčerpaná a ne a ne zabrat. Jinak jméno pro miminko - mně se pro holčičku líbí Adélka, Anička, Gábina, Dominika… a pro kluka Kuba, Dominik… možná bych doporučovala vzít si kalendář a všechny jména si projet (pokud tedy chcete dávat nějaké, které tam je).

Anna766
Hvězda diskuse 72117 příspěvků 07.10.18 07:40

Jestli to dřív neměli jednodusší hele,frkli děcku jménu po mámě,po tátovi,po bábě,po dědkovi,po druhý bábě,po druhym dědkovi,po kmotře,po kmotrovi a když jim s desátým dítětem došly vzory,tak tam flákli nějakýho svatýho a bylo to.

mrav
Neúnavná pisatelka 19533 příspěvků 07.10.18 09:27

Dnes jsem se vzbudil ve čtvrt na šest. A hádejte kdo mě vzbudil? Dcera. :zed: :zed: Kdyby takto vstávala do školky… :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >