Jsou vaši muži tolerantní?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 20:34
Jsou vaši muži tolerant?

Téma pro odlehčení. Jak to máte doma vy? Občas se divím, co všechno moje kamarádky neřeší…jedna u mně nesmí přespat, jelikož "je přece už vdaná - nejsem žádná pobehlice a nemáme děti, je to jednou za čas a je z jiného města. Jiná je se svým chlapem stále a je problém si jet na víkend vyčistit hlavu do rodného města. Další může na výlet vícedenní, pokud on nemůže, pouze v ženském kolektivu…a tak dále a tak dále. Je tohle sakra normální? Přijde mi, že plno lidí kolem mne si plete vztah s vlastnictvím. Ja v tom svém můžu vlastně cokoli, úcta a věrnost vůči sobě i tak máme oba.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10168 příspěvků 29.03.19 20:37

Můžu cokoliv, chlap by mi nic nezakazoval, ale zas musím říct že když už máme volno, tak ho raději trávíme společně (klidně i v partě) než abych se zdekovala sama ke kamarádce.

Rive
Ukecaná baba ;) 1795 příspěvků 29.03.19 20:37

Oba si můžeme dělat, co chceme, ale je fakt, že s narůstajícím počtem dětí chceme oba spíš už jen ticho a klid :lol:

terezkaa02
Povídálka 18 příspěvků 29.03.19 20:42

Také bych mohla cokoliv, ale zase když můžeme být s přítelem spolu, tak jsme spolu a ne si někde trajdat.. asi taky hodně záleží na věku, ve 30 už mám ráda takovou tu domácí rodinnou pohodu. Teď ještě čekáme mimi, takže se vše začne točit kolem něj. Jinak dřív nebyl problém, když jsme se domluvili, on byl se svými kamarády, já s kamarádkami, a klidně i přes noc. Myslím ale, že je to každého věc, já už bych teď ke kamarádce spát nešla ani do jiného města, pokud by měl přítel taky volno a byl doma, tak budu radši s ním.

Marthi
Kecalka 206 příspěvků 29.03.19 20:42

Já můžu kamkoli na výlet, to stejné můj muž. Ale já na to nemám čas, dvě malé děti, práce, domácnost, cvičení. Takhle vypnu 1× za rok. Ale nestěžuju si. Chlap pomáhá. :palec:

Uživatel je onlineEnnny
Závislačka 3617 příspěvků 29.03.19 20:43

Mě by ani nenapadlo jet někam bez manžela,jsme spolu tak málo že jsem ráda když se potkáme i jinde než u jídla a v posteli :lol: ale nejspíš by mu to bylo jedno :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 20:44

Řešim zrovna něco podobného. Manželovi taky vadí, když bych jela s kamarádkami na wellness. Moc se mu nelíbí, když si jdu i sednout na vínko… Nejradši by byl , abych byla jen s ním nebo společně s přáteli. Už se i stalo, ze když jsem šla s kamarádkou, tak tam přišel. Jsme spolu 18 let. Byl zvyklý, že jsem se starala o děti a nebyl čas
Teď už jsou větší a času více. Dost mě s tím štve. Sám totiž nikam nechodi a nechápe, že já kamarádky potřebuji. Jinak je fajn… Prostě asi žárlí…

Lychee13
Závislačka 3178 příspěvků 29.03.19 20:44

Nezakazuje mi nic,já jemu taky ne. Ale volný čas rádi trávíme společně,buď sami,nebo s kamarády. ;)

Deninina
Závislačka 3977 příspěvků 29.03.19 20:44

Taky mam většinu karadek doma na řetězu, nebo jim chlap nepohlida, takže když uz přes noc, tak jedine s detma. Nechapu to, ja osobně od synovych 4 měsíců pravidelne 1× za mesic vypadla na noc ke kamosce. Po druhém synovi to trvalo dyl, jelikoz byl závislák a do roka nespal, ale od jeho 2 let pracuji na nocni smeny a manzel se prostě musi postarat. Chlapi v praci mi rikaji, ze se divi, ze me muj pusti a ja to fakt nechapu, co se jim honi v hlavě. Kdybych chtela podvádět, tak k tomu nepotrebuju chlastat s kamoskama po nocich a normálně si odskocim dopoledne, když je chlap v praci ne? :D

Renca8
Ukecaná baba ;) 1385 příspěvků 29.03.19 20:45

Beztak kecaji a radsi jsou doma s partnerem. A aby nevypadali trapne hodi to na partnera

Alušáček
Závislačka 3672 příspěvků 29.03.19 20:46

Manžel mě nějak neomezuje, hodně pracuje, je jasné, že když není o víkendu doma, uděláme se s dcerou vlastní program a jedeme třeba s kamarádkami a dětmi na výlet.. Když má volno jsem nejraději a ním. :)

Uživatel je onlineEnnny
Závislačka 3617 příspěvků 29.03.19 20:46

@Deninina tak můj manžel by měl třeba o mě strach ne že by mě držel na řetězu

Lalelale
Závislačka 4489 příspěvků 29.03.19 20:52

A jsi si jistá, že jim to zakazuje manžel? Plno holek tohle dělá, ale proto, že radši jsou o víkendu s rodinou a tyhle aktivity prostě nechtějí. Taky kamarádce řeknu, že nechci pryč na celý víkend, protože mám doma partnera a budu vařit. Nikdy mě nenapadlo, že by to někdo mohl vzít tak, že doma být musím Prostě chci být s ním a chci si s ním dát oběd, on po mě nic nechce a nic mi nezakazuje.

pikola
Generální žvanilka 20905 příspěvků 29.03.19 20:53

Můžu cokoliv a kamkoliv, stačí se jen domluvit :nevim: jako že bych mu nechala dítě na víkend a zmizla to zase ne, ale pokud máme třeba u babičky tak si můžeme dělat oba co chceme

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 20:56

My se také snažíme být co nejvíce spolu, ale obdivuju jeho neskutečné pochopení a toleranci a je to pro mně zároveň velice přitažlivé. Ač sám moc nepije, chápe, že já a moji přátelé máme kladný vztah k alkoholu a občas se to prostě zvrhne - nutno podotknout, že se v takovém případě nechovám nevhodně. Dokonce měl i pochopení, že jsem si na pár dní vyrazila za svým kamarádem do zahraničí. A tak dále. I přes to ale máme k našemu vztahu zodpovědnost a víme,co je třeba. Ale je to dřina, málokdo dokáže unést tíhu svobody. I tak je mi ale pak líto těch kamarádek, co jsou jak na řetězu, a že jich není málo.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama