Sos - co dál ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 19:00
Sos - co dal ?

Cauky, potrebuji se trochu vykecat, mam nejakou krizovku posledni dobou. S partnerem jsme spolu 4 roky a mame dceru 26mesicu, mala je narocnejsi, je to zivel, ted uz jde pomalu do vztekaciho obdobi, neposedi chvili na zadku, porad to s ni sije, denne musime vymyslet program, jinak je na zabiti. Ja castecne delam, a jsem rada kdyz tu a tam vypadnu ze stereotypu. Pritel je uzasnej tata, stara se o malou, bere ji na vylety, zvladne ji uspat, vykoupat, obcas ji nekam vezme abych si odpocinula, jinak je pracovitej, hodnej, ale vztah mezi nami je nic moc, zijem vedle sebe jak dva sourozenci, nepovida si semnou, neni komunikativni, nemam v nem podporu, kdyz se neco stane, musim si poradit sama, nezastane se me, zadne pohlazeni, dotyky, sex take jednou za mesic cca, obcas se mu povede me necim dost shodit a jeste si mysli, jaka je to sranda, nikdy me nepochvali, hrozne by bral ale neda do vztahu nic..citim se strasne sama, vsechny moje kamaradky vesmes nemaji deti, tudiz uz se moc nevidame, citim se hrozne osamele a nespokojene..nevim co dal.. :nevim:

Reakce:
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23232 příspěvků 29.03.19 19:11

Jste spolu celkem krátce na to, že máte už takhle velký dítě. Po roce vztahu otěhotnět mi přijde jako nerozum, toho člověka ještě neznáš. Nicméně stalo se. Máte dítě a na vztahu musíte pracovat. Oba. Je to celoživotní práce a nic se nestane samo od sebe.
Najdi si kamarádku s dítětem - hřiště,kluby atd. Že musíte malou zabavit? To mi přijde normální, tak to prostě je. Jo jsou vyjímky, jako například náš starší, který se naučil hrát sám, ale nešlo to samo od sebe, vždycky jsme hru začali a pak už ho v ní nechali. To je to rodičovství, věnovat se dítěti.

MartinaIrena
Extra třída :D 10825 příspěvků 29.03.19 19:21

Zkusila bych si najít něco, v cem bych se mohla realizovat
Myslím, že bys potřebovala posílit sebevědomí

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1242 příspěvků 29.03.19 20:04

Dat dite na hlidani a proste vypadnout do kina, na veceri, welness… bez spolecnych chvilek a akcich je ten vztah o nicem vzdycky, at jste spolu 2 roky nebo 7 let. A hlavne to chce hodne sexu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 20:15

@Micaella22 to mi by jsme radi, ale neni moznost kam dat dite na hlidani, nemame zadnou babicku,nikoho kdo by pohlidal, jsme uplne bez moznosti.. co se tyce sexu, ja bych rada casteji, ale hodne slysim jak je pritel unaveny pripadne pronese poznamku kdy me chut vazne prejde..intimita,blizkost nulova..mam ho i pres to vse rada a vazim si ho jako otce, ale predstava ze takto to bude cely zivot, take nic moc 8o

Liskaa
Povídálka 23 příspěvků 29.03.19 20:29

Stara se o tebe i dite.. To je dulezite… Co se tyce ostatniho - Mluvili jste o tom spolu? Rekla jsi mu treba, ze ti chybi jeho doteky a vlidna sluvka? Zkusila jsi to i opacne? Zkusit se k nemu pritulit s byt na nej mila? Ono nekdy takove zrcadleni neni vubec na skodu. Nebo jsi to zkousela a odkopl te, ze nema na nejake mazleni cas?

Urcite bych zacala sama od sebe.. Nechala mu ditko a sla si treba zacvicit nejakou Zumbu, aerobic - tam potkas spoustu novych zen a neni vubec ostuda tak prijit sama. Nebo zacni behat, jezdit na kole, zkus si najit pratele. Vubec by nebylo na skodu jednou za cas mu sverit dite na vecer a vypadnout se pobavit. Chlap v tobe vidi jistotu. Kde te odlozil, tam te najde. Zkus mu ukazat, ze nejsi zadna putka domaci.

Dle toho, co popisujes verim, ze nebude mit problem ditko pohlidat obcas. Hodne stesti, verim, ze to musi byt pro tebe tezke. Ale hlavu vzhuru a do boje. Nebrec doma a jdi vstric novym zazitkum :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 20:45

@Liskaa nerekla, vetsinou kdyz mu chci neco podobneho rict nebo probrat, tak vesmes ja mluvim a on kouka, vyslechne me, ale vetsinou neodpovi..nevim jestli ma v tomhle pripade rozmluva nejakou cenu, vesmes me vetsinou nastve,ze neni schopny reagovat, kdyz se napr stane neco co me zasahlo tak on nerekne ani hloupe „Neboj to zvladnem“. Ale jinak ja se urcite snazim, pochvalim , jsem mila, snazim se casto varit jidla co ma rad,i kdyz ja je treba nejim, jdu ho obejmout,pohladit,dat mu pusu..nekdy je to vhod, jindy me treba pekne osklive odbybe,zalezi asi podle nalady.. 8o pres den mi treba posle sms ze se na me tesi, nakonec jeho teseni vypada ze prijde domu, da si kafe a jde si sednout treba k Tv 8o nezepta se jak jsme se s malou mely,nezajima ho co jsme delaly,jestli neco potrebujem..jinak asi pravda,ze je zvykly ze jsem hodne doma, vyrazim jen s dcerou na vylety, kdyz jsem chtela nekam sama, tak to nebyl moc nadseny..jinak moc diky za prispevek, vazim si toho :kytka:

Liskaa
Povídálka 23 příspěvků 29.03.19 21:01
@Anonymní píše:
@Liskaa nerekla, vetsinou kdyz mu chci neco podobneho rict nebo probrat, tak vesmes ja mluvim a on kouka, vyslechne me, ale vetsinou neodpovi..nevim jestli ma v tomhle pripade rozmluva nejakou cenu, vesmes me vetsinou nastve,ze neni schopny reagovat, kdyz se napr stane neco co me zasahlo tak on nerekne ani hloupe „Neboj to zvladnem“. Ale jinak ja se urcite snazim, pochvalim , jsem mila, snazim se casto varit jidla co ma rad,i kdyz ja je treba nejim, jdu ho obejmout,pohladit,dat mu pusu..nekdy je to vhod, jindy me treba pekne osklive odbybe,zalezi asi podle nalady.. 8o pres den mi treba posle sms ze se na me tesi, nakonec jeho teseni vypada ze prijde domu, da si kafe a jde si sednout treba k Tv 8o nezepta se jak jsme se s malou mely,nezajima ho co jsme delaly,jestli neco potrebujem..jinak asi pravda,ze je zvykly ze jsem hodne doma, vyrazim jen s dcerou na vylety, kdyz jsem chtela nekam sama, tak to nebyl moc nadseny..jinak moc diky za prispevek, vazim si toho :kytka:

Jako bych videla sveho chlapa :lol: Nam se ty role trochu ale obratily, protoze uz prestavam mit o jeho vstricna gesta zajem z podstatnych duvodu…

Na to, ze s tebou nekomunikuje je super, kdyz nebudes cekat, az ti neco odpovi, ale vysvetlis mu srozumitelne, ze mu nevidis do hlavy a chtela bys vedet, co jej trapi, protoze bez toho, aby ti to rekl nemuzes nic zmenit. Davej mu otazky, stupidni ale davej. Muj se pak rozmluvil a to je mistr v nicnereseni. Ptala jsem se ho, zda to mam resit s jeho babickou, kdyz ne s nim a to se me s vaznym tonem zeptal - Proc s mou babickou?? :potlesk:

Napise ti i milou sms, to je taky jeste dobre znameni. Uplne ztracene to rozhodne nemate… Vykaslala bych se na to, zda se mu libi nebo nelibi to, ze nekam na chvili jdes… Dite jste si poridili SPOLU, tak at se i milostpan obcas postara. Kdybys od nej odesla, taky by s dcerou musel travit cas sam nebo vubec. At prijme i svou stradnu zodpovednosti. Je to otec, tak at se tak chova. Potrebuje zjistit, ze nejsi jeho jistota a domaci slepice. :andel:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 21:10

@Liskaa to me mrzi,ja si tady vylejvam srdicko, pritom mas take podobne starosti..ja jsem se snazila se ho rozmluvit , celkem dlouho, az posledni dobou jsem to ti vzdala,i na otazku co si o tom myslis ty je ticho to bych vrazdila :zed: on hrozne rad vypravi o sobe, kde byl, je ridic takze jezdi po cele Cr, dokaze treba pul hodiny mluvit o tom kde byl, co videl, ale dulezite veci nebo aby se zeptal co ja, nezajem :pocitac: nejsem si jista kdybych mu rekla,ze mi chybi vzajemna intimita,ze se mi nevysmeje.. 8o sms je sice mila a udela radost, ale prijde mi to jen tak, abych nedrzkovala, napsat umime vsichni ze, ciny uz trochu vaznou..je fakt,ze on ani sam nikam nechodi, kdyz ho posilam,tak nechce..asi bych vazne mela trochu zahejat s tou jeho jistotou.. jen nekdy prijdou dny, kdy vazne nemam silu a mam pocit,ze je to ztracene

sahrazad1
Kecalka 204 příspěvků 29.03.19 21:42

Otázka asi offtopic…není to náhodou kozoroh?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 07:45
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65602 příspěvků 30.03.19 09:01

Hele a proč by se tě musel ptát, jak jste se měly, on evidentně začne sám od sebe, tak to třeba čeká taky… Tak co se jít dívat na TV s ním a prostě mu to začít říkat, stejně v tv dávají kulový, tak se vhodná chvíle najde.

Váš příspěvek
Reklama