Just - stojí za to?

1561
7.12.15 19:38

Just - stojí za to?

Holky stojí za ty peníze? Konkrétně chci Arnikový gel na artrózu a olejíčky na nachlazení a tak.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
106
7.12.15 19:55

Mam od justu několik vyrobku…nedam dopustit na tymianovou mast-pouzivame pri nachlazení, chripce, ryme všichni, hlavně synovi neskutecne pomáhá ato same eucasol - vyborne výrobky a vydrui strasne dlouho, dává se jen troska. Mam treb ale i jalovcovou mast na prokrveni na zada a ta mi vůbec nezabira…nejlepe když oslovis nějakého dealera a da ti vzorek na zkousku..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21913
7.12.15 19:57

Souhlasim, tymianka a Eucasol je super, zvlast Eucasol, neskutecne prijemny.Mam jeste levandulovou mast a taky super. U ty tymianky bych ocenila mensi baleni, protoze nikdy jsme ji nestihli spotrebovat a prosla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1051
7.12.15 19:59

@RadkaOR za mě rozhodně ano. Sice nemám zkušenost s Arnikovým gelem, ale Just odebíráme už od začátku kdy se tu tahle zn. objevila. Je to hodně kvalitní kosmetika. Opravdu jí doporučuju :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25897
7.12.15 20:00

Tymiánová mast je skvělá při nachlazení i astmatu  :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27747
7.12.15 20:10

Holky vtírnu se s dotazem zkoušeli jste někdo slézový krém na atopický ekzém? pomáhá?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21726
7.12.15 20:22

Svagrova i tchyne tuto kosmetiku hodne pouzivaji a chvali si ji. Ja ji naopak nesnesu. Na tymianovou mast mam prisernou alergickou reakci. Ale spis budu vyjimka…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26574
7.12.15 20:22

Nám nikdy nepomohla ani tymiánová mast ani eucasol :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
526
7.12.15 20:35

Sestra si vcera prinesla od kamaradky nejakych 31 bylin od Justu, ale nejak stihla zapomenout, na co to vlastne je - poradite? Diky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7661
7.12.15 20:48
@Bezinka77 píše:
Sestra si vcera prinesla od kamaradky nejakych 31 bylin od Justu, ale nejak stihla zapomenout, na co to vlastne je - poradite? Diky

http://www.justnahrin.cz/…civych-bylin

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7661
7.12.15 20:52
@RadkaOR píše:
Holky stojí za ty peníze? Konkrétně chci Arnikový gel na artrózu a olejíčky na nachlazení a tak.

Mám dobrou zkušenost s Eucaolem a tymiánkou, s jinými výrobky ne. Ale konkrétně ta tymiánová mast je fakt silná, manžel po ní měl hruď jak opařenou. Na kašel mu to pomohlo, ale ta reakce na kůži bylo dost děsivá. Dcerce tahle značka vyhovuje dobře.
Pokud budeš mít možnost, zkusila bych nejdřív vzorek. Přece jen ty částky nejsou zanedbatelné.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19200
7.12.15 20:53

@Bezinka77 ot ale docela sranda kapky za 1000 kc a zapomenout k cemu jsou.. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
526
7.12.15 21:09
@PetaP píše:
@Bezinka77 ot ale docela sranda kapky za 1000 kc a zapomenout k cemu jsou.. :mrgreen:

Coze?! 8o Za tolik?! 8o Ale u ni me to ani neprekvapuje - ona je naprosto bajecna, skvela, rozdala by se pro druhe, ale strasne zapomina.

@Bersaba dekuji za odkaz, poslu ji to :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3471
8.12.15 13:29

@Bezinka77 Tak oni dělají i malé vzorky, ty nejsou za tisíc :-) Třeba dostala na vyzkoušení ten.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3471
8.12.15 13:30
@ka2ka píše:
Holky vtírnu se s dotazem zkoušeli jste někdo slézový krém na atopický ekzém? pomáhá?

Já jsem mazala na AE teatree krém a pomohl krásně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák