Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Tak si kamarádka po internetu objednávala oblečení a objevila tam kabát, co by byl prý přímo pro mě. Nádherný. Poslala mi fotky a já se do něj zamilovala. Přesto, že mi vzala nejmenší velikost, tak když mi ho pak přinesla, byl mi velký. Prostě odpovídá velikosti S-M a já mám SX. Příloze přikládám foto, protože je vážně krásný, tak ať se taky pokocháte. Nicméně si tedy budu muset koupit kabát jiný, když tenhle je mi velký a budu ho muset prodat.
Nevíte tedy, kde bych v Praze sehnala zimní kabát, ale ne černý, hnědý, ani ne jednobarevně šedý? Myslela jsem nějaký růžový, nebo takovou tu béžovo růžovou barvu mám moc ráda nebo fialový, béžový, nebo šedý, ale takový ten šedý, co má v sobě aspoň nějaké ty černé tečičky, že to nepůsobí tak jednobarevně. Nejlépe, kdyby ten kabát byl ještě něčím ozvláštněn. Děkuji.
@L-ucie me se libi zimni kolekce v Camei ( nevim, presne jak se to pise
zlus tam a takove vesele barvy maji i v NewYorkru ![]()
@L-ucie co sehnat dobrou krejcovou a kabat si nechat zuzit, kdyz se ti tak líbí.?