Kachna omylem upečená i s vnitřnostmi

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sisin1
Kecalka 139 příspěvků 16.11.14 11:23
kachna omylem upecena i s vnitrnostmi

Ahoj vsem, asi to nekomu prijde vtipne, ale omylem jsem zacala pect kachnu i se vsemi vnitrnostmi, tak jak jsem si ji prinesla z obchodu, Nebyla vubec vykuchana, ale delam kachnu poprve a nejak me to proste nenapadlo. Uz je v troube asi hodinu a pul nez jsem si toho vsimla, ted jsem ji teda otevrela a vsechny vnitrnosti vytahla, myslite, ze to bude k jidlu? Stalo se to taky nekomu?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Cuddy
Neúnavná pisatelka 15976 příspěvků 16.11.14 11:26

@sisin1 Byly v sacku? Jo stalo, vubec jsem netusila, ze je mam cekat :-) Vytahla jsem je pri krajeni, kachna v pohode a my zijeme.

Halamka
Závislačka 3925 příspěvků 16.11.14 11:28

Podle mě bude maso hořké. Jednou se mi to stalo s králíkem, zůstal tak taky kus něčeho a zjistili jsme to až z „chuti“. Maso bylo takové čpavé-nebo jak to popsat. Nedalo se to jíst.
Nevím, jestli to u kachny bude jinak :nevim: :nevim:

ka2ka
Extra třída :D 14183 příspěvků 16.11.14 11:29

@sisin1 tak pokud jsou z obchodu tak vykuchaná byla a vnitřnosti vložili v sáčku zpět takže střeva, žluč tam nebude, někde dokonce ani ty sáčky nedávají :think: pokud jsi jí dostala a zůstala tam žluč a střeva tak bych se toho fakt bála

sisin1
Kecalka 139 příspěvků 16.11.14 11:30

Ne, byly normalne prirostle, proste jsem koupila kachnu tak jak je, jen hlavu ji reznik urizl, mela jeste i paraty… ja jsem tele… ale proste me to nenapadlo, premyslela jsem jak uvarit knedlik a o kachnu jsem jen nasolila a sup s ni do trouby…

sisin1
Kecalka 139 příspěvků 16.11.14 11:31

Ted jsem do ni pridala napul rozkrojene jablko

ka2ka
Extra třída :D 14183 příspěvků 16.11.14 11:33

@sisin1 tak zjisti jestli má střeva a žluč a žaludek pokud ano nejedla bych to ani omylem, pokud ne tak by se dala okrájet :nevim:

pikola
Generální žvanilka 20160 příspěvků 16.11.14 11:34

Ja taky pecu, uz od vcera :mrgreen: ale pytlik jsem vyndala, takze neporadim. To upec, prinejhorsim se to vyhodi..

Příspěvek upraven 16.11.14 v 11:35

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33162 příspěvků 16.11.14 11:35
@sisin1 píše:
Ne, byly normalne prirostle, proste jsem koupila kachnu tak jak je, jen hlavu ji reznik urizl, mela jeste i paraty… ja jsem tele… ale proste me to nenapadlo, premyslela jsem jak uvarit knedlik a o kachnu jsem jen nasolila a sup s ni do trouby…

8o Vždyt jsi musela umýt, přeci… :nevim:

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33162 příspěvků 16.11.14 11:36
@pikola píše:
Ja taky pecu, uz od vcera :mrgreen: ale pytlik jsem vyndala, takze neporadim. To upec, prinejhorsim se to vyhodi..Příspěvek upraven 16.11.14 v 11:35

mnam.. :jazyk: :jazyk:
Souhlas, při nejhorším vyhodit. :think:

beruska9
Extra třída :D 10943 příspěvků 16.11.14 11:42

@WERISKA : proc umyt? Kdyz se nema myt kure, tak kachna jo? :think:

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33162 příspěvků 16.11.14 11:44
@beruska9 píše:
@WERISKA : proc umyt? Kdyz se nema myt kure, tak kachna jo? :think:
:nevim: já myji… :nevim:
Chocoloco
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.14 11:44
@beruska9 píše:
@WERISKA : proc umyt? Kdyz se nema myt kure, tak kachna jo? :think:

Kure se nema myt?
Ja oplachnu kazdou drubez a nez ji dam do trouby, osusim.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 16.11.14 11:45

Já teda párkrát pekla jen mraženou z obchodu, ale nikdy jsem ji nekuchala, max doškubala to, co tam bylo, ale nidky jsem z ní nic nevyndávala, nějaký vnitřnosti :)

beruska9
Extra třída :D 10943 příspěvků 16.11.14 11:46

@Chocoloco : rikal Jamie Oliver :D Pry si akorat naprskas pripadne bakterie po kuchyni a stejne se pecenim zabijou, jestli tam jsou :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >