Poradna dentální hygienistky
Pavla Pilneyová DiS.
Nevericne komentáře pobavili
i já mám zlou zkušenost, jak se strihanim tak i s odbarvovanim nebo melirem.
Zakladatelko… určitě nedavej barvy, ale jen přeliv, a zkus najít salon, kde vlasům dají péči a udělají hezky účes i krátký. Já musela jít úplně na mikádo pod uši, nakonec jsem roky pak zůstala u krátkých vlasů, zalibilo se mi to. Nejhorší je, že teď budeš dávat docela dost peněz do vlasů, znova a ještě kupovat přípravky domu. Já bych za takovou práci nezaplatila, nebo určitě ne plnou cenu. Měla jsi to řešit.
@Zeoli píše: Více
Já mám melír víc jak 25 let a vlasy mám úplně normální. Ale od přírody jsem blondýna ![]()
@xxprincesscz píše: Více
Přesně…taky to slíchám kolem sebe…je to jako s každou jinou službou…řemeslník, instalatér…ne s každým jsme spokojení.
A ano, taky bych nezaplatila tu pálku.
@xxprincesscz @ibis @1010 No ještě abych to uvedla na pravou míru, tak já špatně vidím na dálku a po celou dobu musím mít sundane brýle, protože zavazi za ušima, no a jakože vidím, ale rozmazaně a už po sundání ručníku, tak mě na hlavě vykouzlila co jsem vůbec nechtěla, zůstal jsem úplně hledět už bez brýlí no a pak jak mi to vyfoukala, tak už tam čekala maminka na řadu s malým kloučkem, tak jsem to nějak důkladně neprohlizela a vypadalo to relativně normálně, ale jak jsem to doma umyla, tak mám ty vlasy na všechny strany a odporné krepate, praveze ona si za to vzala nějak málo peněz a to už jsem měla být ve střechu, že něco není ok…
@Anetta23 píše: Více
Stane se ponaučení. Příště s sebou lupu, dalekohled, mikroskop…a nenechat se znervóznět frontou
.
Také mě kadeřnice spálila hlavu melírem a teď to řeším kožním lékařem. Vlasová klinika je dosti drahá byla jsem tam 2 x.
Příspěvek upraven 31.10.24 v 08:58
Ahojte, ozývám se po nějakém tom čase, abych vám sdělila, jak valcim s vlasy dál… Takže ty vlasy byly úplně fakt šílené, úplně odporné… Hodila jsem na ně tmavě hnědou, protože mi nic jiného nezbývalo, protože paní kadeřnice, nevím zda jsem to tady zmiňovala, tak mi ještě k blond meliru vytvořila na hlavě černé falešné odrosty, nechápu proč… Jsem přírodní špinavá blond…a odrustaly mi tak moje plavé vlasy u hlavy a vypadalo to dost blbě… S těmi vlasy už nejde vůbec nic udělat, protože jsou tak zničené, že jediné co bylo možné to dát na tu tmavě hnědou… musím říct, že v té tmavě hnědé ty vlasy nevypadají tak moc znicene, než jak vypadali v tom meliru atd… Budu teď muset pár let počkat, než to zničené odroste a už asi u takové barvy zůstanu… Už prostě kadernicim vůbec nevěřím… těch přešlapu s nimi už jsem v životě zažila více bohužel…