Kam o víkendu s dítětem v Hradci Králové?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Elenentka
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 13.12.16 19:36
Kam o víkendu s dítětem v Hradci Králové?

Na emiminu se ví všechno, doufám tedy že mi poradíte i v tomhle :-)

Tento víkend jako rodina jedeme něco vyzvednout do Hradce Králové, a když už tam budem, a máme to celkem daleko, tak bych to ráda spojila s výletem tak, aby byla zábava i pro dcerku (necelé dva roky).
Co jsem hledala na netu nějaké zookoutky apod., většinou jsou přes zimu zavřené.

Hradečandy, poraďte prosím, kam s takhle malým prckem?

Hradec a okolí, případně na cestě mezi Hradcem a Prahou (pokud to nebude moc velká zajížďka).
Ideálně kdyby se tam i rodiče mohli na chvíli posadit a najíst se, ale není podmínkou :-)

Reakce:
kaja00
Extra třída :D 13509 příspěvků 13.12.16 20:05

Tak já tedy neporadím něco k sezení apod. ale určitě stojí zato Bílá věž a kolem Bílé věže procházka. Bílá věž bude určitě zajímat i dvouleťačku ;) Mají to tam teď pěkně zrekonstruované :)

IvaB
Kelišová 6267 příspěvků 28 inzerátů 13.12.16 20:08

@Elenentka
Rozhodně Tongo. I když to jídlo tam není nic moc. Ale kafe mají dobré. ;)

Judithkaj
Nováček 13.12.16 20:17

Obří akvárium.

lucenka
Vesmírná mluvilka 33627 příspěvků 13.12.16 20:18

Na jídlo neporadím, ale zašla bych na soutok Labe a Orlice, kde jsou kačenky a nutrie, které můžete krmit.

Martina84
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 13.12.16 20:36

Jako fajn restauraci s detskym koutkem poradim Cook&Look na velkem namesti, kde je vyse zminovana Bila vez a kousek soutok Labe a Orlice (park Jiraskovy sady) Takze dobre jidlo, trochu pamatky a prochazka :palec:

Elishka1
Závislačka 2855 příspěvků 14.12.16 10:37

Najíst se můžete a je tam i hezké msto na řádění pro děti v parku Orlice (OC) v horním patře - je tam normální restaurace, pizza, číňani a zdravá strava

Elenentka
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 16.12.16 08:26

Holky, moc děkuju za všechny tipy :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

„Blahobytný“ Zounar úplně nahý: Vyjít na divadelní prkna chtělo dávku odvahy!

Není vaše vina, že jdou po čtyřicítce kila nahoru! Známý reklamní slogan si... číst dále >

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >