Reklama

Kam o víkendu s dítětem v Hradci Králové?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elenentka
Zasloužilá kecalka 570 příspěvků 13.12.16 19:36
Kam o víkendu s dítětem v Hradci Králové?

Na emiminu se ví všechno, doufám tedy že mi poradíte i v tomhle :-)

Tento víkend jako rodina jedeme něco vyzvednout do Hradce Králové, a když už tam budem, a máme to celkem daleko, tak bych to ráda spojila s výletem tak, aby byla zábava i pro dcerku (necelé dva roky).
Co jsem hledala na netu nějaké zookoutky apod., většinou jsou přes zimu zavřené.

Hradečandy, poraďte prosím, kam s takhle malým prckem?

Hradec a okolí, případně na cestě mezi Hradcem a Prahou (pokud to nebude moc velká zajížďka).
Ideálně kdyby se tam i rodiče mohli na chvíli posadit a najíst se, ale není podmínkou :-)

Reklama

Reakce:

kaja00
Extra třída :D 13432 příspěvků 13.12.16 20:05

Tak já tedy neporadím něco k sezení apod. ale určitě stojí zato Bílá věž a kolem Bílé věže procházka. Bílá věž bude určitě zajímat i dvouleťačku ;) Mají to tam teď pěkně zrekonstruované :)

IvaB
Kelišová 6059 příspěvků 16 inzerátů 13.12.16 20:08

@Elenentka
Rozhodně Tongo. I když to jídlo tam není nic moc. Ale kafe mají dobré. ;)

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 13.12.16 20:17

Obří akvárium.

lucenka
Vesmírná mluvilka 31659 příspěvků 13.12.16 20:18

Na jídlo neporadím, ale zašla bych na soutok Labe a Orlice, kde jsou kačenky a nutrie, které můžete krmit.

Martina84
Ukecaná baba ;) 1986 příspěvků 13.12.16 20:36

Jako fajn restauraci s detskym koutkem poradim Cook&Look na velkem namesti, kde je vyse zminovana Bila vez a kousek soutok Labe a Orlice (park Jiraskovy sady) Takze dobre jidlo, trochu pamatky a prochazka :palec:

Elishka1
Závislačka 2590 příspěvků 14.12.16 10:37

Najíst se můžete a je tam i hezké msto na řádění pro děti v parku Orlice (OC) v horním patře - je tam normální restaurace, pizza, číňani a zdravá strava

Elenentka
Zasloužilá kecalka 570 příspěvků 16.12.16 08:26

Holky, moc děkuju za všechny tipy :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama