Kam prodat kočárek - dětský bazar v Brně ?

1180
29.7.08 13:59

Kam prodat kočárek - dětský bazar v Brně ?

Ahoj,
chci prodat kočárek Roan Hugo, malá ho používala něco přes rok a je jako nový, nijak jsme ho nelikvidovali. Nevím jen, kde by ho vykoupili - tedy v Brně. Nějaký inzerát jsem dala i na netu, ale to může být na hooodně dlouho. Nevíte o nějakém dobrém dětském bazaru v Brně, kde i vykupují zboží ? Rovnou bych tam zkusila i prodat dětskou židličku (máme Neonato Multiplo, je v bezva stavu, jen sedák se už zničil, takže bez něj).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2964
31.7.08 14:09

Ahoj Paraplicko,

ja prodavam vse, co se u nas uz neuzije, pres www.bazos.cz. Je pravda, ze to nekdy trva trosku dyl, ale zatim vzdycky se vse udalo do mesice. Tak pokud ti to doma moc neprekazi a das rozumnou cenu, kupce urcite najdes. Ba naopak, myslim, ze s tou zidlickou ti utrhnou ruce. Kocarek muze trvat dyl. Pokud s tim nechces mit zadne cyraty s predavanim, napis rovnou, ze pouze osobni odber.
Doporucuju to taky proto, ze s klasickym kamennym bazarem nemam dobrou zkusenost - odrou te jak muzou: tobe par sprdliku a cena za vec v jejich bazaru pak horentni. Tolik asi moje zkusenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
31.7.08 17:56

Ahoj Marjanko,
děkuji za radu, už jsem tam dala inzerát a třeba se náš kočárek bude někomu líbit a udělá mu dobrou službu, stejně jako nám :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama