Kam v Praze na ústřice

5195
25.12.19 19:11

kam v Praze na ústřice

Dotaz je jasný z nadpisu…
Máte prosím někdo tip? Nejlépe vyzkoušený a aktuální (kam na ně zajít před 10 lety vím taky ;) )

Díky moc!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16231
25.12.19 19:27

Pot au Feu v Rybne ulici naproti Burzovnimu palaci a Kotve. Byli jsme v tydnu pred svatky, meli je soucasti denniho menu. Jestli je maji ve stale nabidce nevim, nepatrala jsem, nemam je rada.
Mmch kazdorocne v lednu chodime na klientske koncerty do Rudolfina od Ucb banky a tam je serviruji v ramci rautu take…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2132
25.12.19 19:47

Les Moules v Parizsky, Bruxx na Namesti Miru ci Blue fjord v Masne a na rohu Parizsky bylo jeste Bubbles and Oysters, ale to nevim, zda jeste funguje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12721
25.12.19 20:28

Krásný sváteční večer,

také doporučuji Bruxx, kvalita je tu zaručená :andel:

Hezké Svátky, Iva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3170
25.12.19 20:37

Byla jsem v Blue Fjord a V Les Moules a za mě dobry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5195
25.12.19 21:09

Děkuji moc za tipy!
Les Moules znám dobře ještě z doby „nemám děti a chodím si kam chci a kdy chci“ ;)…jukla jsem na nabídku Bruxx a nadchlo mě to :srdce: Ještě prozkoumám ta další doporučení…

Do centra Prahy se mi sice moc nechce (trochu jsem doufala v nějaký tip na Smíchov nebo v Dejvice… :think: ), ale co by člověk pro kus žvance neobětoval, že? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16231
25.12.19 23:16

@vulpes Les Moules je osvedcene a jako predkrm svině klouzavý šneky jsou taky moc dobré…
si me navnadila, ze na leden udelam rezervačku pro muźe a děti…
Mmch do Les Moules jsem taky chodila v období nemám děti a chodím si kam chci a kdy chci… :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2132
26.12.19 07:36

Bruxx ma i velky herni koutek pro deti s hlidanim  :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5195
26.12.19 20:54
@astoret píše:
Bruxx ma i velky herni koutek pro deti s hlidanim :srdce:

ne, prostě ne! Děti nepojedou, ani kdyby tam na ně byly polstrované klícky! :lol: Když si představím ty jejich hádky a jekot v autě cestou, tak bych tu večeři pak asi zase vydávila :zed:
Než na ústřice s dětma, to radši na Kokořín na párek v rohlíku na půl hodiny bez dětí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama