Kamery na dům

Attila8
19.5.16 19:10

Kamery na dům

Ahojte lidi, máte na domě bezpečnostní kamery? Jste spokojeni? Jaké máte, kolik stály? Celkem to spěchá. Díky.

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

6577
19.5.16 19:22

Ano mám vevnitř, a na zahradě. Propojeno přes wifi, dělal jsem si to sám, kamery z číny, nahrávají jen při pohybu ve vybraných místech. Ukládá se mi to na síťový disk mimo nemovitost. Vše je napájeno přes záložní zdroj.
Stálo to dohromady pod 10 000Kč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Attila8
19.5.16 19:29

@jakanas mě stačí jen kamery třeba dvě a na zahradu, soused má takové divné řeči, až máme strach že nám otráví psy, 10 000 je dost, počítala jsem tak z poloviční cenou 8o

• Citovat
  • Upravit
623
19.5.16 19:49

@Attila8 Planujeme na zahradu. Muz ma vyhlidnute dva kusy po 12000. Ale jsou otaceci a maji velky rozsah i ostrost. Taky se na to budem moct kouknout na mobilu, tabletu atd. Meli jsme pujcenou nejakou levnejsi, ale problem byla ostrost za tmy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
19.5.16 20:08

@jakanas neřešil jsi i nějaké propojení na mobil??? Že by ses z mobilu kouknul dom na kamery nebo aby tě to upozorňovalo na pohyb. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6577
19.5.16 20:31

Ano v případě pohybu to posílá fotky do mailu a na telefon přijde SMS že se něco děje. Ale propojení přímo na mobil nemám ( nepoužívám smartfoun) a notebook mám skoro furt sebou.

@Attila8 no ale bacha aby to nezabíralo cizí, nebo veřejný pozemek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6577
19.5.16 20:33
@LucianS píše:
@Attila8 Planujeme na zahradu. Muz ma vyhlidnute dva kusy po 12000. Ale jsou otaceci a maji velky rozsah i ostrost. Taky se na to budem moct kouknout na mobilu, tabletu atd. Meli jsme pujcenou nejakou levnejsi, ale problem byla ostrost za tmy.

ano to jsem vyřešil 15W LED reflektory s pohybovým čidlem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
623
20.5.16 08:30

Pro smartphony je zdarma nějaká aplikace na sledovaní skrze ty kamery…
Světla sice máme, ale asi zrušíme. Kvůli kočkám jsou rozsvícené skoro celou noc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5009
20.5.16 09:04

@jakanas prosím tě, kdyz se zapínají při pohybu…jak je to v případě zvířat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6577
20.5.16 09:14

@Stevia přes elektrickej plot se sem žádná nedostane, jen občas shrábneme spálené cucky před plotem a je to.
Ne dělám si prču, nemáme s tím problém, naše kočka je přes noc doma a cizí k nám nechodí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1026
20.5.16 14:25

@Stevia Na doma na to je nejakej figl, to se nam nespousti, pokud mame zapnutej alarm. Venku na ty kamery to nevim, to bych se musela zeptat chlapa.

Delala nam to firma SNARMIT, navrh a cenovej odhad byl zdarma. Urcite budou na netu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1980
20.5.16 14:39

Máme kompletní kamerový systém ve stájích ( venkovní i vnitřní ), kompletní instalace stála kolem osmi tisíc, kamery lze online sledovat na několika PC, záznamy se ukládají 72 hodin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5009
20.5.16 14:53

@nada 17 no ja vim, ze na doma to jde nastavit treba ze snima az od metru vis, ale nevim jak venku kdyz tam behaji zvirata…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1026
20.5.16 14:59

@Stevia Zeptam se chlapa az prijde, ale mame psa, tak asi neco bude??? Ale, jak nam to vysvetloval ten pan, tak se to pave nahrava do nejakejc smycek x hodin nebo minut dlouhejch, fakt netusim, takze by ty zvirata ani nemusely vadit???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5009
20.5.16 15:05

@nada 17 ty jo tak to nevim…budu rada, kdyz napíšeš. diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu