Karanténa po třetí...

Anonymní
14.12.20 17:48

Karanténa po třetí

Nevím jestli se mám smát nebo brečet. Jsem po třetí v karanténě. :poblion:.

Teď mi je však dost blbě, tak se modlím abych to měla a měla klid a žádná další karanténa. Je to jako masakr. Tři měsíce po sobě mám zkazenou výplatu, poprvé a i podruhé bez příznaků a samozřejmě negativní. Teď mi teda je blbe ( tak doufám že to není chřipka).

Chápu že hygiena nařídí něco, ale tohle už neni normální přeci. Každý měsíc jsem doma deset dní, kvůli tomu že mě někdo nahlásí. Chápu to, v pořádku ale co já? V životě jsem nebyla na nemocenské. Teď jsem po třetí. Normálně už mi z toho dost hrabe. Je to šílený.

Mám pocit že v práci už si myslí že se s někým snad domlouvam :zed:

Potrebuju se asi vypsat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
978
14.12.20 17:56

Tak kdybys seděla doma na zadku a s nikým se nestýkala, tak tě nemá kdo nahlásit. To je holt to riziko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.20 18:01
@Nicole 1234 píše:
Tak kdybys seděla doma na zadku a s nikým se nestýkala, tak tě nemá kdo nahlásit. To je holt to riziko.

Tak to je dobrá odpověď. To jsem i čekala, takže tys ta první 😂 😂 😂 kdo z pusy vypustil takovou volovinu. 👍

první byl manžel ( z práce),
druhý syn ( zřejmě ze školy) - protože třída šla do karantény,
po třetí kolegyne z práce…

Tak promiň ale do práce chodit musím, protože kdybych seděla doma na zadku, tak nemám za co žít

• Citovat
  • Nahlásit
442
14.12.20 18:04
@Nicole 1234 píše:

Kolegové? Rodina? Nebo ty rok sedíš zavřená sama doma mezi čtyřmi stěnami?

Zakladatelko, drž se, je to mazec. Mne se to zatím naštěstí vyhýbá, ťuk ťuk, ale taky mám v okolí někoho, kdo strávil v karanténě snad šest týdnů :roll:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
963
14.12.20 18:06

Ne mě to nepřijde normální, celé mi to příjde postavené na hlavu, vsechna ta nařízení, karanteny, jak se vše zavírá…doma by měl být člověk nemocný…člověk je infekční cca 2 až 3 dny před projevem příznaků a z vlastní zkušenosti…dělám na covid jednotce…je test ještě negativni…test je pozitvni cca po 48 hodinách po nástupu příznaků…tak na co si tu vlastně hrajeme???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.20 18:18

@Julinka 18 no upřímně, nebudu shazovat že covid neexistuje, ale ty podmínky karantény. :zed:
Teď mi je blbe, nevím jestli chřipka či covid. Ale vím, že deset dní budu zase doma. A co když budu negativní a zase v lednu to dostane jiná kolegyně? Tak zase doma?
Co když prostě řeknu ne, kašlu na to. Budu poctivě nosit respirator, chodit v gum. rukavicích a desinfikovat pravidelně všechno.

• Citovat
  • Nahlásit
5751
14.12.20 18:23
@Anonymní píše:
Tak to je dobrá odpověď. To jsem i čekala, takže tys ta první 😂 😂 😂 kdo z pusy vypustil takovou volovinu. 👍

Tak promiň ale do práce chodit musím, protože kdybych seděla doma na zadku, tak nemám za co žít

A syn a manžel byli covid pozitivní, že jsi musela být v karanténě? Protože jestli ne, tak to moc nechápu, kontakt kontaktu přece karantenu mít nemusí. Naše dcera byla doma, protože měla ve školce pozitivního spolužáka, ale mi rodiče jsme žádnou karantenu nařízenou neměli. Stejně tak kamarádka teď, její manžel byl v kontaktu s pozitivním, je doma, čeká na test, kamarádka bude mít karantenu jen v případě, že by manžel byl nakazeny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5751
14.12.20 18:25
@Nicole 1234 píše:

Ty žiješ na Marsu nebo kde mimo lidi, že se s nikým nestykas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
978
14.12.20 18:27
@Anonymní píše:

Tak promiň ale do práce chodit musím, protože kdybych seděla doma na zadku, tak nemám za co žít

Tak když seš v karanténě kvůli kolegyni, tak si v práci snad nemůžou myslet, že si to vymyslíš.
A manžel a syn byli pozitivní? Pokud ne, tak jsi nemusela být doma. Pokud oba ano, tak je zajímavé, že jste to měli doma už dvakrát a ani jednou jsi to nechytila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
978
14.12.20 18:28
@Alušáček píše:
Ty žiješ na Marsu nebo kde mimo lidi, že se s nikým nestykas?
Žiju na zemi a stykam se i s kamarády (venku), ale prostě člověk musí počítat s tím, že čím víc kontaktů má, tak tím je pravděpodobnější, že bude v karanténě
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13281
14.12.20 18:28
@Anonymní píše:
Nevím jestli se mám smát nebo brečet. Jsem po třetí v karanténě. :poblion:.

Teď mi je však dost blbě, tak se modlím abych to měla a měla klid a žádná další karanténa. Je to jako masakr. Tři měsíce po sobě mám zkazenou výplatu, poprvé a i podruhé bez příznaků a samozřejmě negativní. Teď mi teda je blbe ( tak doufám že to není chřipka).

Chápu že hygiena nařídí něco, ale tohle už neni normální přeci. Každý měsíc jsem doma deset dní, kvůli tomu že mě někdo nahlásí. Chápu to, v pořádku ale co já? V životě jsem nebyla na nemocenské. Teď jsem po třetí. Normálně už mi z toho dost hrabe. Je to šílený.

Mám pocit že v práci už si myslí že se s někým snad domlouvam :zed:

Potrebuju se asi vypsat.

Je ti blbe, tak to aspon vylezis :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.20 18:32

@Alušáček tak samozřejmě že všichni byli pozitivní.
Ja stále negativní. Teda dnes jsem byla na testech, tak snad budu už pozitivní. @Nicole 1234 no nechytla.

• Citovat
  • Nahlásit
20583
14.12.20 18:32
@Anonymní píše:

Tak poprve a podruhe se na tebe karantena nevztahovala, pokud muz a syn nebyli pozitivní. A u kolegyně z prace prece v práci nemuzou rict, ze se ulejvas :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3144
14.12.20 18:47
@Nicole 1234 píše:

Přesně kvůli těmhle posedlým hysterkám nejsme schopni to vymítit. Kdyby se žilo normálně, bylo by to už dávno pryč. Takhle jsme furt zavřený, pak jednou vylezeš a šup.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.20 18:51

@Kriss Tina tak samozřejmě že když jsou oni pozitivní tak jsem v karanténe, kdo by chodil do karantény dobrovolně?

Jak jsi na to přišla že nebyli pozitivní? Nikde to nevyplývá z mého příspěvku. Nebo snad ano?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat