Reklama

Kariéra partnera, co dál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

padandy
Kecalka 462 příspěvků 28.02.18 00:05
Kariéra partnera, co dal

Ve zkratce- zajímal by mě váš názor. Přítel mi nedavno řekl, ze není šťastný, když mě staví před karieru, ze by chtěl pracovat alespoň dvanáct hodin denně, a se mnou trávit vikendy. Prislo mi to lito, jsme spolu teprve 9 mesicu, ale snažila jsem se to zkousnout. Vyhrál teď přes praci dovolenou v Rakousku na týden, odjel, psal jak mu chybim a když mi dnes volal, řekl, jak se cítí svazany a ze mi musi psat (nijak jsem mu nerikala, aby mi psal), a ze mu ctyri zprávy denně přijde moc, proč by mě měl informovat o tom co děla, nebo jak se má a ze by si předával pouze důležité informace. Tohle mě dostalo :,( zajímalo by mě, jak byste se na to divali vy..šli byste pryč od takového vztahu? Já sama jsem taková, ze mi přijde absolutne normální napsat partnerovi jak se mam, nebo co delam a tohle mi přijde hrozne lito. Navíc rikal, ze z jeho kolegu nepíše domu vůbec nikdo, jenom on musí. Už mu psat ani nechci, jen premyslim, k čemu je takový partner, co mi ani nechce napsat, jaký má den, nebo trávit se mnou volný čas a chce raději pracovat, a to nejsme spolu několik let, ale par měsíců, bydlíme teprve spolu chvili, je mi to lito, mam ho rada, ale nějak mi přijde, ze to není oboustranne, a už se v tom dal nechci trápit…upozorňuji, ze nejsem žádná koule u nohy, nepíšu mu tisíckrát denně, nevolám, vlastně mu dávám už tak prostor :roll: jen mi přijde, ze on není pro vztah vyzraly

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10314 příspěvků 28.02.18 00:08

Musí? Nemusí. Zkusila bych mu nepsat 3dny. Ochutná vlastní medicínu. Ale láskou zrovna nehoří :nevim:

vejilka
Závislačka 4358 příspěvků 28.02.18 00:30

Jste spolu pár měsíců, máte být zamilovaný po uši. On má volat a psát sám, jak se mu stýská, těšit se domů a ne po takové chvilce brát to jako nutnost :think: Podle mě ti to naznačuje, asi chce, aby jsi udělala první krok ty a rozešla se s ním. Proč jsi nemohla jet na tu dovolenou jet s ním? Jinak stojí ti ten vztah za to? Jak by vypadal po dětech a dalších několika let, když už takhle mluví? Představ si to

blink
Kecalka 354 příspěvků 28.02.18 00:33

@padandy Vzdyt ti psat nemusi. Ja kdyz manzelovi napisu, tak neni problem ze by mi odepsal a on sam mi vzdycky rekne at mu napiseme, kdyz nekam s detmi pujdeme a az dorazime domu, at vi ze jsme v poradku. Sam mi i nekdy nekolikrat vola, kdyz ho v praci neco stve. Nekdy si zase cely den ani nenapiseme. Rekla bych ze se asi citi blbe pred kolegy. Nicmene me by to bylo hodne lito a nekolik dni bych mu nenapsala, dokud by mi nenapsal sam. A pokud bych mu nestala ani za to ze by mi napsal nebo zavolal, tak bych ten vztah hodne prehodnotila, hlavne budoucnost, to bych udelala ja. :nevim:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27238 příspěvků 9 inzerátů 28.02.18 00:34

@padandy tak s „tímhle materiálem“ bych do vztahu nešla…

kve-tinka
Závislačka 4345 příspěvků 4 inzeráty 28.02.18 00:44

Vztah rok a pul, puberta dávno za námi a piseme si stale. Ujizdime na Gif obrazcich v Messengeru. :lol: :mrgreen:
Ten chlap/vas vztah se mi nejak nepaci. :nevim:

Verun83
Echt Kelišová 8606 příspěvků 33 inzerátů 28.02.18 05:09

Zda se, ze vztah ho nejak obtezuje. Ja bych teda vztah, kde jsem jen na vikend, nechtela. A co je na tom, napsat partnerovi sms. Vzdyt to zabere ani ne minutu. Dala bych mu absolutni prostor, tzn.sla bych od toho. Budes se trapit, snazit se ovladat. Tak vztah vypadat nema.

káťa
Extra třída :D 12623 příspěvků 28.02.18 05:27

Taky by mi to bylo moc líto a hodně bych zapřemýšlela nad tím, zda ten vztah má vůbec cenu. Jste spolu krátce na to, aby ho obtěžovalo napsat (kolik zabere SMS času? - minutu???), aby ho obtěžovalo tě vídat mimo víkendy, zkrátka ta zamilovanost mi tam nějak chybí…
Asi bych mu už nepsala a hooodne vzala zpátečku a nevím, pokud bych necítila lásku a snahu, asi bych ho nechala plavat…

xkoup21
Zasloužilá kecalka 851 příspěvků 48 inzerátů 28.02.18 05:31

Nemiluje te. Sla bych od toho. Po par mesicich vztahu by to melo vypadat jinak.

Petruna21
Echt Kelišová 9847 příspěvků 28.02.18 05:32

Na to že jste spolu takhle krátce a on už se chová tak to co bude dělat až budete spolu třeba pár let? Nebylo by na škodu přemýšlet o ukončení vztahu :?

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1876 příspěvků 28.02.18 06:38

@padandy my si s manželem píšeme několikrát denně. Po 9 letech vztahu. Ale to bude asi tim, ze ačkoli je kariéra pro manžela velmi důležitá, ja a deti jsme porad jeho priorita. Víš, pokud by ti jeho,,tempo” vyznávání lásky vyhovovalo, tak ok. Ale protože se v tomhle dost rozcházíte, je na zvážení, zda se chceš trápit s někým, kdo nedokáže uspokojit tvoji potřebu lásky. :nevim:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9623 příspěvků 28.02.18 06:48

Takový malý sobec. Chudák musí psat domů, když kamarádi nemusí. V dnešní době, kdy napsání zprávy netrvá ani minutu, je to oběť rovnající se uriznuti kusu nohy tupým nožem. Za mne s ním ztracis čas

Hroznej puberťák
Závislačka 4086 příspěvků 28.02.18 06:57

Nerad kazím iluze, ale to věru není partner ani přítel…
Co dál? Najít si jiného ;)

BlueTit
Povídálka 22 příspěvků 28.02.18 07:01

.

Příspěvek upraven 28.02.18 v 07:10

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2489 příspěvků 28.02.18 07:02

Souhlas s ostatnimi.

Citis to spravne. Pravděpodobně se chce rozejit, ale naprimo na to nema koule, tak te takhle hezky „nenapadne“ natukava, a klidne bude jeste dalsich par tydnu takhle srabsky fňukat, nez to konecne ukoncis ty sama a tim skonci i jeho neskutecne utrpeni… ;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama