kárka Smart

Kaa
100
29.7.05 15:47

kárka Smart

Ahoj holky,
nemáte některá kárku Smart s přehazovací rukojetí? Mám kočár s přehazováním a jsem s ním spokojená, teď na léto je to kvůli sluníčku super, ale chtěla jsem ještě něco lehčího, golfky nebo kárku, když musím někam do schodů nebo do auta. Stojí necelé 4.000, ale zatím nevím nic bližšího, našla jsem ji jen na netu.

Díky

Kaa + Bea 10,5

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
29.7.05 20:55

Co je to kárka? Pod tímto pojmem si totiž představuji něco úplně jiného než kočárek pro dítě. :lol:
Alice

• Nahlásit
  • Citovat
2901
29.7.05 21:15

Taky mě zarazilo slovo „kárka“, ale nechtěla jsem šťourat …

Baghira a Eliška 15,5, m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
29.7.05 21:33

Ahoj Kaa,
my máme úplně stejný golfáče jako je Smart, ale jmenujou se jinak - je to od firmy Free Line a název Buggy. Ale fakt ty kočárky jsou úplně stejný. Malou v něm vozím už od 5 měsíců, je v něm spokojená, mě se s ním dobře jezdí (aretaci si v případě potřeby můžu vypnout), má přehazovací rukojeť, což je fajn a zádíčka jsou polohovatelný do 3 poloh. Košík pod kočárkem je taky dost velkej, tahám v něm i třeba 6 kilovej meloun a ještě nějaký nákup k tomu. Nahoře na boudičce je odkrývací okýnko, takže malou můžu kontrolovat když spí a já jí zrovna mám otočenou. Má 5-ti bodový pásy, my zatím používáme jenom kolem boků a mezi nožičkama. Váha taky docela ujde, i když je fakt, že já ho nikde netahám do autobusů a atp…, ale když ho nakládám do auta, tak to je v poho. Mimochodem, v pohodě se složenej vejde do kufru Felicie a taky do těch malých panelákových výtahů.
Jediný, co mi vadí, ale zatím to nemám potvrzený, je, že se mi zdá nějakej krátkej nánožník. Nevím, jestli se mi tam Niky vejde až trochu povyroste, ale doufám.
Snad jsem ti trochu pomohla v rozhodování, jí jsem s ním plně spokojená. Jo a mám takovou tu červeno šedou barvu.
Měj se
Vichy a Niky 8,5 měs.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
29.7.05 22:20

Ahojky,

já taky měla Free Line Buggy (stejný jako Baby Dreams Smart…), ale pro mě docela hrůza! Nechápu, proč má přehazovací rukojeť, když pak ani nejde pořádně zvednout na obrubník - odpružení velmi tvrdé. Navíc byl docela těžký, ale těžší kočárky zase líp „sedí“ na chodníku i v terénu, takže to bych mu nevyčítala. Nelíbil se mi materiál, který nebyl impregnovaný, takže na zimu asi nepoužitelný. Taktéž opěrka zádíček byla z proužků.
No, raději jsem jej prodala… Ale každý má jiný názor a jiné požadavky. Musíš si srovnat priority - kam s ním budeš jezdit, jak často ho budeš skládat, zda je pro Tebe důležitá přehazovací rukojeť.
Jinak: taky jsem měla golfky Baby Dreams Rider a můžu říct, že zn. Baby Dreams už bych nikdy nevolila. Ale někdo je spokojený.
Přeji šťastnou ruku při výběru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
29.7.05 22:23

Btw „kárka“ je název pro sportovní sedačku… :o), takže v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kaa
100
30.7.05 00:53

Díky za názory, omlouvám se za tu „kárku“, ale tak to mají na netu - píšou, že to je přechod mezi klasickým kočárem a golfkami.

Kaa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama