Kartářka

234
8.3.09 13:02

kartářka

ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli jste někdy navštívili kartářku a jestli vám něco z předpovědi vyšlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

847
8.3.09 13:40

Ja jsem byla u Dagmar Kludske a ta, co rekla to se stalo, stejnou zkusenoust ma i sestrenice. Mama byla u Idy pemove a dost se trefila.. Jednou jsem byla u sestry Kludske (myslim Alice) a ta mi rekla totalni blabol.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4823
8.3.09 14:15

Ja jsem navstivila kartarku celkem nedavno. Rekla mi neco z minulosti, co rozhodne vedet nemohla. A par veci z budoucnosti se uz taky vyplnilo. Na dalsi si musim pockat… uvidime… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
8.3.09 17:30

Já sice nebyla u kartářky,ale nechala jsem si číst z ruky…vyšlo všechno.Pamatuji do dnes,když mi řekla,že vidí 4 děti a asi samé holky,jak jsem se smála,že 4 mít v životě nebudu…ha,ha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
8.3.09 17:36

Taky jsem byla, a zatím všechno vyšlo :) Vůbec nelituju, dost mi to pomohlo. Nechala jsem si jí doporučit, byla u ní kámoška, k někomu nevyzkoušenému bych nešla…radši :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16742
8.3.09 18:33

Já jsem byla u dvou, nechala jsem si i číst z ruky a nevyplnilo se nikdy nic :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JaSe
8.3.09 19:57

Ahoj,
já jsem byla párkrát u kartářky, docela jim ty předpovědi vycházely. Naposled jsem byla u jedné z těch kartářek, co jsou na Primě v pořadu Volejte věštce, leccos se vyplnilo, co mi řekla. Vypadalo to, že mi v něčem neřekla pravdu, ale teď to vypadá, že i tady měla pravdu. Jen to není nikdy hned.
To mi připomnělo, že bych možná šla zas :D .
Ahoj
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
2159
9.3.09 13:21

Já na kartářky nevěřím…mám pocit, že jsou to jen „dobré psycholožky“, které dokážou odhadnou z mála informací, z vizáže člověka a jeho rozpoložení a z nenápadně vytažených informací, co by daný človíček chtěl slyšet.
Většinou mluví hodně obecně a z 50ti procent se trefí, protože nezkouší hádat to, co by bylo hodně nepravděpodobné.
Toď můj názor.

Obvzláště mě dokáže rozesmát kartářka, která radí v jedné TV, myslím že to je na primě, ale jistá si nejsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
13.3.09 12:23

Ahoj…

tak já byla u kartářů vícero…neuhádli.

pak jsem byla u té poslední a ta věděla vše. Nepoužívala ale karty, měla zvláštní metodu..
Nic jsem jí o sobě neříkala, ani se na nic neptala…

Věděla můj zdravotní stav, jak se mi daři v práci a jak se to tam bude vyvíjet..také, že se vdám a budu mít dítě - to jsem jí nevěřila, nikdy jsem po svatbě netoužila - no, stalo se tak do roka. Dokonce věděla, jaké bude moje manželství…
Také mi řekla, že umře někdo z manželovy rodiny - i to uhádla..

Chtěla bych k ní zase jít, ale nemám kontakt :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
boda 37
16.3.12 20:57

karty

ahojky všem neznáte někdo nějakou dobrou kartářku z Chomutova…né za moc peněz :roll: díky a hezký víkend Bohdana

• Nahlásit
  • Citovat
Jamuna
16.3.12 21:26

ano já měla jen telefonický kontakt a uhádla vše i přesné datum porodu :mrgreen: což nechááápu…bohužel jsem debil ztratila kontakt na ni…pak jsem jednou byla na semináři kde mi kartářka řekla komplet mou minulost což vědět nemohla, takže na to už věřím…holky nemáte někdo kontakt na nějakou z Prahy nebo na nějakou co je dobrá a vykládá po telefonu ? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
8858
16.3.12 22:28

Jamuna: Jsem z Prahy a vykládám i přes email a icq nebo skype - přes telefon by to bylo strašně drahý - to si nedovedu představit 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
779
16.3.12 23:04

Byli jsme s manželem a doufám, že to co řekla se nikdy nesplní :( Myslím na to před čím nás varovala snad denně a to je to už 4roky! Zatím se z toho nic nesplnilo tak nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8858
16.3.12 23:07
Yanka píše:
Byli jsme s manželem a doufám, že to co řekla se nikdy nesplní :( Myslím na to před čím nás varovala snad denně a to je to už 4roky! Zatím se z toho nic nesplnilo tak nevím…

Promiň že se do toho montuju, ale smím vědět co vám řekla? Já nevím ale mně některý kartářky přijdou jak padlé na hlavu. Já jsem sama byla u dvou a moc spokojená jsem nebyla. Karty vykládám už nějaký ten rok a hodně věcí se dá pozměnit vlastní volbou. Rozhodně není pravda že je vše nalinkované - na osud věřím ale člověk má možnost volby a tím se mu osud mění a přepisuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
779
17.3.12 11:52
Lynette píše:
Yanka píše:
Byli jsme s manželem a doufám, že to co řekla se nikdy nesplní :( Myslím na to před čím nás varovala snad denně a to je to už 4roky! Zatím se z toho nic nesplnilo tak nevím…
Promiň že se do toho montuju, ale smím vědět co vám řekla? Já nevím ale mně některý kartářky přijdou jak padlé na hlavu. Já jsem sama byla u dvou a moc spokojená jsem nebyla. Karty vykládám už nějaký ten rok a hodně věcí se dá pozměnit vlastní volbou. Rozhodně není pravda že je vše nalinkované - na osud věřím ale člověk má možnost volby a tím se mu osud mění a přepisuje.

Ona nám tu špatnou věc řekla až po sezení jako varování a právě říkala že to můžeme změnit… Viděla tam že se manžel zabije na silnici (je to motorkář, ale to ona nemohla vědět). Prý se smrt neříká, ale ona věděla že to můžeme ovlivnit, proto nám to řekla. Jenže tuhle hroznou věc tuším už dávno a moc se o něj bojím!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama