Každý večer "žeru"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
aaaki
Stálice 55 příspěvků 09.05.19 22:06
Každý večer "žeru"

Každý večer, když dcera (15 měsíců usne - vždycky po 21 h, uspávání dříve jsou muka pro nás obě, tak už to nelamu přes koleno a dávám ji spat, jak ji to vyhovuje) no a když dcera i drahá polovicka spí a ja mam konecne relax pro sebe, vzdy si něco dobrého dam. Někdy chipsy, někdy esicka, někdy kolacek, někdy chleba s necim… vím, že bych neměla, ale nemůžu si pomoct. Porad dceru kojím a velikost mam většinou xs, ale i tak mne ta moje slaba vule a neustala potřeba jíst štve… Mate to někdo taky tak?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tarjei
Závislačka 4807 příspěvků 09.05.19 22:09

Velikost xs? A kam chces hubnout, na velikost kostra??? Nechapu proc by sis nemohla v klidu dat neco dobryho.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 22:10

Já to mám taky tak. Začala jsem při nočním kojení, sem tam jsem něco zobla. Pak už to bylo každý vecer, když konečně děti usnuly. Malém už má skoro 6 a já už mám xxl :zed:

Russet
Neúnavná pisatelka 15939 příspěvků 09.05.19 22:11
@aaaki píše:
Každý večer, když dcera (15 měsíců usne - vždycky po 21 h, uspávání dříve jsou muka pro nás obě, tak už to nelamu přes koleno a dávám ji spat, jak ji to vyhovuje) no a když dcera i drahá polovicka spí a ja mam konecne relax pro sebe, vzdy si něco dobrého dam. Někdy chipsy, někdy esicka, někdy kolacek, někdy chleba s necim… vím, že bych neměla, ale nemůžu si pomoct. Porad dceru kojím a velikost mam většinou xs, ale i tak mne ta moje slaba vule a neustala potřeba jíst štve… Mate to někdo taky tak?

Někdy jo. Tak jdu radši spát nebo vyšívám. U toho nejde jíst. Ale jestli máš xs a kojíš, tak to asi neřeš…

Tamara83
Povídálka 30 příspěvků 09.05.19 22:13

Kdybych měla velikost xs, tak si dam chipsy i dvoje. :grinning:

aaaki
Stálice 55 příspěvků 09.05.19 22:14
@Tarjei píše:
Velikost xs? A kam chces hubnout, na velikost kostra??? Nechapu proc by sis nemohla v klidu dat neco dobryho.

No ja jsem takový ten drobný typ, ale kosti na mne fakt neuvidíš :-) a to břicho dávno není, co bývalo.

lucillee
Echt Kelišová 8555 příspěvků 09.05.19 22:15

@aaaki jen si dopřej :kytka: :pankac: s velikostí xs bych to opravdu neřešila. Znám to, mám to podobně, když uložím děti, tak mám konečně klid, takže občas pokud nevytuhnu tak si při práci nebo u telky dám něco na zub, vím, že to není zdravé, ale pomoct si nedokážu. Při kojení bych se ale fakt neomezovala :pankac:

Meredithx
Kecalka 278 příspěvků 09.05.19 22:15

Xs? To můžeš mlsat do aleluja. S vůli ti nepomůžu, sama sežeru vše sladké co potkám, jsem už skoro závislá. :?

mrav
Nadpozemská drbna 28058 příspěvků 09.05.19 22:20

Klídek. Taky večer žeru a vůbec to není na mě poznat. :lol: :mavam:

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 09.05.19 22:22

Pri kojeni jsem jedla 2 regulerni vecere, nepribirala, nehubla. Jak jsem prestala kojit, prestala jsem i s druhou veceri, slo to tak nejak samo od sebe. Jestli je to hlad, tak bych delala rovnou o jednu porci jidla vic a tu si pak ohrala. Jestli je to touha uzit si neco pekneho v klidu, tak to muzes zkusit zamenit za knizku nebo serial.

sediza
Ukecaná baba ;) 2274 příspěvků 09.05.19 22:23

Taky jsem XS a jim na noc, stejne rano umíram hlady. Sice se vetsinou neprasim chipsama a sušenkama, protože mi to nehutná, ale jim kvůli hladu. Nevim proc to chceš řešit. Anad bych si jen hlídala, aby jsi jedla přes den i něco zdravého…

Michelle_M
Závislačka 2610 příspěvků 09.05.19 22:24

Ano mám to tak, ale vůbec se tím netrápím, protože mám 50 kilo i s postelí :palec: Samozřejmě že různé tyčinky a chipsy nejsou zdravé, tím se zase tolik necpu, ale třeba takový čerstvý chleba s tvarohovou pomazánkou nebo domácí ovocný koláč… :andel: :D Je to jediný čas, kdy si to můžu sníst v klidu a trochu si to jídlo užít, aniž by po mě někdo něco chtěl nebo bych se musela dělit :lol: Já jím moc ráda, ačkoliv na to vůbec nevypadám :)

axelina
Závislačka 2698 příspěvků 09.05.19 22:39

@aaaki ahoj dokud jsem kojila tak jsem měla to stejný! u obou dětí… tak nejak jsem se tim odměnovala a mela jsem ale i hlad takhle večer… po skončeni kojeni to nějak samo ustalo. Velikost mám S/M takže pokud mas XS tak myslím že to opravdu nemusíš řešit…přejde ta chut pak sama uvidíš

Anna766
Hvězda diskuse 77808 příspěvků 09.05.19 22:39
@mrav píše:
Klídek. Taky večer žeru a vůbec to není na mě poznat. :lol: :mavam:

A taky kojiš? :D

mrav
Nadpozemská drbna 28058 příspěvků 09.05.19 22:43
@Anna766 píše:
A taky kojiš? :D

Tak daleko jsem ještě nedošel. :mrgreen: :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek