Reklama

Kde je v Tescu sušené mléko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 10.08.11 21:21
Kde je v tescu sušené mléko??

ahoj
manžel dneska nakupoval a půl hodiny hledal sušené mléko a nenašel, kde teda v tescu je?? u čeho hledat? kuju

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

peggy.sl
Generální žvanilka 20554 příspěvků 10.08.11 21:22

U nás u plen a dudlíků… :mrgreen:

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 10.08.11 21:24
peggy.sl píše:
U nás u plen a dudlíků… :mrgreen:

U nás taky tak, pokud se sušeným mlékem myslí Sunar. Jinak to na vaření bylo myslím někde u krupice a tak?

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 10.08.11 21:25

Sunar, Hami atp je (v Praze v Letňanech) v oddělení s dětskými potřebami (pleny, ubrousky, příkrmy atp). Obyčejné sušené mléko (plnotučné, odtučněné, polotučné) je tuším někde společně se sojovými mléky v tetrapacku v té části, jak jsou směsi na pečení chleba, mouky atp. Netvrdím, že přímo tam, ale plus minus pár regálů okolo.

Lenka512
Echt Kelišová 7557 příspěvků 10.08.11 21:26

Myslíš Sunar nebo Nutrilon a tak …??

U nás je to v sekci oblečení pro mimča, jsou tam i plíny, drogerie, skleničky s příkrmama, kaše......

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 10.08.11 21:26

myslím sušené mléko, většinou od Laktosu či tak nikoliv UM :)

strace
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 10.08.11 21:26

Předpokládám, že nemyslíš UM, ale klasiku. Já ho sice kupovala jinde, ale myslím, že i v Tescu bude tam, jak jsou pudinky a takové ty věci na pečení.

Edit: byla jsi rychlejší :mrgreen:

vevci
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 10.08.11 21:29

Ja myslim ze obyc susene mleko je u nas v tescu u susene smetany do kavy, takze vedle kavy a caju.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 10.08.11 21:34

Jo, čaje tam jsou poblíž taky. Já si to už přesně nepamatuju, chtěla jsem ho koupit na mléčnou potahovací hmotu, ale když jsem viděla tu cenu, tak jsem ho nekoupila, páč UM, co máme doma, nás vyjde levněji.

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 10.08.11 21:48

jj, vedle kafe a čajů

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 10.08.11 21:51

Ať se muž nestydí a zeptá se kdyžtak na informacích, tam mi vždycky poradili a byli ještě rádi, že nechci řešit jinou šílenost :mrgreen:

kadlina
Neúnavná pisatelka 17206 příspěvků 10.08.11 23:35

U nás je to taky vedle kafe, ale mají ho poměrně dole, takže lze snadno přehlídnout.
Já zas takhle jednou vytrestala manžela syrovátkovým nápojem s pomerančovou příchutí a to jsem mu řekla, kde to najde a nenašli to ani se zaměstnancem Tesca :mrgreen:

Xhnip
Neúnavná pisatelka 18742 příspěvků 10.08.11 23:36

U nás v Tescu taky u sušeného mléka do kavy, takže poblíž kávy… ale je často vyprodané… že ty budeš dělat marcipán??? :-)

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 11.08.11 09:18

budu dělat marcipán, tchyne ma narozky
manžel se ptal a nenašli

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 11.08.11 14:42
jizvíková píše:
budu dělat marcipán, tchyne ma narozky
manžel se ptal a nenašli

A nemáte UM? Já to dělám z něj. Jestli ho nebudeš dělat z celé krabice, tak se ti to vyplatí i finančně.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >