Kde jíte v Praze vegetariánsky?

9.3.17 22:27

Kde jite v Praze vegetariansky?

Ahoj, prominte, ze bez diakritiky, tukam z mobilu. Kde prosim jite? Ja jedla v Loving Hut, nez jsem v jidla nasla chomac vlasu.Pak jsem zacala chodit do Dhaba Beas, no a dnes jsem v mango lasi nasla kusy cerneho igelitu, kus jsem nechtene spolkla…Ted nepomlouvam, tohle se mi stalo a neprekonam to chodit tam znovu. Govinda je na me dost pikantni. Jeste nejake tipy? Budu vdecna vegetariankam.Dik moc! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13904
9.3.17 22:36

MyRaw café v Dlouhé?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4836
9.3.17 22:45
@mooch píše:
MyRaw café v Dlouhé?

Spadne jim do polévky vlas a už to bude zase v loji. Příštích sto padesát let tam nevstoupí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.3.17 22:54

@Enmamma A ty bys jedla nekde, kde jsi vylovila v jidle trs cernych vlasu velky jako dlan? Ja tedy ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.3.17 22:55

@mooch dik za tip :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
9.3.17 23:10

Maitrea, Govinda @sabrinafromprague

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.3.17 23:19

Maranatha brumlovka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2668
9.3.17 23:22

Jídelny Country life. Lehká hlava.

Italská a indická, potažmo asijská kuchyně mívá dost veg. možností… zkus i běžné restaurace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 00:14

Dik za tipy! Mimochodem, do Dhaba Beas jsem chodila od zacatku co otevreli.Dnes me sokovaly v mango lasi kusy cerneho igelitu-prodavacka mi s omluvou vysvetlila, ze v tomto igelitu se skladuji suroviny.To byl ale levny cerny pytel na odpadky!!!Takovy ten co pousti barvu, dobre ho poznam, kupuji ho na chalupu. Rozhodne ne na uskladneni potravin!!!Tak to me fakt sokovalo. A cestne slovo, ze se mi to u nich opravdu stalo, neni to pomluva.Ahoj! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 00:23
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
978
10.3.17 08:35

Country life ve Vodickovy, Mlsna kavka na florenci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Geroma
10.3.17 10:09

@sabrinafromprague
Veganska restaurace Pastva na Smichove. Vegetarianska restaurace, bistro Green Spirit na Malé Straně.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama