Kde koupit levnou jarní bundu?

Anonymní
22.3.21 09:39

Kde koupit levnou jarni bundu?

Ahoj, kde ted nakupujete obleceni za rozumnou cenu? Potrebovala bych jarni bundicku a na netu same drahe navic kdyz si to clovek nemuze ani vyzkouset…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1901
22.3.21 09:52

Vinted :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1127
22.3.21 09:53

Nakupují hodně na About you, mají tam poštovné i vrácení zdarma, takže když Ti něco nesedí tak pošleš zadarmo zpátky, pak ještě hodně na Altisportu a taky občas na Lidl.cz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
22.3.21 10:25

@Oliverka28 about you na tohle dobrý objednáš troje boty zkusíš a dvoje jim pošleš zpět :lol: samozřejmě že to není žádný extra zázrak přebaluji to kousek od stříbra z velkých krabic z nápisem China to germany :lol: a dost často vrácené zboží dostane jen nový obal a druhý den jede o dům dál :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.3.21 11:11
@JiříkMazlík píše:
@Oliverka28 about you na tohle dobrý objednáš troje boty zkusíš a dvoje jim pošleš zpět :lol: samozřejmě že to není žádný extra zázrak přebaluji to kousek od stříbra z velkých krabic z nápisem China to germany :lol: a dost často vrácené zboží dostane jen nový obal a druhý den jede o dům dál :mrgreen:

A co jiného by s tím vráceným zbožím měli dělat, vyhodit? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
22.3.21 11:13

Ahoj, divil jsem se, že oficiální adidas shop má některé kusy docela levné. Asi před měsícem jsem si tam kupoval zimní bundu za 699 a je super..Dokonce to přivezli hned ten den po objednávce :D Ale nevím, jak tam jsou ceny teď. Zkus ještě sportisimo nebo hervis. A ještě LIDL shop!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
22.3.21 11:15

Ja na reserved, libi se mi jejich veci a co objednam, to mi sedi, maji dopravu i dobirku zdarma a 10% slevu za prihlaseni k newsletteru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
22.3.21 11:53

@Sabatecka_slanina no to ne proč vyhazovat ale je smutné když ho vrátíš třeba špinavé a dostanete to někdo jiný :mrgreen:
Táta dělal tam kde to bali a prostě ty vratky nikdo nezkoumal. Jen nový pytel nálepka a šup přepravci ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2634
22.3.21 12:39

Koukala jsem na to vaše Aboutyou, ale teda nevím, přijde mi to hrozně drahé… Taky potřebuji bundu, hledám a nenacházím. A nebo nacházím za 3000+. Lidl doporučuji na trička, ale na bundy ne, kvalitou jsou poměrně špatné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1825
22.3.21 16:37

@modravlocka Mě to tam přijde taky teda drahý, ale těžko říct, možná neumíme hledat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.3.21 21:23

@JiříkMazlík jo tak, no to zboží by samozřejmě měl někdo kontrolovat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.3.21 21:36

Mrkni na sinsay. Ja si tam objednavala kabelky a pro dceru obleceni a super i za rozumnou cenu :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14234
23.3.21 10:27

Jo Sinsay cenově super, kvalita horší..Co HM? do včera měli zrovna slevu na vše :?
Nebo co Bonprix, ale tam mi příjde, že to trvá, než to pošlou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
607
23.3.21 10:36

Tak zaleží do kolika peněz. Ale minulý týden jsem narazila na stránky bezvasport, a udělala jsem si tam objednávku fakt za slušný peníz, na netu jsem našla ještě slevový kód na 25%. Prodávají tam i některé značky co na zootu, ale teda levněji. U každého produktu je i napsaná doba doručení.

Jinak objednávám na zalandu, about you a zootu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.3.21 21:57

Mám ráda Gate shop, na sportovní věci Decathlon. Posílají do Zásilkovny. Jinak Lidl shop. A super levné věci mají na eshopu Genesis, ale je to sekáč. Nicméně doprava myslím nad 300 zdarma a pokud máte ve městě Penguin box na vyzvednutí, tak tam se to dá vyzvednout kdykoliv, jen ti pošlou kód na otevření schránky. A taky si myslím, že možná Vietnamci by prodali… Viděla jsem tam teď paní obhlížet boty, Vietnamec nic neříkal, že by byly neprodejné :oops: půjdu tam teď zjistit, jestli by mi neprodal papuče :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat