Kde koupit mobil v eshopu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
claire2
Kecalka 312 příspěvků 14.12.18 11:14
Kde koupit mobil v eshopu

Zdravím :)

můžete mi prosím poradit e-shop z kterého objednat mobilní telefon..vím že na heurece si můžu dočíst názory a rezence..ale když jsem si je projížděla tak bych neobjednala snad nikde :D proto mě zajímají vaše zkušenosti :) objednávala jste některá tady: https://www.mironet.cz/ https://www.levnejmobil.cz/ https://www.allmobile.cz/ https://www.mobiltel.cz/
popř. prosím napište kde jste objednávaly :) děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 7071 příspěvků 14.12.18 11:16

Já elektroniku jedině přes alzu. Ty jsou opravdu spolehlivý a rychlý a když srovnám ceny nejsou nijak předražený.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 2227 příspěvků 14.12.18 11:18

Před 2 roky na imobily.cz, měli tenkrát super ceny a vše ok. Teď už tam ale prodávají jen pár vybraných modelů a ceny taky nic moc. A před měsícem jsem brala z eshopu datart.cz, měli akci -20% na Huawei ;)

claire2
Kecalka 312 příspěvků 14.12.18 11:22

@Kriss Tina alzu bych taky brala..ale telefon který chci tam mají o 2 tis. dražší @Lainaire8 sháním samsung :)

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 2227 příspěvků 14.12.18 11:27
@claire2 píše:
@Kriss Tina alzu bych taky brala..ale telefon který chci tam mají o 2 tis. dražší @Lainaire8 sháním samsung :)

Ty tam byly taky, Samsung a Huawei -20%, já si brala Huawei. :) chce to sledovat akce a reklamy, občas se to vyplatí. Teď na Black Friday tam taky něco bylo.

Tichošlápek
Extra třída :D 11582 příspěvků 14.12.18 11:29

Mironet je v pohodě, celkově elektroniku nakupuji na czc nebo tam. Alza je zbytecne draha

claire2
Kecalka 312 příspěvků 14.12.18 11:31

@Lainaire8 škoda, že jsem se nerozhoupala dříve :zed: @Tichošlápek náhodnou o nějakém slevovém kódu teď nevíte? :)

Tichošlápek
Extra třída :D 11582 příspěvků 14.12.18 11:33

@claire2 tak to nevim, ale když to zadas do vyhledávače, tak ti to najde pokud zrovna nějaká akce běží

Kaci89
Kecalka 289 příspěvků 14.12.18 11:59

Pockej po vanocich na vyprodeje :mavam:

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2258 příspěvků 14.12.18 12:01

Já koupila na Huramobil díky jejich video recenzím - měli dobrou cenu a zdá se mi, že v recenzi nekecali. Druhý mobil máme z Alzy, ale nešlo tolik o funkce, spíše o baterii a výkon, hledali jsme mobil pro dítě. Měli zrovna o tisícovku nižší cenu než konkurence.

claire2
Kecalka 312 příspěvků 14.12.18 12:03

@Kaci89 no.. tím si právě nejsem jistá jestli budou.. jestli to nebude jak s black friday :D

ježibaba123
Kecalka 265 příspěvků 14.12.18 12:33

Kupovala jsem na obou e-shopech a v pohodě.

claire2
Kecalka 312 příspěvků 14.12.18 12:38

@ježibaba123 obou eshopech..myslíte mironet a levnejmobil? :)

ježibaba123
Kecalka 265 příspěvků 14.12.18 12:45

@claire2 myslím Mironet a mobiltel.

Kriss Tina
Kelišová 7071 příspěvků 14.12.18 13:04

@claire2 jinak pokud to teda nehoří, počkala bych po novém roce, teď mají ceny natažené aby vydělali na lidech, kteří blbnou a nakupují všechno těsně před vánoci.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >