Je tato televize (Thomson) dobrá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Monika7878
Kecalka 103 příspěvků 08.12.18 20:26
Je tato televize (Thomson) dobrá?

Myslíte si, že by byla tato televize dobrá a vyplatí se koupit, nebo ji třeba někdo máte?

https://m.alza.cz/…d5308501.htm

Zaujala mě ta cena, za ty peníze toho nabízí docela dost a Thomson mi připadá jako slušná značka. Nebo nějaká alternativa? Pokud máte tip na jinou, měla by to být Smart TV s úhlopříčkou 32, s možností vložení Skylink satelitní karty přímo do televize (tedy bez dodatečného set-top boxu).
Pokud jde o velikost, tak větší by se kvůli uspořádání nábytku nevešla, pokud tedy nepřestěhuju půl pokoje, což se mi jenom kvůli televizi zrovna moc nechce a úhlopříčka 32 mi stejně připadá tak akorát.
Díky za rady.

Reakce:
Halamka
Závislačka 3698 příspěvků 08.12.18 23:16

Máme podobnou Thomson, 80 cm a spokojenosr. Funguje už tři roky, což za tu cenu je super. Cena byla taky cca 5t a taky z Alzy.

Monika7878
Kecalka 103 příspěvků 08.12.18 23:35

Díky, právě že ji mají v akci a za čtyři a půl mi to přijde jako výhodné.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >