Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Dobrý den,
Otázka zní jasně 😀 kde koupit neprůhledné leginy? Ať koupím jakýkoli, jsou průhledný😀 😀
Díky za odpověď!
Určitě Lelosi. Mám od nich dvoje a naprostá pecka, určitě budu pořizovat další.
Za mě super poměr - cena legíny z Decathlonu. Stály mě 329Kč, neprůhledné nejsou, krásně tvarují a průhledné nejsou.
Příspěvek upraven 24.08.21 v 21:44
@Aduš8 píše:
Za mě super poměr - cena legíny z Decathlonu. Stály mě 329Kč, neprůhledné nejsou, krásně tvarují a neprůhledné nejsou.
Neprůhledné nejsou
![]()
@Noelia_Z píše:
Dobrý den,
Otázka zní jasně 😀 kde koupit neprůhledné leginy? Ať koupím jakýkoli, jsou průhledný😀 😀
Díky za odpověď!
A co přesně shanis? Já mám teď zálusk na Calzedoňii…Dělali takový ten elastakovy typ.
Mám Decathlon a jsou skvělé. Mám ty nejlevnější černé a šedé.
Jsem Legínový maniak ![]()
Mám doma calzedonii - super
Decathlon - ještě více super poměr cena/kvalita
Lelosi - tak těch mám doma asi 12×. Cena je vyšší, ale co se týká materiálu, tak pro mě je prostě nejpříjemnější, ale pozor na velikost. Pokud ti budou malé, tak prosvítat trochu budou a taky kopírují přesně postavu, takže je vidět i blbá celulitida.
Jestli si ale štíhlá a legíny nenosíš jen doma, tak bych Lelosi zvolila jako č.1 ![]()
@Bubla Bůčková jeee sorry, průhledné nejsou
já tady u toho drbu ![]()
@Noelia_Z píše:
Dobrý den,
Otázka zní jasně 😀 kde koupit neprůhledné leginy? Ať koupím jakýkoli, jsou průhledný😀 😀
Díky za odpověď!
Holky vim, ze jsem mimo, ale nejak nechapu k cemu leginy nosit..bud to dziny, nebo sukni plus silonky, co supluji keginy?. Nosit je misto kalhot je to tatal mimo, pripada mi to buranske. Napadaji me snad nejake ke kolenum na doma, cviceni ale to radeji teplaky.. ![]()
Za mě lidl ale ty leginy na sport ne ty obyč. Krásné elestakovy ale vzít si fakt svou velikost ja si jedny vzala o číslo menší a leze mi zadek ![]()
@lilith1 píše:
Holky vim, ze jsem mimo, ale nejak nechapu k cemu leginy nosit..bud to dziny, nebo sukni plus silonky, co supluji keginy?. Nosit je misto kalhot je to tatal mimo, pripada mi to buranske. Napadaji me snad nejake ke kolenum na doma, cviceni ale to radeji teplaky..
Já je nosím ve stylu tohohle. Nosím je, když chci něco pohodlnějšího než džíny nebo klasické kalhoty.
Ale je pravda, že můj manžel taky legíny nesnáší a vždycky mi říká, proč jdu ven v teplákách ![]()