Reklama

Kde nakoupit vybavení kuchyně?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.11 07:16
kde nakoupit vybavení kuchyně?

Ahoj.
Najde se někdo, kdo zrovna zařizuje nebo zařizoval kuchyni?? Čeká mě nákup dá se říct skoro všeho. Máme jen jídelní soupravu a hrnce, ale takové ty nezbytné drobnosti a blbůstky mě čekají. Tedy chci zatím to nejnutnější k vaření, vychytávky a zlepšováky pořídím časem. Takže jde o prkýnka, naběračky, struhátka, otvíráky, misky, nože, sklenice,kořenky… Prostě věcí spoustu.

Kde jste tyto věci kupovali?? V kamenném obchodě nebo někde na netu?? Znáte nějaký obchod s dobrými cenami?
Jaká značka se vám osvědčila?? Zatím máme vše od tescomy, ale nějak na tom netrvám, stačí, když mi to po pár umytí v myčce nezrezne :lol:

Máte nějaké tipy?? Jaké věci určitě koupit a kde případně ušetřit?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

wape
Závislačka 3356 příspěvků 17.03.11 07:20

Dobře a výhodně se dá hodně věcí pořídit v IKEA :-)
Jinak mám Tescomu :-) A asi vlastně nic jiného :-)

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.11 07:21

No to jsem zapomněla napsat, že IKEA mě sice napadla, jenže máme ji daleko :-?

pryfish
Závislačka 2508 příspěvků 17.03.11 08:17

hrnce a tyhlety serepatičky opravdu doporučuji tescomu, mám i hrnce fisler (tusim ze se to tak pise) a jsou taky dobry a bezproblemovy …
nože mame japonské přímo z japonskeho eshopu ostrejší než cokoliv, ale sou fakt hodně křehký :)
sejtka, skrabky… neco od tescomy, neco z ikea… prkýnka bych tam nekupovala nic nevydržej…
ja bych ti doporučila jit na tescomu na netu a objednat to z netu, mas to nejjednodusi a nemusis hnout prstem :)

Stensa
Ukecaná baba ;) 1659 příspěvků 17.03.11 08:26

Ahoooj :mavam:
Tak nás taky čeká to samý, a nakonec ikdyž máme Ikeu daleko tak pojedem tam.A už máš myčku? :-)

Pipet
Generální žvanilka 24089 příspěvků 17.03.11 08:27

Ty základní věci a tak budou mít určitě i v nějakém hyper Tescu, Globusu… (V Tescu určitě i Tescoma)
A jinak fakt ta Ikea, udělejte si výlet :-D

olejnice
Závislačka 4967 příspěvků 3 inzeráty 17.03.11 08:29

Taky mám téměř veškeré vybavení Tescoma, já objednávala z netu, a to tady:

http://www.tescomastore.cz/

a tady odtud mám nádobí - talíře, hrnky, skleničky…

http://www.sklo-nadobi.cz/

Jen napíšu, že jednu sadu skleniček mi poslali jinou barvu než jsem objednala, když jsem jim to napsala, omluvili se a poslali správné balení bezplatně s tím, že přeposílání tam a zpět je drahé, tak ať si nechám i ty původně zaslané. :wink:

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.11 08:29

My tu Ikeu asi nedáme :nevim: Máme to 140 km a museli bychom kupovat dálniční známku, takže by se to až tolik nevyplatilo :think: A jak se znám, nakoupila bych tam spoustu jiných blbostí s tím, že se tam zas hoodně dlouho nedostaneme :mrgreen:

Myčku ještě nemáme, ani kuchyni. Ale bude brzo. :dance: Chci tyhle drobnosti nakoupit teď, když mám trochu času na výběr. Pak budeme vybírat dražší věci, tak chci mít toto z krku. Ale myčka bude :dance: :dance:

Dice
Extra třída :D 10048 příspěvků 17.03.11 08:52

Ahojky, víš co..já jsem z Brna, takže možnosti veliký a takovýhle věci do kuchyně jsem jela kupovat do Ivančic, kousek od Brna, bydlí tam poblíž moje babička. Koupila jsem všehcno vařečky, šufánky, štouchadlo, a spoustu dalších věci. Jako lidový ceny a nedá se to srovnat s kvalitou v ikeii- teda podle me. Z ikei mam par veci, myslim že asi spis dekorační, do kuchyně akorát plastový prkýnka, jinak nic nemám ráda ten jejich design. Být tebou vyrazím fakt na maloměsto a nakoupíš všechno a za levněji. :-)

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.11 08:55
Dice píše:
Ahojky, víš co..já jsem z Brna, takže možnosti veliký a takovýhle věci do kuchyně jsem jela kupovat do Ivančic, kousek od Brna, bydlí tam poblíž moje babička. Koupila jsem všehcno vařečky, šufánky, štouchadlo, a spoustu dalších věci. Jako lidový ceny a nedá se to srovnat s kvalitou v ikeii- teda podle me. Z ikei mam par veci, myslim že asi spis dekorační, do kuchyně akorát plastový prkýnka, jinak nic nemám ráda ten jejich design. Být tebou vyrazím fakt na maloměsto a nakoupíš všechno a za levněji. :-)

To já bydlím na maloměstě :mrgreen: Je tu jedna prodejna Tescomy a dvě „kuchyňky“, kde prodávají tak nějak všechno. Tak právě váhám, jestli vše nakoupit v takovém nějakém obchodě nebo objednat z netu rovnou tescomu :nevim: Zatím s ní mám jen dobré zkušenosti, kromě jedné značky nožů, ale tu samo neobjednám :lol:
Pak je tu tesco, kde je jedna ulička s nádobím, něco málo v albertu a kaufu a to je tak vše.

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 17.03.11 09:17

to tam nemas v okoli nejake „vetsi“ mesto? Tescoma ma uz i kamenne obchody v kazdem meste ne… :think:

Stensa
Ukecaná baba ;) 1659 příspěvků 17.03.11 09:22
madi píše:
My tu Ikeu asi nedáme :nevim: Máme to 140 km a museli bychom kupovat dálniční známku, takže by se to až tolik nevyplatilo :think: A jak se znám, nakoupila bych tam spoustu jiných blbostí s tím, že se tam zas hoodně dlouho nedostaneme :mrgreen:Myčku ještě nemáme, ani kuchyni. Ale bude brzo. :dance: Chci tyhle drobnosti nakoupit teď, když mám trochu času na výběr. Pak budeme vybírat dražší věci, tak chci mít toto z krku. Ale myčka bude :dance: :dance:

My to taky máme těch 140km.Ale už se právě těšim jak nakoupim i spoustu jiných,určitě „potřebných“ věcí :mrgreen: Jinak zrovna kuchyň předěláváme :roll: a teda budu ráda až to bude hotový.Toho bordelu :zed: Jinak myčku jsem si už vybrala :dance:

Angelina987
Ukecaná baba ;) 1763 příspěvků 17.03.11 09:35

Ahoj, já mám většinu Ikea - taky to máme daleko, ale vyplatí si udělat si výlet. Jinak hrnce mám tefal ingenio a do myčky je to absolutně bezkonkurenční nádobí…
Tescoma mám jen takové ty věci jako otvíráky, paličku an maso atd.
Jinak opravdu stačí Ikea

mooch
Extra třída :D 13724 příspěvků 17.03.11 09:41

Kromě Ikey a Tescomy ještě Makro.

MarketaJ
Závislačka 4242 příspěvků 17.03.11 09:43

Hrnce z Ikei nedoporučuju, to fakt Tescomu nebo Tefal.
Jinak misky, talíře atd. klidně, to maj dobrý a za dobrý ceny.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >