Kde nejlépe prodat dospělácké lyžáky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vulpes
Kelišová 5065 příspěvků 03.02.19 15:52
kde nejlépe prodat dospělácké lyžáky

Nemáte prosím nějako zkušenosti s podejem věcí tohoto typu?

Koupila jsem si předloni nové lyžáky, levné opravdu nebyly a měla jsem je na sobě přesně 2h a je to opravdu průšvih, jak mi nesednou, prostě úplně špatná koupě :-(

Ikdyž na tom budu hodně tratit, tak pořád lepší, než je doma skladovat…ale vůbec nevím, kde tohle vlastně prodávat.
Mám zkušenosti s prodejem věcé po dětech, oblečení a pod., ale kde a jak nejlépe prodat tohle?

Děkuji za zkušenosti.

Reakce:
oliš
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 03.02.19 16:13

Kdekoliv,na internetovém bazaru,na faceboku,doporučuji důkladně přeměřit,třeba i obvod kolem lýtka a klidně napsat důvod prodeje,pro mě jako kupujícího jsou přesné údaje velmi důležité,než když někdo napíše např: prodám dámské lyžáky velikost 39,to mi opravdu moc neřekne.
A nebo je další možnost,odnést boty do ski bazaru.

vulpes
Kelišová 5065 příspěvků 03.02.19 16:19
@oliš píše:
Kdekoliv,na internetovém bazaru,na faceboku,doporučuji důkladně přeměřit,třeba i obvod kolem lýtka a klidně napsat důvod prodeje,pro mě jako kupujícího jsou přesné údaje velmi důležité,než když někdo napíše např: prodám dámské lyžáky velikost 39,to mi opravdu moc neřekne.
A nebo je další možnost,odnést boty do ski bazaru.

děkuji, já ty teoretické možnosti celkem znám..... šlo mi o zkušenosti, kam jsou případní zájemci naučeni chodit.
Tak nějak tuším, že třeba na mimibazaru asi nebude ta nejsprávnější klientela.
Jakou máš tedy zkušenost s bazarovým prodejem nebo nákupem lyžáků…?

oliš
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 03.02.19 16:29

@vulpes Dětské lyžáky jsem koupila jedině přes net,sama pro sebe si je musím vyzkoušet,právě proto,že mám silná lýtka a mám je potom problém zapnout.Zkušenosti mám dobré,zkus sbazar,bazoš,hy­perizerce,urči­tě jich najdeš víc a určo to dát na Marketplace na fc,ještě mě napadlo Letgo :mavam:

Aliik
Echt Kelišová 8405 příspěvků 03.02.19 16:54

Pokud nejsou vyloženě dámského designu, tak velikosti 39-41 se ještě docela slušně prodávají pro teenagery, hlavně kluky, co jim rychle roste noha ;) Takže klidně i ten MMB. Pokud jsi je měla 2 hodiny, jsou vpodstatě nové, a pro rychle rostoucí školáky se prodávají dobře ;)

vulpes
Kelišová 5065 příspěvků 03.02.19 22:20

díky moc, ale stejně jsem trochu skeptická. Mám obavy, že všechno jmenované je zaměřené spíš na výhodné koupě hodně levného zboží.
Vzhledem k tomu, že mě ty lyžáky stály skoro 9tis, tak i s velkou ztrátou bych za ně třeba 5tis ráda dostala. To je přeci jenom pořád tak 2× tolik, než co stojí blbo-přeskáče ve Sportissimu nové. Kupující by tedy měl být někdo, kdo ví, co a proč si kupuje, nikoli socka shánějící cokoli levného.
Osobně bych si zrovna tohle a za takovou cenu nikdy na Bazoši, Marketplace nebo nedej bože Mimibazaru nikdy nekupovala.

Stejně jako třeba barefoot botky prodávám ve specializovaných skupinkách, kde všichni vědí, co a proč chtějí a co to stojí, zatímco ve skupinkách typu „maminky z Bruntálu“ se očekává, že obnošená bota stojí max. 50Kč.

Nějak bych očekávala úspěch spíš v tématicky zaměřené skupině na FB nebo podobně založeném diskuzním fóru… No, nevadí, jdu zapátrat a kdyžtak pokus-omyl ;)

Nairol
Echt Kelišová 8836 příspěvků 04.02.19 10:41

Zkusila bych bazar na snow.cz

Nebo bych zkusila nejaky lepsi bazar u vas. Takovy, kde tomu rozumi a dokazi posoudit kvalitni botu, za kterou ti nabinou i odpovidajici cenu. Samozrejme ne takovou, za kterou jsi je poridila, ale lepsi nez nekdo, kdo se specializuje na preprodej vybaveni na skolni kurzy.

Je to, jak pises, na bazosi, MMB apod. se shani co nejlevnejsi veci a tam moc sanci nevidim.

lucynka25
Echt Kelišová 8666 příspěvků 04.02.19 20:22

@vulpes já takové věci jako lyže, lyžáky, kola, brusle dávám do bazaru se sportovním vybanením, s prodavačem se dompluvíme co bych za ně chtěla, on řekne, zda je to reálné a přihodí k cenovce 25%, takže jsem chtěl za brusle 1000,–, napsal cenu 1250,– a zanedlouho volal, že je prodáno ;) ale rozhodně neotálej, už je únor a to je dost pozdě si myslím..

vulpes
Kelišová 5065 příspěvků 04.02.19 22:48

@Nairol @lucynka25 díky moc oběma!

když je neprodám letos, tak zkusím příští rok.....beztak mi leží doma už 2 sezony (to je tak, když si někdo kupuje hekticky vybavení na lyže pár týdnů po porodu a nedochází mu, že se nikam pár let nedostane :mrgreen: )

lucynka25
Echt Kelišová 8666 příspěvků 04.02.19 22:53

@vulpes :mrgreen: tak at dobre prodas :mavam:

Hanka1
Extra třída :D 14000 příspěvků 04.02.19 22:54

Zkus Letgo, hodne lidi bere veci podle mista. Ja takhle prodala znackovou malo pouzivanou nebo nevyhovujici kosmetiku a parfemy. Vzdy jsem napsala duvod prodeje a realne nafotila…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >