Kde plavat v Praze s 8 mesicnim ditetem

26
4.12.06 21:20

Kde plavat v Praze s 8 mesicnim ditetem

ahoj nemate nekdo tip kde v Praze plavat s 8m.ditetem kde by byl bazen jen pro deti (ne pro verejnost). diky moc

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6973
5.12.06 09:02

Ahojky, my jsme chodili plavat na Homolku- bazén v areálu ZŠ Weberova. Chodí tam sice děti ze ZŠ, ale bazén je pořád konrolovanej. Právě kvůli tomu, že patří základce. Jedná se o plavání Betynka- mají i webovky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Plavecké kalhotky

  • (5) + 10 recenzí

Plenky Extra Care

  • (5) + 10 recenzí

Dětský plováček

  • (5) + 1 recenze