Kde prodat výdělečné webovky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  24.02.18 10:56
Kde prodat výdělečné webovky?

Ahoj, mám dvoje dobře vydělávající webovky. Jsem živnostník, nemám firmu, chci prodat tedy jen webovky a know how(ne společnost s r. o. ani a. s.).Z časových důvodů už nechci pokračovat. Poradíte mi, kde mohu webovky na internetu nabídnout? Přímo, bez prostředníka. Webtrh se mi neosvědčil, ani FCB skupiny. Děkuji :kytka: Anonym osob. důvody

Reklama

Reakce:

belladonna
Ukecaná baba ;) 2370 příspěvků 24.02.18 11:12

webtrh.cz,

až teď dočítám, že se ti neosvědčil, tak to jo.. Tak snad prodáš jinde :kytka:

Příspěvek upraven 24.02.18 v 11:20

ebroker777
Povídálka 38 příspěvků 24.02.18 11:17

Jestli jsou v anglickém jazyce, tak na *** edit admin - odstraněn odkaz

Anonymní  24.02.18 11:25

@ebroker777 česky…

Almatka
Kelišová 6736 příspěvků 24.02.18 11:46
@Anonymní píše:
Ahoj, mám dvoje dobře vydělávající webovky. Jsem živnostník, nemám firmu, chci prodat tedy jen webovky a know how(ne společnost s r. o. ani a. s.).Z časových důvodů už nechci pokračovat. Poradíte mi, kde mohu webovky na internetu nabídnout? Přímo, bez prostředníka. Webtrh se mi neosvědčil, ani FCB skupiny. Děkuji :kytka: Anonym osob. důvody

Pokud máš zájem, tak poprsoím SZ s tím, co nabízíš. Brouzdám a přemýšlím, co bych mohla dělat. POkud to tedy není prodej lisů s oblečením či second hand:) Jinak mě zajímá vše…

Almatka
Kelišová 6736 příspěvků 24.02.18 11:47

Jo a to není, že bych tím opovrhovala, jen prostě mi to přijde dost nestabilní…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Ani fekálie by vás neměly odradit! Proč je Dubrovník tak oblíbenou destinací?

Před pár dny tisíce českých turistů pobavila zpráva o tom, že chorvatské... číst dále >

Pouze pro plnoleté! Junckerovu líbačku se Zemanem by ocenil i Brežněv

Videa zpitého předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera v průběhu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama