Kde prodat výdělečné webovky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 10:56
Kde prodat výdělečné webovky?

Ahoj, mám dvoje dobře vydělávající webovky. Jsem živnostník, nemám firmu, chci prodat tedy jen webovky a know how(ne společnost s r. o. ani a. s.).Z časových důvodů už nechci pokračovat. Poradíte mi, kde mohu webovky na internetu nabídnout? Přímo, bez prostředníka. Webtrh se mi neosvědčil, ani FCB skupiny. Děkuji :kytka: Anonym osob. důvody

Reakce:
belladonna
Závislačka 2892 příspěvků 24.02.18 11:12

webtrh.cz,

až teď dočítám, že se ti neosvědčil, tak to jo.. Tak snad prodáš jinde :kytka:

Příspěvek upraven 24.02.18 v 11:20

ebroker777
Stálice 51 příspěvků 24.02.18 11:17

Jestli jsou v anglickém jazyce, tak na *** edit admin - odstraněn odkaz

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 11:25

@ebroker777 česky…

Almatka
Kelišová 6875 příspěvků 24.02.18 11:46
@Anonymní píše:
Ahoj, mám dvoje dobře vydělávající webovky. Jsem živnostník, nemám firmu, chci prodat tedy jen webovky a know how(ne společnost s r. o. ani a. s.).Z časových důvodů už nechci pokračovat. Poradíte mi, kde mohu webovky na internetu nabídnout? Přímo, bez prostředníka. Webtrh se mi neosvědčil, ani FCB skupiny. Děkuji :kytka: Anonym osob. důvody

Pokud máš zájem, tak poprsoím SZ s tím, co nabízíš. Brouzdám a přemýšlím, co bych mohla dělat. POkud to tedy není prodej lisů s oblečením či second hand:) Jinak mě zajímá vše…

Almatka
Kelišová 6875 příspěvků 24.02.18 11:47

Jo a to není, že bych tím opovrhovala, jen prostě mi to přijde dost nestabilní…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdrcující kritika Vémoly: Fejkový zápasník, vybírá si slabé soupeře, říká trenér MMA

Jsem česká jednička! Tuto větu donekonečna opakuje nejslavnější tuzemský MMA... číst dále >

Skončí nájezdy opilců? Palma de Mallorca zavádí vysoké pokuty za pití na ulici

Obyvatelům metropole Baleárských ostrovů Palma de Mallorca došla trpělivost s... číst dále >