Reklama

Kde prodat výdělečné webovky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 10:56
Kde prodat výdělečné webovky?

Ahoj, mám dvoje dobře vydělávající webovky. Jsem živnostník, nemám firmu, chci prodat tedy jen webovky a know how(ne společnost s r. o. ani a. s.).Z časových důvodů už nechci pokračovat. Poradíte mi, kde mohu webovky na internetu nabídnout? Přímo, bez prostředníka. Webtrh se mi neosvědčil, ani FCB skupiny. Děkuji :kytka: Anonym osob. důvody

Reklama

Reakce:

belladonna
Ukecaná baba ;) 2448 příspěvků 24.02.18 11:12

webtrh.cz,

až teď dočítám, že se ti neosvědčil, tak to jo.. Tak snad prodáš jinde :kytka:

Příspěvek upraven 24.02.18 v 11:20

ebroker777
Povídálka 40 příspěvků 24.02.18 11:17

Jestli jsou v anglickém jazyce, tak na *** edit admin - odstraněn odkaz

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 11:25

@ebroker777 česky…

Almatka
Kelišová 6757 příspěvků 24.02.18 11:46
@Anonymní píše:
Ahoj, mám dvoje dobře vydělávající webovky. Jsem živnostník, nemám firmu, chci prodat tedy jen webovky a know how(ne společnost s r. o. ani a. s.).Z časových důvodů už nechci pokračovat. Poradíte mi, kde mohu webovky na internetu nabídnout? Přímo, bez prostředníka. Webtrh se mi neosvědčil, ani FCB skupiny. Děkuji :kytka: Anonym osob. důvody

Pokud máš zájem, tak poprsoím SZ s tím, co nabízíš. Brouzdám a přemýšlím, co bych mohla dělat. POkud to tedy není prodej lisů s oblečením či second hand:) Jinak mě zajímá vše…

Almatka
Kelišová 6757 příspěvků 24.02.18 11:47

Jo a to není, že bych tím opovrhovala, jen prostě mi to přijde dost nestabilní…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama