Kde sbalit policajta?

Anonymní
23.9.19 18:52

Kde sbalit policajta?

Párkrát jsem měla období, kdy mě dost přitahovali speciálně policisti. Ted' mě to zase přepadlo a ráda bych s nějakým něco měla. Nějaký úlet nebo románek. Dost mě to bere ta představa. Kde se dá nějaký „sbalit“? Moc často je nepotkáte… Ideální kdyby ve službě balil mě :mrgreen:

Příspěvek upraven 23.09.19 v 19:00

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12871
23.9.19 18:53

Se nech zatknout, budeš mít široký výběr. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.9.19 18:54
@Anonymní píše:
Párkrát jsem měla období, kdy mě dost přitahovali speciálně policisti. Ted' mě to zase přepadlo a ráda bych s nějakým něco měla. Nějaký úlet nebo románek. Dost mě to bere ta představa. Kde se dá nějaký „sbalit“?

Asi bych se podíval po hospodě/restauraci kam chodí na oběd. Tj. někde v okolí policejní stanice?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20152
23.9.19 18:54

Zacnou plesy, pockej si na polocejni a mas to :mrgreen:…Ale jako opravdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.9.19 19:00

Me se tehdy libil jeden co delal pochuzkare po centru Prahy. Byla jsem mlada narovinu jsem si rekla o cislo. Parkrat jsme se videli, ale nic vic

• Nahlásit
  • Citovat
20152
23.9.19 19:04

Zalezi co hledas, porad prepisujes hlavni prispevek :think:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
836
23.9.19 19:08
@Anonymní píše:
Párkrát jsem měla období, kdy mě dost přitahovali speciálně policisti. Ted' mě to zase přepadlo a ráda bych s nějakým něco měla. Nějaký úlet nebo románek. Dost mě to bere ta představa. Kde se dá nějaký „sbalit“? Moc často je nepotkáte… Ideální kdyby ve službě balil mě :mrgreen:Příspěvek upraven 23.09.19 v 19:00

No tak to asi bude nejlepší si na to někoho najmout… ať na sebe hodí uniformu, předstírá, že je policista ve službě a jede po tobě :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20152
23.9.19 19:09

Jako pak staci jit fakt do mesta a hodit rec s chlapama ve sluzbe :lol:,Mestaci jsou zrovna srdcari vstricni, otoci radi po zenskych. Jestli hledas vyssi level, to uz je jina.Taky musis neco nabidnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.9.19 19:10
@zu.syk
@zu.syk píše:
No tak to asi bude nejlepší si na to někoho najmout… ať na sebe hodí uniformu, předstírá, že je policista ve službě a jede po tobě :mrgreen:

Tak to rozhodne ne, fakt musi byt pravy policajt, jinak to postrada ten naboj :D

• Nahlásit
  • Citovat
836
23.9.19 19:11
@wildcherry píše:
Jako pak staci jit fakt do mesta a hodit rec s chlapama ve sluzbe :lol:,Mestaci jsou zrovna srdcari vstricni, otoci radi po zenskych. Jestli hledas vyssi level, to uz je jina.Taky musis neco nabidnout.

Třeba by tak mohla narazit i na prince na koni :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.9.19 19:11
@wildcherry píše:

Spis statniho…jinak je mi 21,atraktivni to by nebyl problem, jen neni moc prilezitost u nas

• Nahlásit
  • Citovat
836
23.9.19 19:13
@Anonymní píše:
Spis statniho…jinak je mi 21,atraktivni to by nebyl problem, jen neni moc prilezitost u nas

Ti nevím, asi se nakonec fakt budeš muset nechat sebrat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.9.19 19:16

Jednou mi statni vezli ztracenou obcanku domu :mrgreen: po 22h normalne, ufff, ted bych toho vyuzila jinak

• Nahlásit
  • Citovat
584
23.9.19 19:17
@Anonymní píše:

V sobotu se hrálo derby Sparta : Slavie, jsi mohla vzít tři čtyři světlice a hodit je na hrací plochu!! Měla by jsi chlapů ze speciálního nasazení a se speciálním výcvikem plný anton :pankac: :pankac: :cert: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
836
23.9.19 19:19
@Nnaud2 píše:
V sobotu se hrálo derby Sparta : Slavie, jsi mohla vzít tři čtyři světlice a hodit je na hrací plochu!! Měla by jsi chlapů ze speciálního nasazení a se speciálním výcvikem plný anton :pankac: :pankac: :cert: :mavam:

Nebo tam mohla vběhnout a ukázat holou prdel… to by taky zapůsobilo, si myslím :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama