Kde sbalit policajta?

Napsat příspěvek
20563
23.9.19 19:45

Ale jinak te chapu, ne ze ne :mrgreen:.Ale proste vim, ze ac super chlapi, tak porad stejni no :jazyk:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
588
23.9.19 19:47
@wildcherry píše:
To maji hasici :lol:

Já vím, ale Kačus82 psala, že se ji líbí hasiči, tak to bylo směrem k ní.
Můžu se tě na něco zeptat v soukromé zprávě?? Tuhle mě zaujal jeden tvůj příspěvek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.9.19 19:47
@Nnaud2 píše:
A co se ti na nich líbí?? Že mají dlouhou hadici?? :cert: :cert: :kytka: :think:

Ty jsi blba :lol: tady jednou byli na zasahu (utopeni) a hlidali a meli sundany ty uniformy do pul tela a tam ty obtahly trička a svaly a taaaak se smali, malem jsem si ty hadice sla prohlidnout :mrgreen: pak jsme s kamoskou planovaly exkurzi jakoze s detma, haha, ale nejak jsem s nekym zacla chodit nebo co… no seslo z toho a ted jsem si vzpomnela :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.9.19 19:48
@Anonymní píše:
Seznamka neni ono :lol: a spis budou psat ti, co lzou

Kazdyho vyzvi, at ti posle fotku z prace. To nepobezej do pujcovny :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.9.19 19:54

Nás s kámoškou kdysi odvezli v noci domů. Byly asi tři ráno, my čekali na noční bus a jelo kolem policejní auto. Za chvíli jeli zpátky a zastavili u nás a prý jestli se nebojíme a nechcem radši odvést. Tak jsme jely a celou cestu nás nenápadně oťukávali, hlavně teda kámošku, ale já stejně neměla zájem, měla jsem v té době přítele. :lol: Tak to můžeš zkusit…

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
10237
23.9.19 19:57
@Burj Chalifa píše:
vstup do služebního poměru a polezou ti ušima :palec:

Máš pocit, že slečna co neumí najít policajtskou hospodu u nich ve městě má nárok projít přes psychotesty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20563
23.9.19 19:57
@Nnaud2 píše:
Já vím, ale Kačus82 psala, že se ji líbí hasiči, tak to bylo směrem k ní.
Můžu se tě na něco zeptat v soukromé zprávě?? Tuhle mě zaujal jeden tvůj příspěvek

No jasne, pisni :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.9.19 19:59
@Ou píše:
Máš pocit, že slečna co neumí najít policajtskou hospodu u nich ve městě má nárok projít přes psychotesty?

To neboj, tam by me byla skoda, to je pro babochlapy… a policajtska hospoda u nas? Jojo, urcite.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.9.19 20:00

Já jsem se vždy seznámila s policajtama když jsem byla na výslechu nebo podat TO. S nekteryma jsme dlouhodobé kamarádka. Tak, že velká šance na služebně.

• Nahlásit
  • Citovat
1095
23.9.19 20:01

@wildcherry Ja mam jednoho vysoce postaveneho doma a sama mam spoustu kolegu, co by nad takovou nabidkou nepremysleli :D A jasne, kdyby clovek nekdy videl, jaka dokaze byt prca…Jasne ze jsou a jsme jen lidi :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.9.19 20:02

Dekuji za tema a pridavam se - jsem z policistu hotova cely zivot. Ale ja ho nechci na ulet - takovych by se samozrejme naslo. Chci ho mit doma :mrgreen: opecovavala bych ho a mela ho za pana boha :oops:
Moravskoslezsky kraj, +/- 40 let

• Nahlásit
  • Citovat
20563
23.9.19 20:02
@Kačus82 píše:
Ty jsi blba :lol: tady jednou byli na zasahu (utopeni) a hlidali a meli sundany ty uniformy do pul tela a tam ty obtahly trička a svaly a taaaak se smali, malem jsem si ty hadice sla prohlidnout :mrgreen: pak jsme s kamoskou planovaly exkurzi jakoze s detma, haha, ale nejak jsem s nekym zacla chodit nebo co… no seslo z toho a ted jsem si vzpomnela :lol: :lol: :lol:

Ted mi ukapla slina :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.9.19 20:03
@Anonymní píše:
Já jsem se vždy seznámila s policajtama když jsem byla na výslechu nebo podat TO. S nekteryma jsme dlouhodobé kamarádka. Tak, že velká šance na služebně.

Takze stat se takovym samozvanym strazcem verejneho poradku a chodit oznamovat trestne činy :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20563
23.9.19 20:03
@Kobrakai píše:
@wildcherry Ja mam jednoho vysoce postaveneho doma a sama mam spoustu kolegu, co by nad takovou nabidkou nepremysleli :D A jasne, kdyby clovek nekdy videl, jaka dokaze byt prca…Jasne ze jsou a jsme jen lidi :palec:

Tak tak :palec: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.9.19 20:12
@Anonymní píše:
Seznamka neni ono :lol: a spis budou psat ti, co lzou

Tohle nefunguje, overeno a zkouseno mockrat :nevim: :think: :?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama