Kde se dájí na netu sehnat nejlevněji kapsle Dolce gusto?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5702
27.12.13 20:36
Ty kapsle jsou v pohodě, Dolce dělá kapslí více, jen třeba na našem trhu nejsou všechny, já třeba některý druhy vozím z německa, protože tady nejsou k mání.
@Madel píše:
Našla jsem tenhle web, ale nejsem si teda jistá, jestli jsou ty kapsle originál… co myslíte?http://www.supervyprodej.cz/…-kapsle.html
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11522
27.12.13 21:02

Tak jsem se koukala a na mall.cz ted vyjde baleni na 86,33Kč

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
515
27.12.13 21:17

No tak já nebudu reagovat na to, že máme kapsle, dolce mi moc chutná a manžel mi ho kupuje vždy v akci v kaufu, ale ráda mám i překapávanou kávu, to je také o něčem jiném, to samé i turek, každopádně latté od dolce je super ať si říká každý co chce :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
479
28.12.13 22:25

@Madel kapsle z tehle stranek jsou ok a jak tu nekdo psal v Cechach nejsou vsechny druhy dostupne - proto jich tam je vic nez na oficialnim (ceskem) webu…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
742
28.12.13 23:13

@petivka super,tak ja je asi v pondeli objednam, nektery me tam dost zaujaly.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
742
28.12.13 23:17

A zkousela jste nektera tyhle? http://www.supervyprodej.cz/…mo-16ks.html
jaky jsou?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11522
28.12.13 23:21
@Madel píše:
A zkousela jste nektera tyhle? http://www.supervyprodej.cz/…mo-16ks.html
jaky jsou?

my tuhle kupuje jako obyc turka a za me dobry kafe ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4221
31.3.14 12:49

Ahoj holky,

děláte expresso od DG do větších sklenic? Na obalu je 60 ml, což je pro nás málo :mrgreen:, nebude to pak v normální sklenici břečka? Díky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8389
31.3.14 13:00

@Lendik jo to bude, jak dáš víc vody je hnuj, ale záleží na zvyku. Manžel má nejraději Baristu, ta je asi nejsilnější a nesmím mu ho udělat větší než je psáno, pak nadává. Já si zas dělám café ou lait a dám drobet víc vody a chutná mi. Chce to ozkoušet. Taky jsem byla zvyklá na větší kafe, ale teď na něj nedám dopustit, je to jak droga… :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4221
31.3.14 17:59

Majko - díky. Tak jaké expresso bych měla koupit, abych návštěvě podala expresso v normální skleničce a nebyla to břečka? :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8389
31.3.14 18:09
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4221
31.3.14 21:25

Jé, super. Ještě jsem našla Grande Aroma na 200 ml.
 Díky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5702
9.5.14 09:12

Ahoj, nevíte jestli nemá teď nějakej obchoďák kapsle v akci?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
552
9.5.14 09:24

Ahoj, Billa má teď za 99,–Kč

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5702
9.5.14 09:29

@taibi hm to je zrovna jedinej obchoďák, kterej tu nemáme :zed: :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat