Kde sehnat tuhle opičku?

2799
9.4.17 17:30

kde sehnat tuhle opičku?

Jde ještě sehnat tuhle opičku? mám jí z 80-tých let a myslím, že kolem r.2006 jsem je v obchodech viděla, ale teď vůbec netuším a už si ani nepamatuju jejich název. Pamatujete někdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

806
9.4.17 17:35

Tuším že jsem jí čas od času viděla buď u vietnamců nebo i na matějské ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1282
9.4.17 17:36

Jééé mončičák, taky je ještě mám. Jeden je cca 30let starý. Teď se dají sehnat taky.
http://www.monchichi.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49069
9.4.17 17:41

To jsou mončičáci. Ted dělají snad jen tyhle hnědé ale ty ceny :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9613
9.4.17 18:17

@Markéta80 Kolik tak dneska stojí? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49069
9.4.17 18:23

@boball 400 a víc ale jsou menší než byli ti barevní. Já jich měla a vyházela :cert: :cert: :mrgreen:. Ten růžový by se Vali 100% líbil :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9613
9.4.17 18:26

@Markéta80 Páni, to je pálka. V roce 91 jsem je dceři koupila v bazaru asi za patnáct korun, už nebyli v té době tak moderní. Musím říct že mě se líbili daleko víc než holkám. :lol: Ještě nedávno tady taky byli, ale kde je jim dneska konec. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49069
9.4.17 18:30

@boball :mrgreen: :mrgreen: navíc jsou dost malinký, Vali jsme je nenabízela protože by je určitě chtěla :mrgreen: ale už jsou jen ti hnědí a mě se právě líbili ty barevný :mrgreen: - měla jsem bílého, růžového a modrého :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2799
9.4.17 18:47

Díky za reakce, ale nevypadal Mončičák takhle? zbyli mi už jen dva, byli barevní, měli měkké obličejíky a mají v hrudi pískátko.
Ty opičky byly různě veliké, já měla tuhle malinkou a prsty jim jdou dát do uší, pusy. Obličeje mají tvrdé a nepískají.
No možná jich bylo více druhů a různé zpracování pískací, nepískací, měccí, tvrdí :lol: :nevim: ale pořád jsem měla zafixované, že se ty opice jmenovaly jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9613
9.4.17 18:47

@Markéta80 my měli pruhatého a hnědého menšího. Taky si myslím, že ti barevní byli hezčí, já osobně je neměla, v době kdy frčeli, už jsem byla dospělá, ale viděla jsem jich hodně u těch mladších a myslím, že by opravdu potěšili i dnešní děvčátka :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2799
9.4.17 18:48

@HankaS82 já si všimla odkazu až ted…no tak asi fakt Monchichi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
9.4.17 19:22
@axlpol píše:
Díky za reakce, ale nevypadal Mončičák takhle? zbyli mi už jen dva, byli barevní, měli měkké obličejíky a mají v hrudi pískátko.
Ty opičky byly různě veliké, já měla tuhle malinkou a prsty jim jdou dát do uší, pusy. Obličeje mají tvrdé a nepískají.
No možná jich bylo více druhů a různé zpracování pískací, nepískací, měccí, tvrdí :lol: :nevim: ale pořád jsem měla zafixované, že se ty opice jmenovaly jinak.

já myslím, že mončičák je oboje. my máme u babičky ještě modrýho, pak tohohle růžovýho, a hnědý, tkaovýho malýho, taky mu jde dát prst do pusy, a jednoho velkýho, tomu taky. říkali jsme mončičák všem čtyřem :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12427
9.4.17 19:38

Ten hnědej ušatej byl z Německa, u nás se prodávali ty barevní, sehnat se určitě dá, ale stojí kolem 400-500kč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2799
9.4.17 19:44

@Monchichik na tom bude kus pravdy :lol: já totiž měla jen ty barevné(to nevím kde se kupovaly),ale toho hnědého jsem dostala a třeba synovec měl velikou tu hnědou opičku cca 30cm a oni měli často i hadry z Německa od rodiny.
Vím, že ještě kolem 2006 jsem šla v Shopinu kolem nějakého hračkářství a tam byl celý regál, všech velikostí (jako jen těch hnědých opiček)tenkrát jsem ještě neměla děti, tak jsem jen prošla. Ty barevné jsem od dětství už neviděla nikde v obchodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12427
9.4.17 19:49

Já si je pamatuju, že je měli u nás v drogerii, všechny ty barevné a kamarádka měla tátu v Německu a měla toho hnědýho :), to je u mě pravej mončičák, tamto jsou jen napodobeniny :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama