Kde sháníte sex?

Anonymní
28.4.21 08:57

Kde sháníte sex?

Ahoj. Zajímal by mě vás názor/ zkušenosti. Jak řešíte to, když jste dlouho sami, nedaří se vám potkat nikoho, s kým by se zadarilo, sedli si a chodili spolu, ale mate chuť na sex? 😀 Mne osobně přijde dost blby jít třeba na seznamku a osat nějakým holkam, ze chci sex. Nebudu takhle zadonit, přijde mi to ubohé a úchylné. Je fakt, ze sem tam na nějaké rande zajdu, ale nic z toho pak stejně není. Jediný co mě napadá je už bordel, tam člověk vi na čem je 🤣 ale to mi přijde ještě pod vetsi úroveň než psát holce na seznamce o sex. Navíc je to celkem nechutný. A zase kdyby se nějaká holka i našla a třeba dala, tak to zřejmě bude nějaká stetka co dá kde komu, takže už ten bordel vyjde stejně. Proste někoho s kým trávíte čas, výlety a občas se domluvíte na sex a třeba z toho něco bude. Nejde mi úplně o sex a holku odkopnout, ale i ji nějak víc poznat, což třeba u holky z bordelu moc reálné není a u stetky ze seznamky taky ne. Kor když hromada holek má v popisku nehledam sex, nepište mi úchylné atd 🤣 Žádné kamarádky nemám, teda mám, ale ne takové kterým bych psal o sex 🥔

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7997
28.4.21 08:58

Pro chudé Anča Dlaňová a pro movité Anča z privatu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2246
28.4.21 09:02

Takze hledas proste kamosku s vyhodama, jak se rika.. seznamka je na tohle nejlepsi :nevim: kazda tam nehleda zenicha..ale o sexu psat rovnou..to se nehodi..pak jsou ale seznamky primo na sex, tam muzes psat co chces

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3937
28.4.21 09:06

Si zajdi na privát. Tě to vyjde levněji než nikam nevedoucí randíčka. Sice tam můžeš něco chytnout, ale co. Když hledáš jen sex, tak ta troška rizika tam holt je. Další moznost je si najít normální vztah a mít sex v rámci něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.21 09:07

Na jednu stranu ano. Na druhou bych rad nějaký vážný vztah. Ideální by bylo, kdyby se z toho ten vážný vztah vyklubal. Ale nevím no :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
166
28.4.21 09:18

Pohybuju se pracovně ve smíšeném kolektivu, kde všichni víme o pár jedincích (obou pohlaví), kteří by někoho rádi čistě jen na sex. Když odmyslím to, že jistou roli hraje „co je v domě, není pro mě**“, problém je v tom, že nejde jednoduše spárovat single lidi s potřebou sexu 1:1, protože když na to dojde řeč, najednou se dozvíš, že ten nepřitahuje tu, té vadí na tom to… Prostě málokdy je to čistě o samotném sexu, musíš nabídnout něco víc, co budeš mít k užitku, nějak se zatraktivnit, a to nemyslím fyzicky. Pak to půjde skoro samo. Možná knížecí rada, ale fakt to funguje. O zoufalce nikdo nestojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3937
28.4.21 09:22
@Anonymní píše:
Na jednu stranu ano. Na druhou bych rad nějaký vážný vztah. Ideální by bylo, kdyby se z toho ten vážný vztah vyklubal. Ale nevím no :mrgreen:

Jako dneska nemusíš dělat rok námluvní tanečky než smočíš. Nicméně doufat, že se ženou, co ti dá na první dobrou, vybuduješ vážný vztah, je taky trochu sázka do loterie. Jako stává se to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9722
28.4.21 09:41

Odtajni anonym a uvidíš, kolik SZ s nabídkami dostaneš! Já už tu mám jak milenky (platonicko-virtuální i eroticko-virtuální), tak i stínovou manželku! Fyzický sex je pro zaostalé jedince, my mladí a moderní szukáme on-line! :jazyk: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
801
28.4.21 09:42

Zkus Slevomat, tam maj prej všechno :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2476
28.4.21 09:43
@jege píše:
Odtajni anonym a uvidíš, kolik SZ s nabídkami dostaneš! Já už tu mám jak milenky (platonicko-virtuální i eroticko-virtuální), tak i stínovou manželku! Fyzický sex je pro zaostalé jedince, my mladí a moderní szukáme on-line! :jazyk: :mrgreen:

Dokud nemáš i virtuální tchyni, máš ještě co dohánět. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.21 09:46

Jako dnešní doba tomu teda moc nepřeje. Ani nevím jestli bordely můžou fungovat :think:
Já jsem s tímhle ale nikdy problém neměla, stačilo zajít do hospody nebo do baru a nabídek bylo… :lol: a to i od známých :nevim: Jako né že bych těch nabídek využila, ale párkrát se stalo. Ale upřímně, do vážného vztahu bych s někým takovým nešla…
Zkus se nejdřív porozhlédnout v blízkém okolí (práce, kamarádi kamarádů)

• Citovat
  • Nahlásit
2130
28.4.21 09:51

Hospody a bary zavřené, tak zbývá jen seznamka. I tam jsou holky, které jsou dlouho samy, hledají vztah, ale nebrání se fyzickému uvolnění. Můj případ před pár lety, byla jsem po rozchodu sama, chtěla jsem si zvednout sebevědomí, tak došlo na registraci na seznamce, tam na seznámení s kamarádem na sex, který mi zvedl sebevědomí natolik, že jsem si za pár týdnů našla i ten vztah…ale s někým jiným v hospodě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1127
28.4.21 10:09

Bohužel jsi v nevýhodě protože mužů, kteří chtějí jen sex, je na seznamkách až až. Zato ženy, ty chtějí v drtivé většině vztah, zvláště ty rozvedené s dítětem, kterým se nepovedlo manželství a teď hledají nového partnera do života a možná taky trochu náhradního tatínka. Tady v tom je velká nevyrovnanost a mezi muži je obrovská konkurence, proto asi každá ženská mi dá za pravdu že když se zaregistruje na seznamku, tak má stovky nabídek, většinou ale, bohužel od nadržených čuňat. Kdybys chtěl vztah, možná bys měl podstatně větší šanci na úspěch a sex z toho tak nějak vyplyne.

Moje rada: Zkus se zaměřit na hledání vztahu, ten sex je s tím přirozeně spojený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2321
28.4.21 10:15

Seznamky naprd, možná tak tinder.
Privát slušný holky jsou jen ve větších městech.. no nemoci pokud zbalis nakou a budeš ji piglovat bez kondomu vs privát kde musíš mít kondom je celkem jasné jde je násobně větší riziko že něco chytneš..
Já teda přes koníčky, a pak bary.
Za chvilku otevřou zahrádky tak budou všichni jak utržení ze řetězu..
Ale nejvíc to šlo přes koníčky ať to byla turistika, fotbal atd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62279
28.4.21 10:18
@Anonymní píše:
Ahoj. Zajímal by mě vás názor/ zkušenosti. Jak řešíte to, když jste dlouho sami, nedaří se vám potkat nikoho, s kým by se zadarilo, sedli si a chodili spolu, ale mate chuť na sex? 😀 Mne osobně přijde dost blby jít třeba na seznamku a osat nějakým holkam, ze chci sex. Nebudu takhle zadonit, přijde mi to ubohé a úchylné. Je fakt, ze sem tam na nějaké rande zajdu, ale nic z toho pak stejně není. Jediný co mě napadá je už bordel, tam člověk vi na čem je 🤣 ale to mi přijde ještě pod vetsi úroveň než psát holce na seznamce o sex. Navíc je to celkem nechutný. A zase kdyby se nějaká holka i našla a třeba dala, tak to zřejmě bude nějaká stetka co dá kde komu, takže už ten bordel vyjde stejně. Proste někoho s kým trávíte čas, výlety a občas se domluvíte na sex a třeba z toho něco bude. Nejde mi úplně o sex a holku odkopnout, ale i ji nějak víc poznat, což třeba u holky z bordelu moc reálné není a u stetky ze seznamky taky ne. Kor když hromada holek má v popisku nehledam sex, nepište mi úchylné atd 🤣 Žádné kamarádky nemám, teda mám, ale ne takové kterým bych psal o sex 🥔

když ti nejde uplne o sex, tak se seznámit normálně…asi málokterá je vstřicna k tem ciste sexuálním vztahům. Proste na rande a nechat to plynout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat