Nikdo se mnou nevydrží

Anonymní
28.4.21 08:15

Nikdo se mnou nevydrží

Dobré ráno.

Chci se trochu vypsat, svěřit možná slyšet i slova útěchy. Seznámila jsem se mužem o pár let starším než jsem já. Několik týdnů jsme si psali volali, pak se začali vídat. Byla jsem spokojená jako už dlouho ne. Předtím jsem měla poměrně deprese. Moje předchozí vztahy byly velmi špatné. Můj nejdelší přítel mě během vztahu psychicky i fyzicky trápil. Hodně mě to změnilo a nechalo šrámy. Pak jsem se seznámila s jedním, který vypadal, že je slušný a milý. Nebyl. Šlo mu jenom o sex a choval se ke mně jako kdybych nic neznamenala. Po pár týdnech jsme si řekli sbohem. A teď, jak jsem psala výše, jsem se seznámila s někým, o kom jsem si myslela, že je jiný. Denně jsme si psali a volali, když jsme byli spolu, tak jsem se nasmála jako už dlouho ne. Byla jsem šťastná. Začali jsme spolu chodit. Jeden den u mě spal a já jsem druhý den ráno zjistila, že si na záchodě vypisoval s jinou ženou. Dost mě to zamrzelo a pohltil mě strach, že jsem zase jen narazila na někoho, kdo má rozdělaných dalších pět. Řekla jsem mu to a on že je to jen jedna, co je naštvaná, že se s ní nechce vidět. Můj pohled ale byl, co si s ní má co vypisovat, když je se mnou. Řekla jsem mu, ať jde pryč. Stejně jsem musela do práce. Celý den jsme pak řešili jen tohle. Mě to mrzelo, ale opravdu jsem nechtěla vyvolat nějakou hádku a ani by mě nenapadlo jak to skončí. Najednou to byl úplně jiný člověk než byl se mnou. Snažila jsem se opravdu to nějak vyřešit a usmířit. Nechtěla jsem vyvolat hádku ani ji nijak protahovat. Rozešel se se mnou. Že prý by na vztah teď stejně neměl čas. A já teď sedím a říkám si že je se mnou asi k nevydržení. Že jsem měla radši být zticha, ale pak mě napadne, že kdyby mu na mně opravdu záleželo, tak jak to vypadalo, tak by mě kvůli jedné hádce hned neopustil. Začínám mít zase deprese, mám strach, že je se mnou něco špatně a už nebudu šťastná.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21066
28.4.21 08:18

S tebou nic špatně nebude, spis si porad hledas stejné typy chlapů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
699
28.4.21 08:20

Mě by, čistě teoreticky, zajímalo, jak jsi zjistila, že si píše s jinou ženou, když u toho byl na záchodě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31256
28.4.21 08:20
@Anonymní píše:
Dobré ráno.Chci se trochu vypsat, svěřit možná slyšet i slova útěchy. Seznámila jsem se mužem o pár let starším než jsem já. Několik týdnů jsme si psali volali, pak se začali vídat. Byla jsem spokojená jako už dlouho ne. Předtím jsem měla poměrně deprese. Moje předchozí vztahy byly velmi špatné. Můj nejdelší přítel mě během vztahu psychicky i fyzicky trápil. Hodně mě to změnilo a nechalo šrámy. Pak jsem se seznámila s jedním, který vypadal, že je slušný a milý. Nebyl. Šlo mu jenom o sex a choval se ke mně jako kdybych nic neznamenala. Po pár týdnech jsme si řekli sbohem. A teď, jak jsem psala výše, jsem se seznámila s někým, o kom jsem si myslela, že je jiný. Denně jsme si psali a volali, když jsme byli spolu, tak jsem se nasmála jako už dlouho ne. Byla jsem šťastná. Začali jsme spolu chodit. Jeden den u mě spal a já jsem druhý den ráno zjistila, že si na záchodě vypisoval s jinou ženou. Dost mě to zamrzelo a pohltil mě strach, že jsem zase jen narazila na někoho, kdo má rozdělaných dalších pět. Řekla jsem mu to a on že je to jen jedna, co je naštvaná, že se s ní nechce vidět. Můj pohled ale byl, co si s ní má co vypisovat, když je se mnou. Řekla jsem mu, ať jde pryč. Stejně jsem musela do práce. Celý den jsme pak řešili jen tohle. Mě to mrzelo, ale opravdu jsem nechtěla vyvolat nějakou hádku a ani by mě nenapadlo jak to skončí. Najednou to byl úplně jiný člověk než byl se mnou. Snažila jsem se opravdu to nějak vyřešit a usmířit. Nechtěla jsem vyvolat hádku ani ji nijak protahovat. Rozešel se se mnou. Že prý by na vztah teď stejně neměl čas. A já teď sedím a říkám si že je se mnou asi k nevydržení. Že jsem měla radši být zticha, ale pak mě napadne, že kdyby mu na mně opravdu záleželo, tak jak to vypadalo, tak by mě kvůli jedné hádce hned neopustil. Začínám mít zase deprese, mám strach, že je se mnou něco špatně a už nebudu šťastná.

Dej si od chlapů aspoň půl roku pauzu a věnuj se sama sobě. Tvoje hodnota se nespojuje s tím, jak supr supr chlapa si umíš najít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16707
28.4.21 08:24
@Sardelka píše:
Mě by, čistě teoreticky, zajímalo, jak jsi zjistila, že si píše s jinou ženou, když u toho byl na záchodě?

Přesně to mě taky napadlo.

Zakladatelko ano, myslím, že tenhle poslední vztah sis podělala sama, nejspíš přehnanou žárlivostí a zbytečným rozpitváváním situace, kterou jsi mohla úplně přejít takhle v žačátku vztahu. Tvé předchozí vztahy na tobě nejspíš napáchaly dost škody a teď nejsi schopná nikomu věřit. Možná by ti pomohl psycholog. A doporučuji chvíli nehledat vztah a naučit se žít sama se sebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.21 08:24

@Sardelka

Když byl se mnou tak na telefonu nebyl. Takže si s ní musel psát, když byl na záchodě. A vím to, protože mu přišlo nějaké upozornění a rozsvítil se, když si ho nechal druhý den vedle mě. Nechtěla jsem slídit ale tak nějak automaticky jsem se po tom světle ohlídla a pak si to přečetla.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.21 08:26

@unuděná
Poslední vztah jsem měla před více než rokem. Pokud nepočítám ty dva týdny s tím předposledním.

• Citovat
  • Nahlásit
699
28.4.21 08:29
@Anonymní píše:
@SardelkaKdyž byl se mnou tak na telefonu nebyl. Takže si s ní musel psát, když byl na záchodě. A vím to, protože mu přišlo nějaké upozornění a rozsvítil se, když si ho nechal druhý den vedle mě. Nechtěla jsem slídit ale tak nějak automaticky jsem se po tom světle ohlídla a pak si to přečetla.

„Musel si s ní psát“, „Automaticky jsem se ohlédla a přečetla si to“ - sama jsi do toho vztahu od začátku vstoupila s nedůvěrou. Nezlob se na mě, ale pro kohokoliv, ať už normálního nebo nenormálního, je tohle velký červený vykřičník. Varuje to toho člověka, že možná narazil na stíhačku, která bude kontrolovat každý jeho prd, číst mu zprávy, analyzovat s kým a kde si píše, nevěřit mu, atd… Já bych taky zdrhla.

Kdybys tomu nechala čas a dopřála mu možnost se rozkoukat, mohl Tě líp poznat a potom by si už s nikým nepsal. Takhle ze začátku to bral holt asi více otevřeně a s rezervou. Udělala sis to, vážně, sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.21 08:32

@Sardelka

Dobře. Děkuju za upřímnost.

• Citovat
  • Nahlásit
2474
28.4.21 08:37

Zřejmě si podvědomě hledáš stejné chlapy :nevim: to se stává. Asi by sis mohla dát pauzu a na chvíli nikoho nehledat. Stejně když to nejmíň čekáš, tak se potom někdo objeví :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3374
28.4.21 08:44

Neměla bys odvozovat svoji hodnotu od toho, jestli máš nebo nemáš chlapa a jakého. Zkus se to naučit, bude se ti lépe žít :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
919
28.4.21 08:58

Nechtěla bych být s někým, s kým jsem krátce, a už mi leze do telefonu. Toto jsi těžce nezvládla ty, bohužel. Dej si pauzu, srovnej si to trochu v hlavě a pak uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.21 09:05

@Blankaspl
Já jsem mu nelezla do telefonu. Ale chápu tvůj point a děkuju.

• Citovat
  • Nahlásit
4610

Je svobodný člověk, s tebou se jen začal vídat a ty mu hned přečteš zprávu a ještě to pitváš a vyčítáš?? no tak to bych taky zdrhala až by se mi za patama prášilo..

měla by ses vyklidnit, získat sebedůvěru a až pak si začínat nové vztahy.. a hlavně ty chlapy nedus hned od začátku.. to zdrhne každý..

Příspěvek upraven 28.04.21 v 09:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16407

Vstup do psychoterapie vyřeš si svoje uzkosti, deprese a další vnitřní bolesti a srovnej se sama se sebou.

Pak, podle pravidla jakej šel, takovou potkal, si začneš všímat i mužů, co jsou použitelní pro běžný život a začneš je i přitahovat. A hlavně bude výrazně jednodušíí fungovat ve vztahu konstruktivně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat