Kde stáhnout e-knihy ve formátu mobi?

3001
15.8.15 22:37

Kde stáhnout e-knihy ve formátu mobi?

Poraďte, díky. Pdf ani epub mi to nebere.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

20820
15.8.15 23:41

@rezulka Normálně na uloz.to apod. Samozřejmě existují další placené i neplacené možnosti, ale tohle je tak první, co mě napadlo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.8.15 08:15

Ahoj, já jsem si stáhla program na převod knih z jednoho formátu na druhý a to budeš mít lepší. Můžeš stahovat knížky v čemkoliv a jen to pak prevedes do požadovaného formátu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.8.15 09:08

Převod z. pdf většinou vypadá hrozně… Jinak na převod používám Calibre, sice není úplně user friendly, ale základ zvládne snad každý. Placené knihy - Amazon, Kosmas atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3001
16.8.15 15:43

Díky. Právě na ulozto a sdilej toho moc v tomto formátu není, ale asi teda stáhnu nějakej ten program na převod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42365
16.8.15 23:26

@rezulka pro převod z epub do mobi je na internetu spoustu kvalitních převaděčů v angličtině. Obsluha je jednoduchá a výsledek super, máš ho během pár sekund. Calibre jsem měla taky, ale šel pryč, pro mě je to dost příšerný program s velmi nekomfortním ovládáním a navíc duplikuje soubory :zed:
Ke knížkách v mobi se spolehlivě dostaneš v eshopech s eknihami, ale to samozřejmě vyžaduje to, že si ji musíš koupit :mrgreen: Nelegálních kopií na netu moc nenajdeš - nakladatelství si to celkem hlídaj. Volně jsou k dispozici jen ty eknihy, kde už vypršela autorská práva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
8.1.16 14:54
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie