Vy,co jste byly v Prostřeno, musí se suroviny koupit v Lidlu?

brko
14.8.15 18:16

Vy,co jste byly v Prostřeno

Ahoj, holky, mám dotaz na některou z vás, která jste byla jako soutěžící v pořadu Prostřeno. Tam je nějaká podmínka, ze si musíte suroviny nakoupit v Lidlu? Protože jen opravdu málokdy vidím, ze by soutěžící nakupoval jinde. Díky za odpověď. :)

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

3704
14.8.15 18:18

@brko Už tady snad podobná diskuze je, myslím, že psali, že ano :palec: je to sponzor pořadu, takže… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
14.8.15 18:21

Do této šílenosti by mě nikdy nikdo nedostal. ;)
A nakoupit v Lidlu pro takovouto příležitost? Ani omylem ;) Asi proto to jídlo vždy vypadá jak vypadá…

Takže by mě taky celkem zajímalo, zda tam někdo odtud byl a zda se nebude schovávat za anonym :-)

• Nahlásit
  • Citovat
brko
14.8.15 18:22
@Callipo90 píše:
@brko Už tady snad podobná diskuze je, myslím, že psali, že ano :palec: je to sponzor pořadu, takže… :)
…takže počkám, až sponzorem bude Terno nebo Globus. :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
3704
14.8.15 18:24

Já jsem spíš kolikrát v údivu s jakejma jídlama tam ti soutežící jdou jako :lol: nic co by si člověk neudělal doma, pár lidí mě tam nadchlo, ale už na to dlouho nekoukám, tak nevím :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
14.8.15 18:26

@Krasavicaa a v čem máš problém? já bych třeba v tesku nenakoupil a lídl nabízí opravdu kvalitní potraviny, jen ten výběr je trochu menší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
14.8.15 18:27
@Callipo90 píše:
Já jsem spíš kolikrát v údivu s jakejma jídlama tam ti soutežící jdou jako :lol: nic co by si člověk neudělal doma, pár lidí mě tam nadchlo, ale už na to dlouho nekoukám, tak nevím :)

Mě tam pár lidí taky nadchlo, ale nikdy nevyhráli!!! Jelikož závist je svině :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
brko
14.8.15 18:27
@Krasavicaa píše:
Do této šílenosti by mě nikdy nikdo nedostal. ;)
A nakoupit v Lidlu pro takovouto příležitost? Ani omylem ;) Asi proto to jídlo vždy vypadá jak vypadá…Takže by mě taky celkem zajímalo, zda tam někdo odtud byl a zda se nebude schovávat za anonym :-)

No já bych jim právě uvařila JÍDLO, ale to ze surovin z Lidlu fakt nejde. Ale mluvím hypoteticky, hlasit se tam rozhodně nechci, jen tak pluju na obláčku. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
5827
14.8.15 18:28

Není to povinnost, většinou už máš stejně všechno nakoupené. Na nákup jít ale musíš a chtějí, aby vždycky alespon 3 soutěžící z toho týdne nakoupili v Lidlu. Ostatní stačí, když zajdou třeba jen do květinářství, vinotéky, řeznictví… Vždyt to sleduj a všímej si ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3704
@Krasavicaa píše:
Mě tam pár lidí taky nadchlo, ale nikdy nevyhráli!!! Jelikož závist je svině :zed: :zed:

Asi tak no… z toho vyplývá, že soutěž je to o h**vně :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
@jakanas píše:
@Krasavicaa a v čem máš problém? já bych třeba v tesku nenakoupil a lídl nabízí opravdu kvalitní potraviny, jen ten výběr je trochu menší.

Lidl je katastrofa komplet. Spousta polských :poblion: To prostě nekupuji. Podle mě tam není žádnej výběr a krom pár potravin kvalita o ničem. Tesco a Albert řadím do stejné kategorie…

• Nahlásit
  • Citovat
Krasavicaa
14.8.15 18:29
@brko píše:
No já bych jim právě uvařila JÍDLO, ale to ze surovin z Lidlu fakt nejde. Ale mluvím hypoteticky, hlasit se tam rozhodně nechci, jen tak pluju na obláčku. :mrgreen:

Až se tam jednou přihlásíš, tak dej vědět. Ráda na to mrknu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
3704
14.8.15 18:29
@brko píše:
No já bych jim právě uvařila JÍDLO, ale to ze surovin z Lidlu fakt nejde. Ale mluvím hypoteticky, hlasit se tam rozhodně nechci, jen tak pluju na obláčku. :mrgreen:

Tak na kuřecí prsa s broskví Lidl úplně stačí a vývar :lol:… neříkám, že to jsou špatná jídla, ale do soutěže o vaření bych s nimi opravdu nešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
14.8.15 18:30
@Callipo90 píše:
Asi tak no… z toho vyplývá, že soutěž je to o h**vně :lol:

Tak tak. Když to začínalo, tak to bylo fajn… Teď jsem to už neviděla minimálně půl roku :nevim: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Krasavicaa
14.8.15 18:31
@Callipo90 píše:
Tak na kuřecí prsa s broskví Lidl úplně stačí a vývar :lol:… neříkám, že to jsou špatná jídla, ale do soutěže o vaření bych s nimi opravdu nešla.

Vývar z kostky :roll: Takže jo, na to Lidl celkem stačí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama