Kdo nekrade, okrada rodinu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Meaculpa
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 13.12.18 20:22
Kdo nekrade, okrada rodinu

Ahojte, nadpis pro upoutani :lol:

Zajima ma me, jakym zpusobem se snazite setrit? Kde se daji sehnat dalsi kacky do rozpoctu?

Vzp mi proplatila 2×500,– za sportovni aktivity, tak me napadlo, kde se da jeste takhle dostat neco zpet nebo neco navic?

My jeste bereme kazdy rok prispevek na manzelku. Jinak od UP jsem brala podporu v nezamestnanosti, i kdyz jsem na rodicaku. To financne take pomohlo… (tam jde jen o to, aby nebezela platna smlouva v zamestnani). Takze mi na ucet chodil rodicak i podpora. A pro rypalky - je to v poradku, poradila mi to pani, co dela na evidenci. A spoluzak, co je tam vedouci, to bral jako normalni vec :palec:

Proc si to nevybrat, ze jo… Za 2 roky to udelam zas.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
luccifera
Ukecaná baba ;) 1340 příspěvků 13.12.18 20:26

Ja pri rodicaku pracuju. Chodi mi vyplata.

suwari
Ukecaná baba ;) 1038 příspěvků 13.12.18 20:30

Já nic z toho,co jsi napsala,nedělám a nepobírám. A to ani, když jsem měla děti.
Jsem ráda,že se o sebe a své děti dokážu postarat sama,i bez pomoci státu a dávek :roll: 8o

Veru1987
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 13.12.18 20:30
@luccifera píše:

Napadlo me to stejne…

Lama Lama
Hvězda diskuse 49984 příspěvků 4 inzeráty 13.12.18 20:30
@Meaculpa píše:
Ahojte, nadpis pro upoutani :lol:

Zajima ma me, jakym zpusobem se snazite setrit? Kde se daji sehnat dalsi kacky do rozpoctu?

Vzp mi proplatila 2×500,– za sportovni aktivity, tak me napadlo, kde se da jeste takhle dostat neco zpet nebo neco navic?

My jeste bereme kazdy rok prispevek na manzelku. Jinak od UP jsem brala podporu v nezamestnanosti, i kdyz jsem na rodicaku. To financne take pomohlo… (tam jde jen o to, aby nebezela platna smlouva v zamestnani). Takze mi na ucet chodil rodicak i podpora. A pro rypalky - je to v poradku, poradila mi to pani, co dela na evidenci. A spoluzak, co je tam vedouci, to bral jako normalni vec :palec:

A co místě pracáku práce?

Meaculpa
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 13.12.18 20:31

@luccifera jasny, klasickej prijem. Ja pomaham s ucetnictvim tchanovi. Jde mi spis o to, kde nahnat nejaky prispevky nebo neco zpet…

luccifera
Ukecaná baba ;) 1340 příspěvků 13.12.18 20:31

@Veru1987 mozna troll :nevim:

Kriss Tina
Kelišová 7112 příspěvků 13.12.18 20:31

Teda budu mít radši platnou pracovní smlouvu a jistotu že se mám po rodičáku kam vrátit, než někde šudlit pár tisíc podpory jak největší socka :mrgreen:

Lychee13
Závislačka 3112 příspěvků 13.12.18 20:32
@luccifera píše:

Takhle trapně to dělám taky . :roll:

@Meaculpa píše:
Ahojte, nadpis pro upoutani :lol:

Ještě můžeš vybírat popelnice,víš kolik toho lidi vyhodí? :mavam:

Kriss Tina
Kelišová 7112 příspěvků 13.12.18 20:32
@Meaculpa píše:
@luccifera jasny, klasickej prijem. Ja pomaham s ucetnictvim tchanovi. Jde mi spis o to, kde nahnat nejaky prispevky nebo neco zpet…

Můžu se zeptat zpět za co?

luccifera
Ukecaná baba ;) 1340 příspěvků 13.12.18 20:33

@Kriss Tina treba za pivni flasky?

luccifera
Ukecaná baba ;) 1340 příspěvků 13.12.18 20:34

@Meaculpa pekne prispevky jsou na duchodovem pripojisteni nebo stavebku…

Meaculpa
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 13.12.18 20:35

Tak holky, nehonte si trika. Boze, Boze… moralistky :mavam:

Meaculpa
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 13.12.18 20:37

@luccifera dekuji za prvni normalni odpoved  :kytka:

werajsik
Zasloužilá kecalka 895 příspěvků 13.12.18 20:38

Můžu se zeptat jaký je váš celkový měsíční příjem a celkový měsíční výdej??

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >